ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس

ارزیابی اپلیکیشن زبانشناس
none 4.755866030571512 10271

سلام دوستان عزیز.

لطفا ارزیابی خودتون رو از اپلیکیشن زبان‌شناس در این تاپیک بیان بفرمایید تا دوستانی مثل خودتون بتونن انتخاب بهتری داشته باشن. لطفا ارزیابی ها سازنده و حتی الامکان با توضیحات مفصل باشه.

ممنونم.

32 پسندیده

نرم افزار خیلی جالبی هست من که اصلا به خوندن زبان علاقه ای نداشتم الان کاملا مشتاق شدم ،ولی هنوز یه سری اشکلات داره که باید رفع بشه

16 پسندیده

خوب فقط ترجمه های فارسی بیشتر باشه

10 پسندیده

نرم افزار بسیار خوبیه. من تا الان اینقدر از یادگیری زبان انگلیسی لذت نبرده بودم.

15 پسندیده

در نسخه جدید قابلیت قرار دادن هر نوع مطلبی برای دروس مختلف گذاشته شده. بنابراین پیشنهاد میکنم افرادی که علاقه دارن، درسهای مهم رو ترجمه کنن و در همون قسمت قرار بدن. با مشارکت همه میشه ترجمه ی اکثر درسها رو قرار داد.

11 پسندیده

خیلی خیلی خیلی خیلی خخخخخخخیییییییلللللللللیییییییییی عععععععاااااااااللللللللللییییییییبیبی

8 پسندیده

این اپلیکیشن واسه بنده که از هرگونه امکانات درست وحسابی توی شهرمون محروم هستم واقعا عالیه خودم معلمم و یه 20 درست وحسابی بهتون مردم اجرتون با خدا

11 پسندیده

سلام وتشکر ازمطالب خوبی که ارایه داده اید.

واقعیت اینه که منم مثل خیلی ازآدمای دیگه ازبچگی وازوقتی بازبان انگلیسی آشنا شدم بشدت علاقه‌مند یادگیریش بودم.سالها گذشت وارد دانشگاه شدم…میتونستم زبان رو انتخاب کنم اما بدلایلی رشته دیگه ای رو انتخاب کردم…سالهاست خودم معلمم…شاید براتون جالب باشه که الان یک سال ونیمه که دارم کلاس زبان میرم اونم بعداز نزدیک ۲۰ سال معلم بودن…

بایسری ازحرفهاتون واسه یادگیری زبان موافقم بابیشترش…اینکه یادگرفتن گرامر تو اموزشگاهها چندان مفیدنیست و…اماچی شد اومدم توسایت شما خوشبختانه من صحبتهای شمارو قبلا عملا پیاده وبکاربسته ام چیزایی مثل کتاب داستان خوندن وتمرین باکتاب گویا و…‌‌‌‌وبازهم خوشبختانه من تواین مدت موفق بوده ام باوجود بزرگسال بودن واینکه تو آموزشگاهی که میرم بایسری شاگردای جدیدوقدیم خودم که زبان اموزن همکلاسی هستم …

ولی مشکلم اینه که امتحان کتبی هاروبخوبی صحبت کردن ورایتینگ نوشتن و…نمره عالی نمیارم بدنمیشن اما ازاونجاییکه من علاقه زیادی به پیشرفت توزبان دارم وبقیه مهارتهام تقریبا خوبه هروقت امتحان کتبی ام اونجور که میخوام نشه تاچندروز ناراحتشم…این شایدبخاطر معلم بودنمم باشه…داشتم دنبال راهی واسه تقویت موفقیت توامتحان کتبی زبان میگشتم که باشما آشنا شدم…خیلی اعتماد بنفس پیداکردم که فهمیدم من تاحالاموفق بوده ام ونبایدبخاطرنمره امتحان کتبی خودمواذیت کنم توآموزشگاه البته بیشترواسه بچه‌ها ی کم سن رونمره کتبی مانورداده میشه واین واسه من آزاردهنده بود …

ممنونم که وقت بذارید وبخونید. چون بنظرم رسید براتون مهمه بدونیدچطوری باسایتتون آشنا شدم اینارونوشتم. واقعا ازتون ممنونم. احتمالا مخاطب مثل من خیلی کم داشته باشید. موفق باشید

12 پسندیده

سلام استاد عزیز

اولا لازمه تشکر کنم بخاطر این اپلیکیشن عاااالیتون که هم کم حجم هستن هم عااالی

تشکر اصلی بخاطر اینه که حالا که به این درجه از علم زبان رسیدید امثال ماهایی که مثل گذشته شما هستیم رو فراموش نکردید و برگشتید تا کمکمون کنید… واقعا ممنون

من علاقه زیادی ب زبان نداشتم
دوران دانشجوییم هم بدم نمیومد از زبان اما درسای تخصصیم اجازه نمیداد زیاد مانوور بدم به درس زبان واسه همین در حد اینکه امتحانمو خوب بدم میخوندم و بعد ب کلی فراموشم میشد که چیبود و چیشد…

اما الان ک درسم تموم شد
دیدم من واقعا از زبان بدم نمیاد تازه علاقه هم دارم
اما تا الان فرصتشو نداشتم
ثبتنام کردم آکسفورد
الان ترم 3 هستم
اما از اونجایی که دلم نمیخواد محدود بشم ب کتاب زبانکده
و دلم میخواد خودم هم درکنارش تلاش کنم تا زودتر و بهتر بتونم مکالمه راحتی داشته باشم و بهتر نتیجه بگیرم
این شد ک پرس و جو کردم
هرکس یه جوابی میداد
یکی میگفت لغت بخون .یکی میگفت داستان ترجمه کن.یکی میگفت فیلم ببین

کتاب داستان رو امتحان کردم بد نبود اما یذره کسالت آور شد واسم
نشستم سرچ کردم
چیز زیادی دستگیرم نشد
داشتم ناامید میشدم ک وبسایت شما رو دیدم
وااااااقعا خوشم اومد
چون همه چیز رو باهم شامل میشه
هم داستان
هم فیلم
هم لغت جدید فراوون
تصمیم گرفتم از فردا شروع کنم ب همون روش هفتگی ک فرمودین پیش برم
و در کنارش کتاب 1100رو بگیرم و مطالعه کنم
و کلاس رفتنم هم ک جای خود
من تا جایی ک بتونم تلاشمو میکنم
الهی ک نتیجه بگیرم…

ممنون به خاطر همراهیتون

10 پسندیده

برنامه بسیار عالی و جامعی هست

6 پسندیده

بدترین مشکل تو نسخه های جدید اینه که جایگزین نسخه قبلی نمیشه و فایلای نسخه قبلی که دانلود شده دوباره تو نسخه جدید باید دانلود بشن که خیلی خیلی اذیت کنندس واقعا باید رفعش کنید

9 پسندیده

لطفا مشکلات رو از طریق گزینه ارتباط با ما عنوان کنید که کم کم برطرف کنیم.

4 پسندیده

بعضی از داستان ها ترجمه نداره و ما هم بخاطر ترجمه بودن داستان ها هستش که این نرم افزار رو میخریم لطفا ترجمه کنید ممنون

5 پسندیده

این امکان فراهم شده که هر کسی علاقه مند بود درسهارو ترجمه کنه و به داخل نرم افزارقرار بده. شما هم در این امر سهیم باشین هم یه چالش برای خودتون هست هم برای دیگران قطعا مفید خواهد بود.

7 پسندیده

کارتون عالیه. مرسی از تلاشتون

6 پسندیده

بهترین نرم افزار زبان انگلیسی موجود در ایران

7 پسندیده

سلام بعد از ۸۲ روز استفاده ازاین نرم افزار باید خدمتتون عرض کنم که از لحاظ leasining خیلی بهتر شدم ولی از لحاظ مکالمه هنوز کار داره

6 پسندیده

پکیج داستان واقعی تمارین مکالمه داره. پیشنهاد میکنم حتمن بخونین

5 پسندیده

شروعش که خوبه امیدوارم روز به روز پیشرفتش بدید ماهم تبلیغتون میکنیم

6 پسندیده

سلام
لطفاً یه کاری کنید بتونیم خودمون مستقیما کلماتی که می‌خوایم رو وارد لایتنر کنیم و درنتیجه بتونیم کل مطالعه کلماتمون رو با زبانشناس انجام بدیم.
ممنون

4 پسندیده