ارزیابی Select Readings

ارزیابی Select Readings
none 5.0 9

سلام این دوره با کتاب های موجود در بازار مطبقت ندارند . کاملا متفاوت هستند.

عالی اگه امکان داره بارونز اسنشال وردز فور ایتلس هم بزارین

سلام این دوره با کتاب های موجود در بازار متفاوت هست.
@Farzad_Poodineh

اگر این دوره رو با اکسنت بریتیشش بگذارید، خیلی خوب میشه:heart:

سلام دوست خوبم این نسخه صوتی در اینترنت کوجود بوده که بارگذاری شده

1 پسندیده

سلام، منظورتون اینه که نسخه ای که داخل زبانشناس موجوده قدیمیه؟ چون ما همیشه آخرین نسخه ی موجود رو تو زبانشناس قرار میدیم

سلام میشه این کتابو به روزشو بزارید کتاب که من دارم با این متفاوت هست

نسخه‌ای که در اینترنت موجود بود بارگذاری شده دوست خوبم. همه نسخه‌های کتاب‌ها همیشه موجود نیستن

عالی

1 پسندیده

دوره ایی عالی و فوق العاده هستش. بنظر من خواندن این مجموعه ها بسیار مفیدتر از خواندن کتاب داستان هستش. چون واسه آموزش طراحی و تنظیم شده. فقط امیدوارم هرچه زودتر ترجمه دقیق این مجموعه و اینساید ریدینگ بارگذاری بشه.
ممنون از زحمات تیم زبانشناس

7 posts were merged into an existing topic: تعمیرگاه زبانشناس :pushpin:

ظاهرا کتابها عوض شده، بعضی از درسهایی ک قبلا خوندم نیست. اما نکته مسخره اش اینه الان بعضی از درسهای جدید رو زده مطالعه شده در حالیکه من نخوندم هیچکدومش رو، حتی عنوان درس برام ناآشناست. حالا باید کل کتابهارو از اول دوره کنم تا این مشکل حل بشه.

1 پسندیده

سلام چرا سطح متوسط درس دوم متن با صوت هیچ هماهنگی نداره

سلام وقت بخیر یکبار فایل رو حذف کنید و مجدد دانلود کنید این پکیج بتازگی اصلاح شده

سلام دوست خوبم این مورد اطلاح شده زمان میبره روی اپلیکیشن اعمال بشه

عالی

1 پسندیده

سلام میشه لطفاً بگید من چطور میتونم موقع خواندن متن همزمان معنی دروس رو‌هم ببینم؟

سلام وقت بخیر
این دوره بدون ترجمه ست دوست خوبم اگر لغتی براتون جدیده میتونید روش کلیک کنید و از دیکشنری چک کنید.

1 پسندیده

بسیار عالی فقط از درس دوم سطح مبتدی ترجمه متن موجود نیست. اگر امکان داره اضافه بفرمایید.

دوست خوبم کتاب های آموزشی ترجمه انجام نمیشه و متد یادگیری با مجموعه های آموزشی اینه که بدون ترجمه تمرین بشه و خودتون رو به انگلیسی دیدن و شنیدن عادت بدید.
اگر فقصد دارید در مسیر یادگیری زبان با ترجمه پیش برید دوره های با ترجمه رو انتخاب کنید از قسمت کاوش به بخش دروس ترجمه شده برید و دوره های با ترجمه اونجا هستش.
و همچنین اپ زبان آموز برای سطح مبتدی خیلی پیشنهاد میشه که گرامر، لغات، تلفظ و… با ترجمه آموزش داده میشه و بعد تست و آزمون گرفته میشه

1 پسندیده