روشی جالب واسه زبان خواندن

با سلام
من یه روش کاربردی از یه پسر غیر مسلمان و انگلیسی زبان بهتون میگم اونم اینه که قبل هر درس خوندنی که نیاز به تمرکز و انرژی داشت نیم ساعت قرآن گوش میداد ما که مسلمانیم چند دقیقه ای با قرآن بودن خالی از لطف نیست :rose:
امتحانش مجانیه :blush:
پشیمون نمیشید
من میگم قبل هر کاری قرآن گوش کنید
میخوای خونه رو جارو کنی و حوصله نداری یا قرآن گوش کن یا تصميم بگیر نماز بخونی فوراً ناخودآگاه میری سراغ جارو زدن یا هر کار دیگه ای
نمیدونم جریان چییه
دختر فامیلمون میگفت بعد یه مدت تصمیم گرفتم جمعه نماز بخونم میگفت جمعه پا شدم برم نماز بخونم که یهو شروع کردم به خونه تمیز کردن و کلی کار کردم اخر روز یادم اومد نماز نخوندم و اینقد خسته بودم که نمیتونستم نماز بخونم :frowning:
من نمیگم نماز نخونید ولی اینو ازمایش کنید :rose:
خوشحال میشم شما هم تجربه خودتون رو بگید…
با تشکر

45 پسندیده

سلام سپاس. جالبه. ان هم از یک غیر مسلمان.

قران واقعا ارامش بخش هست بخصوص اگر با

صوت خوبی گوش داده بشود

18 پسندیده

درسته، اتفاقا اون پسر با صدای عبدالرحمن سدیس قرآن رو گوش میداد که صوت زیبایی داره

14 پسندیده

زنده باد همنورد ،همیشه مثل کوه استوار باشید،صداقت کوهستان نثارتان :+1::mountain_snow:

7 پسندیده

جالبه :ok_hand::rose:
حتما امتحان میکنم

8 پسندیده

حتما نتیجه می گیرید چون از خیلی ها همچین داستانهایی شنیده ام :rose::rose:

6 پسندیده

سلام و ادب خدمت همه خواهران و برادران محترم
خیلی خیلی ممنون بابت این موضوع
و چرا که نه
قرآن شفای قلبهاست (آیه ۵۷سوره یونس)
و وقتی قلب شفا پیدا کرد و آروم شد، همه کاری ممکن میشه، چون هم آرامش هست هم تمرکز هم قدرت…

12 پسندیده

خیلی جالب بود.
ممنون حتما امتحان میکنم

4 پسندیده

به نظرم به ترجمه انگلیسی قرآن گوش بدین هم خوبه

13 پسندیده

جالبه مسلمان نبوده
جا خدا بودم بدجوری این نعمات از خودم میگرفتم تا درس عبرتی بشه برام و قدرشون بدونم

خیلی ممنون که گفتید تلنگر خوبی بود

6 پسندیده

خیلی خوبه که گفتید بازهم همه جا بگید ‌.

4 پسندیده

خیلی جالب بود حتما امتحانش میکنم

4 پسندیده

عالی بود

1 پسندیده

سوره ی حمد

7 پسندیده

خیلی عاااالی و آموزنده
ممنونم :hugs:

2 پسندیده

سلام
بالاخره نفهمیدیم ، میخواستین بگین قرآن خوندن در انجام کارها موثره یا وسوسه شیطان برای نخوندنش منجر به انجام کارهای خسته کننده میشه؟:sweat_smile:

4 پسندیده

وقتی انسان شروع به آموختن قرآن می‌کند، و به طور دقیق به تلفظ آیات گوش می‌دهید ناحیه‌ای از مغز واقع در لب گیجگاهی شما تحریک می‌شود. لب گیجگاهی در هیپوکامپ قرار گرفته، که مرکز تثبیت حافظه است. این منطقه از مغز وظیفه پردازش صداهای دارای آهنگ مانند زمانی که قرآن به صوت خوانده می‌شود را دارد. این قسمت از مغز جایی است که توانایی و استعداد فرد با فعالیت فرد برای یادگیری اطلاعات جدید همبسته می‌شود. بیشترین فعالیت این منطقه زمانی است که شما در حال آموختن و دریافت کردن هستید، زمانی که قرآن می‌خوانید، این قسمت از مغز برای یادگیری و تقویت حافظه بهتر و کارآمدتر عمل می کند.

7 پسندیده

آیات ۱ تا ۵ سوره ی بقره
بریم برای یک روز عالی

3 پسندیده

موقع قرآن خوندن چطور نیت کنیم که زبانمون تقویت بشه؟ دعا کنیم یا چیزی دیگه بگیم؟
خودتون این کارو کردید

4 پسندیده

**جزاک الله خیرا **:rose::rose:

3 پسندیده