Photographers

ظاهرا من تنها کسی نیستم که واسه یه روز زیبای دیگه هیجان زده و شکرگذاره :heart_eyes::wink::sunglasses:

8 پسندیده

11 پسندیده

تشکر از شما سورنای عزیز بخاطر ارسال عکس های باحال و رویایی

6 پسندیده

سلام و سپاس از سورنای عزیز بخاطر عکسهای زیبا و از آقا مصطفای عزیز بخاطر حضور گرم و صمیمانه شون. :rose::pray::clap:
@sorenashariati9
@mostafa264

5 پسندیده

ارادت:heart: @vahid240 @mostafa264

4 پسندیده

امروز داشتم قدم میزدم، یهو این کوچولو میو میو‌ کنان اومد سمتم و نشست پیشم، بعدش اومد تو بغلم، دیگه لوس بازیا شروع شد:grinning::heart_eyes::drooling_face:

![IMG_20230130_141750|281x500](upload://tzvHvecgbDpN9xB337JzF

vTi38o.jpeg)

10 پسندیده

سلام و درود
شما لطف دارید:boom:
منم خیلی این چیزارو میشنونم که چون بهداشتی نیستن دست نزن و ممکنه مریض شی، اما من همچنان نوازششون میکنم چه سگ چه گربه، و وقتی برگشتم خونه دستامو مشورم یا اگر همون دور و ور شرایطش بود میشورم. خداروشکر تا حالا هم اتفاقی نیوفتاده و فکرم‌ نمیکنم بیوفته چون ادم از روی عشق اینکارو انجام میده و عشق درمان همه چیزه از نظرم. من هیچوقت نذاشتم این باور محدود کننده که ممکنه مریض بشم منو از ارتباط برقرار کردن و عشق ورزیدن به چنین موجودات زیبایی منع کنه. اما باز هم تصمیم گیرنده شمایید:dizzy::star2:

6 پسندیده

بله. به هرچیزی که باور داشته باشید اتفاق میوفته ، حتی وقتی به باورتون باور ندارید…

6 پسندیده

سلام و وقت بخیر دوستان :rose:چند عکس از طبیعت زیبای منطقه دره قطره چکان به طرف سیاه منصور در انتهای جاغرق مشهد، تقدیم نگاه زیبای شما خوبان :pray:t3::rose:

11 پسندیده

سلام و عرض ادب مریم بانوی گرامی
مرسی از عکاسی حرفه ای شما
با اجازه تون دانلود کردم برای دسکتاپ
شاد باشید و به گردش و تفریح همیشه
موفق و پیروز باشید.

7 پسندیده

درود آقا مصطفی :pray:t3:

خواهش میکنم، باعث افتخاره :blush:.

ممنون از ابراز لطفتون :rose:

6 پسندیده

سلام به همه ی دوستان، مریم بانوی گرامی، مثل همیشه عکساتو عالیه، مخصوصا تصویر آخری (انعکاس) ممنون از اشتراک گذاریتون. :clap::clap::rose::pray:

6 پسندیده

درود … سپاسگزارم آقا وحید بزرگوار :pray:t3::rose:. اینقدر درخت بزرگ و باشکوهی بود که هر چه تلاش کردم کل درخت و انعکاسش در یک قاب قرار بگیره نشد. خیلی از زیبایی هایی طبیعت رو فقط باید با چشم و قلب دید و از ماورای لنز دوربین نمیشه زیبایی واقعی اونها رو به نمایش گذاشت.

12 پسندیده

سلام و درود به همه دوستان
فوق العاده زیبا
ممنون از شما دوست عزیز
روزتان سرشار از لطف خدا:pray::pray:

5 پسندیده

سپاس و درود بر لطف شما با این عکسای قشنگتون مریم خانم بزرگوار :rose:

6 پسندیده

خلاصه که نگارستانی را مضبوط کرده ای هنرمند :tulip:

6 پسندیده

مردانگی یک جنسیت نیست، یک صفته.
سالروز ولادت امیرالمومنین حضرت علی (ع) و روز مردو خدمت همه ی مردانِ مرد و زنان مرد صفت میهنم تبریک عرض میکنم.
@asal59
@mAryAm-bAno-7
@viana7
@Lia2
@sajjad-ranjbar
@Zhinoos
@sajjadbabolghani
@abalfazl
@elahehvelayati
@donya82
@hasti8
@samira245
@hellostars
@goli46
@MehrabT
@69921
@gisoo13
@Reyhaneh_Nazary
@hana167

13 پسندیده

@hasan90
@saba.a97
@kimiakarbasi
@Maysa.5
@romarine
@faeze-sp
@zahra_1384
@ezredinkarimi
@reza793
@drasiyeh
@negar303
@rezaee1992
@sainahazrati
@asooja1
@Meysam20
@atenar
@sahar.m1

11 پسندیده

روزتون مبارک اقا وحید
ممنون که همیشه به یاد همه ی دوستان هستین:rose:

5 پسندیده

@abbas_17
@mostafa264
@Somayeh19921
@sorenashariati9
@smollakochakian
@maede8228
@eli-blithe
@melodie1
@vafa111
@zaribano
@shah_beyt
دوستان خوبم، به خاطر محبتی که خیلی از عزیزان تا حالا به این تاپیک داشتن متاسفانه نتونستم همه رو منشن کنم لطفا تو این کار کمکم کنین و هرکی رو که میتونین و به خاطر میارین منشن کنین. از همه ی عزیران سپاسگزارم.

9 پسندیده