پاسخ به سوالات مینی استوری

سلام دوستان
ببخشید یسوال
میخام ببینم شما در هر بار گوش دادن به مینی استوریا واقعا به سوالاش پاسخ میدین؟
مثلا تا حالا با بی حوصلگی برای پاسخ دادن بهشون مواجه نشدین؟
تا حالا نشده از 30بار گوش دادن به سوالات مثلا 10بار شو بدون اینکه پاسخ داده باشین گوش بدین؟
ممنون میشم تجربیاتتونو بدونم.
چون من معمولا اگه بیرون از خونه گوش بدم اصلا رغبتی برای پاسخ به سوالاش ندارم همینطور فقط گوش میدم.
میخواستم ببینم چیکار کنم تا اینجوری نباشه.
سپاس :rose:

3 پسندیده

سلام
من ۹۰٪ دفعاتی که گوش میدم با صدای بلند جواب میدم
اون ۱۰٪ رو هم قبل از Aj تو ذهنم جواب میدم
سعی کن با صدای بلند جواب بدی، چون مکالمه ت و گرامرت اینجوری زودتر پیشرفقت میکنه

5 پسندیده

همه رو جواب می دم مگه اینکه حواسم نباشه.
اینکه حواس آدم پرت شه چیز عادی ایه. همیشه نمیشه متمرکز موند
ولی باید پاسخ بدید دیگه تکنیکش سوال جوابه :grin: میشه فقط گوش داد ولی اصل بازده رو زمانی که پاسخ می دید به دست میارید.
بازده:

• تمرین برای فکر کردن به انگلیسی
  • تمرین حنجره برای صدا سازی
  • بالا رفتن سرعت بیان کلمات و رفلکس پاسخ دادن به سوالات.
7 پسندیده

من هم سعی می کنم با صدای بلند جواب بدم.
البته گاهی اوقات که انرژیم پایینه( ادمیزاده دیگه بمب ۲۴ ساعته انرژی که نیست :joy::joy::joy:) تون صدام هم میاد پایین.
مواردی هم که ترس از خُل انگاشته شدن میره :grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes:( در جمع یا بیرون یا صف انتظار یا…) تو ذهنم جواب میدم.

6 پسندیده

من هم سوالو باهاش تکنیک سایه میرفتم هم خودم قبل ای جی جواب میدادم و هم با خودش جوابو تکنیک سایه میرفتم. البته من چون اون برهه که گوش میدادم عید بود تو دشت بودیم داد میزدم ادای ایجی رو هم در میاوردم. بنابراین انرژی کم نمیشد.

6 پسندیده

ممنونم از پاسخ ها و راهنماییاتون. :rose:
فقط یه نکته این مینی استوری درس 10(همون که میمونه میخاد پشه بکشه) چقدر رو مغز من رژه رفت .بس که ای جی پوخ پوخ کرد. اصلا نمیشد این درس رو گذاشت رو اسپیکر گوش داد چون رسما اهل خونه ازت قطع امید میکنن :joy:
یادمه تو مترو داشتم گوش میدادم. به این قسمتش رسید کنار دستیم یجوری نگاهم کرد اصلا یه وضی :laughing:
در هر صورت بازم ممنون

5 پسندیده

:joy: :joy: :joy:
آره درس خنده داریه
من پوخ پوخ هاشم تکنیک سایه میکردم

1 پسندیده

:joy::joy:
بعله بعله اصن مهمه نوع پوخ گفتن نیتیوها رو بلت باشه ادم😁

2 پسندیده

این درس یکی از درسهای مینی استوری رو مغزه.
شما هنوز رو مغز ترینشو ندیدین.
من اینو بی مشکل رو اسپیکر گذاشتم. یکی هست میخواد کلمه be in a frenzy situation رو یاد بده. یادم نیست درس چنده.
اون دیگه عربده میکشه.
I want Jeff’s hair. I want Jeff’s haaaaaaaaaair… I want Jeefffff’s Haaaaaaaaaaaaaaaaaair. ahaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhh

من یادمه اولین بار اینو گوش میدادم خبر نداشتم همچین وضعی قرار پیش بیاد گوشیو گذاشتم تو اتاقم وصل کردم به اسپیکر واسه خودم تو آشپزخونه پرسه می زدم. یهو این شروع کرد من دو سه تا بشقاب و لیوان شکوندم تا خودمو برسونم به گوشی :grin:
ولی خوبه این وضعیت. این حسه بدی که بهش دارید باعث میشه لغاتش رو یادتون بمونه. من عینه کلماتو یادمه ولی نمیدونم کدوم درسه

4 پسندیده

This is absurd. Just by a wig
عالیه اون درسه
:joy::joy:

1 پسندیده

:joy::joy::joy::joy: عالی بود مردم از خنده .
پس سربازامو اماده کنم واسه رومغز ترینای اینده😂

والا فعلا پوخ پوخاش تصویر پر رنگ تری داره تو ذهنم تا ببینیم خدا چی میخاد :joy::joy::joy:

1 پسندیده