چرا دیر به سوال ها در پشتیبانی پاسخ داده میشه؟

چرا وقتی یک سوال در پشتیبانی میپرسیم دیر جواب میدید؟

<محلا>

این تاپیک مربوط به درس« داستان انگلیسی جوجه اردک زشت » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « داستان‌های بچگانه » فصل: « بسته ی اول »

1 پسندیده

سلام دوست عزیز و روزتون بخیر
من هم یک کاربر هستم پس پاسخی که میدم رو به پای خودم بزارید
من فکر میکنم به این دلیل که هم تعداد پیام ها به پشتیبانی بالاست و هم گاها برای پاسخ برخی سوال ها باید به دنبال چیز خاصی برای پاسخ باشند تا بهترین راهنمایی صورت بگیره…

3 پسندیده

سلام مجدد
خیلی ممنون از راهنمایی تون:pray:t2::slightly_smiling_face:

1 پسندیده

سلام دوست خوبم سوالات در بخش پشتیبانی ۹۹ درصد مواقع زیر یکساعت پاسخ داده میشن مگر ۱۲ شب به بعد که ۷ الی ۸ صبح پاسخ داده میشن البته موارد فنی و مشکلات مربوط به حسابداری ممکنه کمی دیر تر پاسخ داده بشه چون همکاران یکم سرشون شلوغه

3 پسندیده

لطفا ایمیل یا شماره تون رو که باهاش داخل اپ پیام گذاشتین بدین بررسی بشه @mahla50

4 پسندیده

سابقه پیام هاتون رو چک کردم و هیچ سوال بی جوابی ازتون ندیدم و تماما توسط همکاران پاسخ داده شده و اخرین پیغام مربوط به ۷ ساعت پیش بوده که بعد از ۳ دقیقه پاسخ دادیم.
البته اخرین پیغام هم سوالی نبوده و فقط تشکر و قدردانی از مجموعه زبانشناس بوده

7 پسندیده

سلام
من نگفتم بی جواب،گفتم دیر که البته اینطور نیست و فقط برای امتحان کردن از تالار این پیام رو دادم
شما عالی هستید ولی از این ناراحت شدم که پیام های من رو در اینجا گذاشتید
اما اشکالی نداره
ممنون از خدمات عالی شما☺️

2 پسندیده

ببخشید بلد نیستم کار نمیکنه میشه پس از سلام در پیام های پشتیبانی در جایی که همیشه پیام میدید فقط توضیح بدید چطوری لطفا چیز دیگه ندید چون مشغول خوندن درس هستم و دوست دارم بیام جواب بدم و نمیتونم ممنون
خدانگهدار

3 پسندیده

با اجازتون از اینجا کلا خارج میشم و کلا اونور پیام میدم
اینجا راحت نیستم

3 پسندیده

خدانگهدارتون
ممنون از شما

3 پسندیده

چون می‌خواستین پیام دادن توی تالار رو امتحان کنید پشتیبانی رو باید زیر سوال ببرین؟! :thinking::thinking:

دوست گرامی بچه های پشتیبانی هم ناراحت شدن و برای اثبات اینکه پیام بی پاسخ نداشتین و اذهان عمومی ذهنیت اشتباهی نسبت به بخش پشتیبانی پیدا نکنن اون عکس ها گذاشته شده بود و پیام های شما هم خصوصی نبود که از انتشار اونها دلخور بشید و فقط بعنوان سند استفاده شده که هم خودتون هم دیگران در جریان باشند که پیامتون پاسخ داده شده

8 پسندیده