ارزیابی دوره «انگلیسی قدرت» (Power English)

ارزیابی دوره «انگلیسی قدرت» (Power English)
none 4.720740740740741 675

محشره من دارم ذوق میکنم برای اولین باره انقدر اصول یادگیریم با ذهنم منطبقه و احساس گیجی و سردرگمی نمیکنم تو یادگیری زبان واقعا شیوه محشری بود قدرت

2 پسندیده

really powerful and enjoyable

1 پسندیده

این دوره واقعا عالیه . من بیست روزه این دوره رو شروع کردم اما کلی اعتماد به نفسم زیاد شده .

1 پسندیده

awesome…

1 پسندیده

هم روش و هم متون بسیار کاربردی است

1 پسندیده

عالییییی من تازه متوجه اشتباهاتی شدم خیلی عالی بودمتشکرم.

1 پسندیده

i think it is great, i can learn alot of words, develope my listening skil and pronunciation

1 پسندیده

Hi there, I hope you are well during this period. I appreciate your assistance in this to start this process and I promise to be great for myself.
As I subjected by Zabanshenash to intermediate level and have just started power English lessons for 5 days.
Is it possible to use from another resources in same time?
Thanks again for your response

1 پسندیده

Hi dear friend @mamad611
Among the main sources, it is not possible to use two courses. But you can use sub-sources such as books in the Zbook section and movies in the Zoom section, as well as podcasts that fit your level. Or in other words, when you can understand 85 to 95% of the text.

2 پسندیده

عااااالی بود درک مطلب و افزایش دایره لغاتم خیلی بهتر شد .ممنونم.

1 پسندیده

من خیلی حال کردم باهاش

1 پسندیده

در کنار این که سخته و باعث به چالش کشیدن میشه و من به شخصه عاشق چالشم، در کنارش روانشناسانه کاری میکنه که با یه هیجان و انرژی خاصی درس رو دنبال کنی و تو بافتش به صورت زیر پوستی بهت میگه تا آخرش رو پیش میری و میرسی به نقطه ای که خودت هم باورت نمیشه

1 پسندیده

عالیه♡ من که عاشق زبان شدم با این دوره

1 پسندیده

دوستش داشتم. موثر بود. جملات و کلمات خوبی توش بود

1 پسندیده

مفید،قابل استفاده و کابردی،یادگیری همزمان گرامر و لغات

1 پسندیده

عالیه و نیاز به تمرین و تکرار داره

1 پسندیده

فکر میکنم ین بهترین متد یادگیری باشه

1 پسندیده

عاااااااااااالی.هم زندگیت رو خوب میکنه و هم زبانت رو