ارزیابی دوره «انگلیسی قدرت» (Power English)

ارزیابی دوره «انگلیسی قدرت» (Power English)
none 4.719910846953938 673

واقع بینانه نگاه کنیم زبانشناس اپ بمبی بین تمام اپ های ایرانی و حتی خارجی هستش
:ok_hand:t2::heavy_check_mark::clap:t2::sunglasses:

excellent and useful app :+1:t2::ok_hand:t2:

thanks a lot ,hats of to you,nice to go👊
and Aj hoge is best teacher ,I have ever seen,one of my aim is one day I would see Aj face to face😄

:+1::+1::heart::heart:

test

واقعا زبانشناس ،پاسخگوی تمام مطالب آموزشی یک زبان هست، فیلم،انمیشن، موزیک و هرچیزی که بخواید.ممنونم ازتون، همه جا به دوستانم این آپ رو معرفی می کنم.

It’s the most wonderful program that I have ever seen.

تا اینجا عالی :+1:t2:

1 پسندیده

عالی

1 پسندیده

عالی

1 پسندیده

Excellent

1 پسندیده

خیلی عالی با مطالب انگیزشی مفید ومتنوع، کار آقای ای جی درسته واقعا :+1::smile:

دوست خوبم کنار هر درس که خونده باشید یه تیک آبی زده میشه و همچنین در بالای صفحه دوره یه سه خط داره که اونو بزنید و روی آخرین مطالعه انتخابش کنید

سلام دوست خوبم مشکل دانلود نشدن شما اگر حل نشده لطفاً به بخش پشتیبانی پیام بدید که بررسی بشه

سلام دوست خوبم مشکل دانلود نشدن شما حل شده؟
اگر نه که لطفاً به بخش پشتیبانی پیام بدید که همکاران بررسی کنن

It was good

سلام من نواموز نیستم سالهاست که زبان خونده ام و متاسفانه هنوز دارم زبان میخونم خوشخالم و خیلی خوشحالم که با نرم افزار بسیار قدرتمند و سبک آموزشی متفات تون آشنا شدم
گرچه در شروعم و زیاد با شما پیش نرفتم ولی بعد از همین یکی دو تا درس یه حسی بهم میگه که آدرس رو درست اومدم و نتنها با حرفه ای ها روبرو هستم بلکه با اشخاصی مسئولیت پذیر و نتیجه گرا روبرو هستم
سپاس

1 پسندیده

سلام من نواموز نیستم سالهاست که زبان خونده ام و متاسفانه هنوز دارم زبان میخونم خوشخالم و خیلی خوشحالم که با نرم افزار بسیار قدرتمند و سبک آموزشی متفات تون آشنا شدم
گرچه در شروعم و زیاد با شما پیش نرفتم ولی بعد از همین یکی دو تا درس یه حسی بهم میگه که آدرس رو درست اومدم و نتنها با حرفه ای ها روبرو هستم بلکه با اشخاصی مسئولیت پذیر و نتیجه گرا روبرو هستم
سپاس

عالی
کاش درس های بیشتری ازش بگذارید

سلام،درس های آقای ای جی هوگ عالی هستن،خیلی هم واضح صحبت میکنن،فقط کاش یه درسی هم درست میکنن در رابطه با تند گفتن یسری عبارت ها که وقتی سریع بگیم چجوری شنیده میشن

2 پسندیده