چی کار کنم

سلام ببخشید برای کسی که مثلا ۵ ساعت در روز وقت داره و دایره لغات ۵ ۶ هزارتایی هم داره و هدفش هم فقط افزایش لغت برای کتاب خواندن هست چی کار کنه
ممنون

1 پسندیده

سلام وقت بخیر.
اگه هدفتون فقط افزایش دایره ی لغت با استفاده از این اپِ، میتونید اون پنج شیش ساعت رو به خوندن کتاب های بخش زیبوک اختصاص بدید. خیلی می‌تونه مفید باشه.
پایدار باشید :owl:

2 پسندیده

ببخشید یعنی حفظ نکنم و فقط بخونم و رد شم ممنون از شما

3 پسندیده

سلام اگر قصدتون خوندن کتاب های عمومی هست داستان ها و کتاب های این آپ خیلی کمک کننده هستند خیلی از لغات در حین داستان خوندن تکرار میشه و تو ذهنتون میمونه البته میتونید از لایتنر برای حفظ لغات جدید هم استفاده کنید.

3 پسندیده

همون‌طور که @elham-esk توضیح دادن شما هنگام خوندن کتاب ها با یه سری لغت مواجه میشین که بلدین، یه سری ها رو هم بلد نیستین. دسته ی دوم رو سعی کنید معنیش رو حدس بزنید اگه نتونستید از دیکشنری استفاده کنید. خوبی کتاب ها اینه که اون لغت هایی که بلد نیستید معمولاً بارها و بارها توی اون کتاب تکرار میشن به طوری که ناخودآگاه اون ها رو یاد می گیرین. یه سری از لغت ها رو هم که براتون خیلی مهم هستن، میتونید توی لایتنر قرار بدید و مرورشون کنید. همچنین بهتون پیشنهاد می کنم سعی کنید لغت هایی رو که یاد می گیرید یا توی تمرین های رایتینگ یا اسپیکینگتون به کار ببرید که از حالت passive به active دربیان.

4 پسندیده

ممنون از همه برای کمک