ارزیابی دوره عبارات رایج انگلیسی

ارزیابی دوره عبارات رایج انگلیسی
none 4.777372262773723 137

اشتراک خریدید؟
اگر آره، بالای همون درس آیکن فا داره اونو بزنید ترجمه نشون داده میشه

خیلی عالیه. لطفا یه دوره هم در مورد عباراتی که جملات رو ربط میدن به هم و صحبت رو قشنگ می کنه مثل not only …but also و in the other hand و although …but و … هم بزارید.

سلام من اگه بخام اشتراک بخرم ترجمه همه قسمتای اون درس باز میشه یا واسه هرکدوم جدا اشتراک میخاد؟

سلام دوست خوبم یه اشتراک رو بگیرید ترجمه ها باز میشه
نیازی نیست جدا جدا اشتراک بگیرید

Perfect

سلام من فایلو خریدم اما نتونستم بخونم وادامه بده ایا راهی واسه برگشت وجه،یا دانلود در حافظه خارجی هست،آیا بعد یکسال دیگه برنامه برام فعال نیست
لطفا راهنمایی کنید

سلام دوست خوبم در مورد مشکلتون با ادامه ندادن درس رو به بخش پشتیبانی پیام بدین که مشکل شما رو حل کنیم

it’s good for starting

Very good

من جملات فوق العاده ای را در این دوره یاد گرفتم .
عالی بودند .
ممنونم از زحمات شما .

1 پسندیده

سلام سه روزه که این برنامه رو دارم…الان یه دفعه اومد ک برای ترجمه فارسی باید اشتراک خرید…تو این چند روز اینجوری نبود…دلیلش چیه؟

سلام دوست خوبم
نسخه دمو رو داشتین استفاده می‌کردین که با امکانات برنامه آشنا بشین و بعد از چند روز نسخه رایگان برداشته میشه و برای استفاده از امکانات برنامه باید یه اشتراک داشته باشین

سلام برای منم دو سه اول دمو بود بعدش ترجمشو نشون نداد اشتراک یه ساله گرفتم 150 تومن

سلام ، من سه روزه شروع کردم ولی خیلی برام هیجان انگیز بوده همراهی با این برنامه و اساتید خوش ذوقش

A post was merged into an existing topic: دنبال پارتنر زبان انگلیسی میگردی؟ اینجا آگهی کن

سلام . من تازه شروع کردم بنظرم با یک نفر دیگ ب عنوان پارتنر بتونم صحبت کنم پیشرفتم بهتر خواهد بود .

به نظر من بهترین منابع رو برای یادگیری انگلیسی داره
ولی همراه یک پارتنر بهتره که با هم تمرین کنی اما در غیر این صورت سرعت یادگیری خیلی کم میشه

عالی

A post was merged into an existing topic: دنبال پارتنر زبان انگلیسی میگردی؟ اینجا آگهی کن