مجانی کردن امکانات زبانشناس

هر کسی که با من موافق هست کامنت کنه.

این تاپیک مربوط به فصل« هم خونه ی جهنمی » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « انگلیسی با پری » دوره: « داستانی »

5 پسندیده

سلام به شما. سؤالتون چیه دقیقا؟!

5 پسندیده

سلام دوست عزیز :heart:
خوش اومدین :smiling_face_with_three_hearts:
امکانات زبانشناس در زیادی از برنامه های آموزش انگلیسی نیست و اگر هم باشه همشون نیست

و همچنین برای فوق العاده بودن این برنامه تعداد زیادی تلاش و زحمت می کشند و باید ازشون تشکر و قدردانی کرد
از جمله دبیرانی که ویدیو های آموزشی تهیه می کنند
برای هر کدوم از ویدیو ها زحمت می کشند
برای پیدا کردن موضوع ، نوشتن دیالوگ ها ، ویراستاری و…
و هماهنگی در ساخت ویدیو ها چون تولید کنندگان محتوا دور از هم کار می کنند
علاوه بر این کسانی که منابع رو به تدریج ترجمه می کنن ،
برای نسخه ی جدید زحمت می کشند و…

و فکر می کنم شما الان اشتراک خریداری نکردین و از منابع زیبوک و زوم استفاده نکردین

اما باور کنید ارزشش رو داره
اگر اشتراک نقره ای رو خریداری کنید تا اون مدتی که فعاله تمام امکانات برنامه به جز زیبوک ( پر از کتاب ها و داستان های انگلیسی و رمان ها مناسب به هر سطح )و زوم ( سرشار از فیلم های متنوع انیمیشن ها برنامه ها دوره های مختلف و…) هستش
و اشتراک طلایی تمام امکانات برنامه رو شامل می شه که در زوم و زیبوک هم می تونین از کتاب ها و فیلم های متفاوت استفاده کنین و در حین یادگیری انگلیسی لذت ببرین
هر چیزی ارزشی داره پس لطفا به دنبال مجانی کردن این امکانات نباشین و قیمت ها رو با شهریه های کلاس ها و یا قیمت های هر کدوم از سی دی انیمیشن یا فیلم که از بیرون برای یک بار بدون زیر نویس و ترجمه تهیه می شه رو مقایسه کنید

البته هر کس نظری داره :rose:
نظر شما هم ارزشمنده

موفق باشین :sparkles:

20 پسندیده

دوست خوبم درود برشما :rose:
یه جمله فولکولور واسه منطقه ما هست میگه : گوشتی که ارزون باشه آبگوشتش درنمیاد .
من بااین جمله دویست درصد موافقم ،واگه جسارت نباشه با نظر شما مخالفم .
درتایید سخنان یگانه بانو باید بگم ،وقتی داشتم اشتراک طلایی رو تمدید می کردم یجور حس شرمندگی و شرمساری داشتم چون داشتم با مبلغ زیر ۱۰۰ تومن از امکاناتی استفاده می کردم که در هیچ اپی نیست ،چه امکاناتی ؟
وجود قریب به ۴۰ پرسنل کارآمد و همیشه آنکال .
نظارت لحظه ای توسط مربیان زبده و کاربلد با مدارک ارشد و لیسانس زبان و یا رشته های دیگر که درزبان حرفی برای گفتن دارند.
وجود فضای تعاملی و قانونمند درسایه احترام متقابل .
حضور درتمام شبکه های اجتماعی و ایجاد دسترسی فعال به اعضا .
اپلیکیشن و گرافیک قوی برای سهولت درزبان آموزی .
وجود چالشها و انواع ابتکارات درتالار که باعث شده این اپ علاوه بر زبان آموزی تبدیل به بستری برای همافزایی و خودسازی بشه ،انتقال تجارب بین حوزه ستادی و صف وبین زبان آموزان.
ایجاد رفاقتها ولو درفضای مجازی وکمک به زبان آموزی و صمیمیت بین اعضا .
وسواس بیش از حد ودلسوزانه برای بروزرسانی که نزدیک به یکساله که مدیریت محترم ،معاونین و مربیان گرانقدر درحال رایزنی و همفکری با زبان آموزان هستن وتصمیمات دموکراتیک و برپایه نظرات جمعی گرفته میشه .
۲۴ ساعت شبانه روز شما مهمان زبانشناس هستی ،برای فعالیت در اپ و تالار ،پشتیبانی و…

دوست من این مطالب گوشه ای از دریای مزایای زبانشناسه ،بنده برای فست دیک یکسال ۹۶ تومن دادم که تبلیغات نیاد و محدودیت ترجمه نداشته باشم ،اینجا ۵یا۶ دیکشنری رایگان بدون تبلیغات هست ،تازه جعبه لایتنر رایگان و اطلاعات آماری فعالیت شما هم هست :+1:
یه آپ که اخلاقا درست نیست اسمشو بیارم ۱۵۰ تومن پرداخت کردم،تالار ندارن ،مربی هم برای هر سوال رفع اشکال ۵۰ هزار تومان باید واریز کنی، خودتون فکر کنید درعرض یکماه چقدر باید بابت سوال هزینه کنید ،اینجا زبانشناسان هزاران بار یک مطلب رو پرسیدن مربی با رزومه عالی میاد درنهایت احترام دوباره پاسخ میده ،شما ۳ بار یک حرفو از پدر بزرگوارتان بپرسین به شما چی میگه !
موسسات دیگه یک پکیج رو آماده به شما بامنت تخفیف میده ۱۷۰۰۰۰۰ تومن حالا سوالات شما و نحوه کار رو خدا می‌دونه .
من احساس میکنم عوامل زبانشناس هدف اصلیشون مادیات نیست چون کسی که نیمچه سواد اقتصادی داشته باشه می فهمه صرفه بالایی نداره و بزور هزینه هاشو جبران کنه ،مربیا هم که من خبر از حقوق و قراردادشان ندارم و البته به من هم مربوط نیست فقط اینو میدونم باید همش بیشتر حقوق رو نت بخرن :person_shrugging:
اینهمه تازه وارد و سوال درمورد اپ و توضیح پشتیبانی و مربیان ،فقط عشق به کار و زبان آموزی می‌تونه توجیه این کار باشه وباز احساس میکنم نیات موسسین محترم و کل مجموعه خیر هست و می‌خوان مامردم ایران که تحت استعمار GBR بودیم و استعمار نخواست زبان دنیا رو بدونیم ولی به هندی‌ها آموزش دادن ،حالا تو این اپ روند زبان آموزی تسهیل بشه .
خیلی حرف زدم و باز نتونستم درست و حسابی بگم زبانشناس ممنون من خودمو مدیون این اپ میدونم و غصه می خورم نمی تونم جبران کنم زحمات این عزیزان رو ،حتی یکبار پیشنهاد دادم اشتراک رو گرون کنید ماایرانیها هرچی گرون باشه میدوییم دنبالش .
اینجا لازمه از مدیریت و معاون محترم و تلاشگر @aFsaneh_boroumand گرامی خواهش کنم در بروزرسانی بخشی رو بعنوان حمایت از زبانشناس قرار بدن که دوستان اعضا که تمکن مالی دارن از افراد مستعد و کم بضاعت حمایت کنند ،سازوکارش هم مربوط میشه به حوزه مدیریت .
دوست من شما با عرض پوزش بااین سوالتون منو یکم دلخور کردین ،ناراحت نیستم چون شما اشتراک ندارین و درکم و کیف فعالیت اپ نیستین ،اگر جسارت نباشه بنده حاضرم اشتراک طلایی برای دو سال رو واریز کنم و پشتیبانی براتون لحاظ کنه فعالیت کنید ،اونوقت خودتون میشین سفیر و زبان گویای زبانشناس ،فقط خواهشاً غذایی رو که تست نکردین براش قیمت نزارین .
البته شما بزرگوار هدفتون شاید این باشه که برای همه قابل استفاده باشه ولی خوب این اپ هم هزینه های خودش رو داره ،یک مثال : دوست من ارشد زبانه ،خودش معلم هست ،موسسه هم داره ،یه سرمایه دار تو منطقه ما سر دخونه میخواد بزنه چند تا مهندس هلندی می خواست بیاره ،مترجم می خواست برای ۳ روز دوستم قیمت ۵۰ میلیون داد ،حالا مقایسه کن با مترجمین و مربیان اپ ،اگه برن سراغ مترجمی خوب بیشتر درآمد داره ولی اومدن امثال من تا یک اشتباه نوشتاری میشه طلبکارانه میایم تاپیک می‌زنیم ، خوب انصاف چیز خوبیه ،من جسارت نمی کنم ،خودمو میگم بیشتر از پولی که میدم دارم آش می خورم .
دوست عزیز روی صحبت من فقط با شما نیست دوستان اعضا هم هستن هرچند خیلی کم ،خیلی لحن طلبکارانه دارن ،که امیدوارم اصلاح بشه .
درپایان بازهم می گم مدیون زبانشناس هستم تاهمیشه خدا ،واز شما بزرگوار هم پوزش می خوام ،وامیدوارم شما رو صمیمانه درکنار خودمون ببینم .پاینده باشید البته با چاشنی زبانشناس :+1::rose::hibiscus::100::raising_hand_man:

15 پسندیده

سلام دوستان من هم با تائید سخنان عباس جان
از کلیه ی کارکنان زبانشناس و همچنین مدیریت و معاونت ها تشکر می کنم خداوند روز بروز دز همه ی کارهایتان موفقیتتان را افزون تر کند.
و تشکر از عباس جان گرامی که حقیقت را بیان کردید.
:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

6 پسندیده

عباس آقای نازنین درود بر شما خیلی عالی و واضح همه چیز رو مطرح کردین. اگر همه ما کمی قدرشناس باشیم به راحتی میتونیم درک کنیم که چقدر زحمت و تلاش پشت این اپلیکیشن هست. به جرئت میتونم به فرمایشاتتون اینم اضافه کنم که فضای تالار هم که چیزی کم از یک دانشگاه مجازی نداره.
ویدئوهای آموزشی و انگیزشی.
مقاله های متنوع و تفکیک شده.
آموزش بهترین روشهای یادگیری برای زبان آموزان.
حضور فعال اساتید و مربیان محترم.
همکاری و همراهی بهترین تیم پشتیبانی.
انواع چالشها که همه مثل یک کلاس درس.
و…
کدوم اپلیکیشنی اینهمه امکانات داره؟!
به نظرم با این قیمت هنوزهم رایگان هست و ما همچنان طلبکاریم.
اما این دوست خوبمون هم با این اپلیکیشن و کارایی زبانشناس آشنا نیستن قطعا اگر آشنا بشن قول میدم نظرشون تغییر میکنه.

10 پسندیده

نیاز به تشکر نیست ،حقیقت مثل چراغ عالم تابه که همه میبیننش :tulip:

ممنون زری بانو،بانوی شایسته اپ ،مطالبتون عالی بود ،سپاس از کمک و حمایتتون :100::raising_hand_man:

4 پسندیده

سلام دوستان با هر دو موافقم
درست نیست این زحمات رو نادیده بگیریم

:smiling_face_with_three_hearts:ممنون زبانشناس:smiling_face_with_three_hearts:

4 پسندیده

درود برقدرشناسی و محبت زایدالوصف شما بزرگوار :ok_hand::100::tulip::raising_hand_man:

5 پسندیده