چالش انگلیسی قدرت۱

سلام یک یا چند نفر که بخواد با هم بخش انگلیسی قدرت رو شروع کنیم و در سی هفته اون رو تمام کنیم و در طول این سی هفته باهم رقابت و رفاقت کنیم هست؟؟؟

6 پسندیده

سلام … یعنی برای هر درسش یه هفته وقت بزاریم؟
اگه برای هر درسش یه هفته وقت بزاریم عالی میشه …منم میتونم همراهی کنم
چون من چند وقت پیش تصمیم گرفتم شروعش کنم دیدم یه ذره سنگینه برام و هر درس حداقل باید یه هفته زمان بزارم…بعد تنهایی تنبلی کردم و اگه دونفری یا گروهی پیش ببریم خوب میشه مجبور میشیم هر روز بخونیم…
خب شما لطفا بگید روشتون برای خوندن باهم چطوره؟ یعنی چه برنامه ای براش دارین؟
حالا اگه چند نفر شدیم که گروه میزنید اگه هم دونفری شدیم باهم میتونیم پیش بریم…چون من تنهایی تنبلی میکنم برای خوندنش :sweat_smile: و به نظرم بهتره از این فرصت استفاده کنم…ممنون :hibiscus: :pray:

5 پسندیده

سلام
اره خودمم واقعا تنبلی کردم واس همین گفتم یه رقابت ایجاد کنم بهتره
اممم حالا روش من
من میگم هر درس یه هفته بعدش هر درس سه تا قسمت داره که شمال متن اصلی ، لغات و داستان کوتاه میشه
میتونیم از بخش های متن اصلی و لغات برای شنیداری و یادگیری لغات جدید استفاده کنیم و از قسمت داستان کوتاه که مکالمه محوره برای تقویت مکالمه استفاده کنیم
حالا برای زمان گذاشتن بر روی هر قسمت اگه پیشنهادی دارین خوشحال میشم بدونم:blush::blush::blush::blush:

6 پسندیده

سلام من هم درس انگلیسی قدرت را میخواهم شروع کنم :blush:

7 پسندیده

سلام خیلی خوشحال میشم که شما هم بهمون ملحق بشین و به هم دیگه کمک کنیم

6 پسندیده

سلام خب خوشحال میشم که بیایید و با هم شروع کنیم و ماهم از تجربیاتتون استفاده کنیم

5 پسندیده

خب به نظرم یه هفته خوبه برای هر درس…
به نظرم روشی که گفتین(میتونیم از بخش های متن اصلی و لغات برای شنیداری و یادگیری لغات جدید استفاده کنیم و از قسمت داستان کوتاه که مکالمه محوره برای تقویت مکالمه استفاده کنیم )خیلی خوبه…
من موافقم حالا دوستان دیگه نظری دارن بگن :relaxed:

7 پسندیده

اره خوبه بعد میتونیم چالش بزاریم و از همدیگه لغات و جمله ها رو بپرسیم و جواب بدیم پرسش و پاسخ یه جورایی و کلا جمعه پرشوری میشه

4 پسندیده

مرسی خب حالا چجوری باهم در ارتباط باشیم گروه بزنیم ؟

5 پسندیده

اگه دوستان موافق باشن تو واتساپ گروه بزنیم همه اونجا جمع شیم

4 پسندیده

خیلی هم عالی من موافقم

4 پسندیده

به نظرم یه هفته از شنبه تا پنج شنبه ها هر روز بخونیم یک درس رو و شبها از فعالیتمون اینکه چقدر خوندیم و تمرین کردیم اسکرین شات می گیریم یا ویس میفرستیم میزاریم گروه که هر کسی هر چقدر فعالیت کرده…بعد جمعه ها هم تمرین میکنیم باهم…تمرین مکالمه، جمله و …
موافقید؟؟؟؟

6 پسندیده

بعله خیلیم قشنگ و در اخرم برای کسی که از همه بهتره جایزه در نظرم بگیریم

6 پسندیده

پس لطفا یه گروه بزنید واتساپ لینکشو بزارید اینجا جوین بشیم
حالا بازم دوستهای جدیدی خواستن بیان از طریق لینک جوین میشن به ما…
و فعالیت رو بهتره از شنبه شروع کنیم تا ترتیب هفته ها منظم بشه و تا شنبه صبر کنیم ببینم چه تعداد قراره بیان همه جمع بشیم تا اون موقع…

4 پسندیده

سلام به دوستان پر از انرژی و پرتلاش.
در حال حاضر منم مشغول مطالعه درس 20 از انگلیسی قدرت هستم. اگر این دوره رو خیلی خوب مطالعه کنین و براش زمان بزارین برای تقویت همه مهارتها به شدت مؤثره و منم تأثیرش رو تو این مدت شاهد بودم.
خیلی دوست دارم باهاتون همراه بشم و از ابتدا با شما مرور کنم.

9 پسندیده

به به زری جان… :heart_eyes:
به نظرم حضور شما واقعا برامون عالی میشه و از تجربیاتتون استفاده میکنیم
چقدر خوب که با ما همراه میشید :smiley:

6 پسندیده

سلام خیلی خوشحال میشم که به گروه ما بپیوندید و حتما از تجربیاتتون استفاده خواهیم کرد

6 پسندیده

لینک گروه واتساپمون

6 پسندیده

ممنونم ساناز جان محبت داری عزیزم :kissing_heart:

6 پسندیده

سلام لینک برای من باز نمیشه لطفا با شماره من را اضافه کنید ممنون 09135878749

5 پسندیده