ارزیابی سامی یوسف

ارزیابی سامی یوسف
none 4.75 16

این تاپیک برای دریافت ارزیابی شما از « سامی یوسف » نرم افزار «زوم» است.
توضیح مختصری از این دوره:
سامی یوسف (زادهٔ ۲۱ ژوئیهٔ ۱۹۸۰) تهیه‌کننده، آهنگساز، ترانه‌سرا و خواننده ایرانی _ بریتانیایی است که در ترانه‌هایش به مضامین معنوی می‌پردازد. وی فرزند بابک رادمنش آهنگ ساز و ترانه‌سرای ایرانی است. سامی یوسف از سوی مجله تایم آمریکا به عنوان «بزرگترین ستارهٔ پاپ اسلام» و از سوی مجله گاردین انگلستان «ستاره پاپ مقدس» معرفی شده‌است. تاکنون از سامی یوسف هفت آلبوم موسیقی و چندین تک‌آهنگ منتشر شده‌است. آخرین آلبوم او «برکت» نام دارد.
سطح: 1

1 پسندیده

فوق العاده ست. متشکرم از زبانشناس🙏

1 پسندیده

خیلیی عالی بود، ای کاش بیشتر از خواننده های مسلمون که محتوای آهنگشون زیباتر و عمیق تره بذارین:innocent::star_struck:

1 پسندیده

چرا برام دیدن قطعه ها باز نمیشه

In my opinion ,this is spectacular & great period

عااااالی

عالیه حرف نداره خیلی ممنون بابت زحماتتون

خیلی عالیه کاش آهنگهای بیشتری از ایشون بزارید ، و همینطور از (جکسون براون) عزیز که آهنگهای پر محتوایی دارن هم اگه آهنگ اضافه کنید ممنون میشم⚘️

سلام.از چه طریقی میشه اشتراک خرید؟ روی زینه اش میزنم وارد مرحله اتصال به بانک نمیشه!

سلام دوست خوبم اگر نسخه اتون آپدیت نیست از لینک زیر برنامه رو دانلود و نصب کنید.

https://storage.zabanshenas.com/build/android/zapp_en.apk

با نصب لینک بالا اگر وارد درگاه پرداخت نشد، مرورگرتون رو آپدیت کنید

بسیار عالی
لطفا تمام آهنگ هارو قرار بدید

دوست خوبم درخواستتون رو به لیست اضافه میکنم که همکاران در آینده به اپ اضافه کنن.

سلام لطفا خواننده های دیگه ای که معنوی می خونند هم اضافه کنید خیلی دل نشینه:pray::pray::pray::pray:

سامی یوسف عالیه لطفا هرچی آهنگ داره بزارید:pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::heart_eyes::heart_eyes:

سامی یوسف عشقه. لطفا تمام آهنگ‌هاشو اضافه کنید. ممنون از زحماتتون.

چقدر مفهوم آهنگهاش قشنگ بود‌ ولی چرا من حس کردم لهجه عربی داره؟!!!

سلام دوست خوبم اهنگ های تاپ و ترند این خواننده در اپلیکیشن موجوده اگر اهنگ خاصی مدنظرتون هست از این خواننده بفرمایین تا بررسی کنیم

سام یوسف معنی و مفهوم آهنگ هاش خیلی خوبن

سلام و خسته نباشید به همه دست اندرکاران اپلیکیشن زبانشناس.ممنونم بابت تمام زحماتتون.
لطفا بقیه آهنگ های سامی یوسف و آهنگ های گروه Vetr رو اضافه کنین.

1 پسندیده

سلام دوست خوبم top 10 این خواننده بارگذاری شده اما اگر آهنگ خاصی مد نظرتونه بفرمایین تا بررسی بشه و آهنگ های گروه vetr رو چون ایرانی هستن و اجازه نشر آهنگ هارو نداریم نمیتونیم بارگذاری کنیم