نظر در مورد صدای دروس

با سلام و احترام چه بهتر میشد که بجای این صداهای گوش خراش از گویندگان داستان های هر درس صدای معمولی یا واضح و گوش نواز میگذاشتید

این تاپیک مربوط به داستان« شیر و موش » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « داستان‌های بچگانه » فصل: « بسته ی دوم »

2 پسندیده

درود بر شما بابک عزیز ،حضورتان را در این مجموعه تبریک می گم بنده هم مانند شما در بادی امر فکر می کردم انواع و اقسام این صداهای مختلف آزار دهنده و گوشخراشن اما پس از مدتی دونستم که مجموعه زبان شناس تنوعی از انواع صداهایی که در زندگی وجود داره با لحن ها، سنین و لهجه های مختلف جمع کرده و این کار هوشمندانه بوده و هدفی داشته که من بعداً فهمیدم و بابت این از دوستان منابع بسیار تشکر کردم .
این کار کمک می کنه که گوش ما به انواع این صدا ها عادت کرده و کمک کنه شناسایی درستی داشته باشیم.
همه انسانها سلیس و روان صحبت نمی کنن یا در سن جوانی و یا در سن خاصی نیستند پس باید به انواع و اقسام صدا ها و مکالمات عادت کنیم و برای ما قابل شناسایی باشد.
امیدوارم مطالب مفید باشه. و شما بزرگوار هم در روزهای آینده شگفت زده میشین پس از گذشت یک سال یا چند ماه به ارزشمند بودن و پر بار بودن این اپلیکیشن و نیات خیر مجموعه مدیریت ،معاونان ،مربیان و پشتیبان‌های عزیز این اپ پی میبرین. امیدوارم همیشه در کنار ما باشین و از زبان‌شناس بودن خودتون لذت ببرید.
همیشه شاد و تندرست باشید البته با چاشنی زبان شناس. :+1::+1::100::100::tada:

8 پسندیده