ارزیابی دوره «داستان های بچه گانه»

ارزیابی دوره «داستان های بچه گانه»
none 4.687184343434343 3168

برای دسترسی به ترجمه ها و یکسری امکانات باید اشتراک تهیه کنین دوست خوبم

1 پسندیده

سوالی اگه درباره جملات داشتین تو تالار بپرسین همکاران راهنماییتون میکنن…و اگر موردی از ترجمه‌ها بی ربط باشه حتما اصلاح میشه عزیزم

2 پسندیده

دوره واقعا خوبی برای مبتدی هاست

3 پسندیده

عالی شده من خیلی دوستش دارم :rose:

3 پسندیده

عالی است و خیلی کمک به یادگیری زبان میکن

2 پسندیده

خیلی خوب هست اما چطور میشه بدون خرید اشتراک ادامه داد ؟

3 پسندیده

عالی مفیدو سودمند بودسپاس

4 پسندیده

خوبه خوشم اومد گرامر درسی هم داشت خوب بود

3 پسندیده

اکثر دوره‌های داخل بخش زبانشناس رایگان هستن میتونین از اونها بدون خرید اشتراک استفاده کنین دوست خوبم

2 پسندیده

با توجه به اینکه این بخش دارای دایره لغات و گرامر مهمی هست و میتواند به Listening و Speaking و همچنین writing ما کمک بسیاری می کند من خودم شخصا شما رو به خواندن و آموزش دیدن این بخش دعوت میکنم.
ممنون از تمام افراد زبانشناس:rose::rose:

3 پسندیده

بخش داستان های کودکانه دارای داستان های کوتاه و مختصر اما مفید هست که گرامر مبتدی بسیار خوبی دارد.
این بخش دارای پنج بسته هستش که از نظر من تمام بسته ها دارای گرامر و دایره لغات بسیار مفیدی هست.
با استفاده صوت زیبای و رسا میتوان در Listening پیشرفت زیادی داشت، اما باید در نظر داشته باشیم که هیچ وقت نباید زنجیرمون رو بشکنیم.
ممنون از افراد زبانشناس :rose:

3 پسندیده

برای شروع بسیار خوب است

3 پسندیده

باسپاس ازمتصدیان زحمتکش

3 پسندیده

بسیار امیدوارم به اینکه این مجموعه میتواند به شیوه‌ای موثر آموزش شنیداری و گفتاری زبان انگلیسی را تقویت کند سپاس از تلاش شما بزرگواران🙏

3 پسندیده

در عین سادگی آموزش خوبیه

3 پسندیده

عالییییییییییییییییییییییییییییی

3 پسندیده

خیلی خوبه:running_woman:t2::woman_cartwheeling:t2::muscle:t3:

3 پسندیده

عالی است. خیلی خوب است.:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:

3 پسندیده

لغات حین داستان و با اماده سازی ذهن بمرور در قالب زبانی هر فرد قرار می گیرند

3 پسندیده

خیلی عالی بود. از همه شما بینهایت سپاسگزارم

3 پسندیده