زبانشناس چطور شروع شد؟

هفتمیش رسید باورت میشه؟

:blue_heart: سلام رفقای گل زبانشناسی، امیدوارم اوضاع بر وفق مرادتون باشه.

:birthday: امروز روز تولد زبانشناسه و ما خیلی خوشحالیم که برای هفتمین ساله که در کنار شما هستیم!

:gift: به مناسبت تولد می‌تونین اشتراک اپلیکیشن زبانشناس رو با تخفیف چهل درصدی تهیه کنین. کافیه که کلمه “تولد” رو به پشتیبانان بفرستین.

:blue_heart: توی کامنت‌ها منتظر خاطراتی که در کنار زبانشناس داشتی هستیم.

ویدئو

لینک دانلود ویدئو

لینک پست در تلگرام

لینک پست در اینستاگرام

41 پسندیده

چه روز خوبی. چه تولد خوبی. :birthday:
بدون شک زبانشناس بهترین اپلیکیشنی هست که وجود داره.
بینهایت ممنونم از همه اعضای تیم زبانشناس که برای بهبود اپلیکیشن و پیشرفت کاربران همه تلاششون رو میکنن.
قدر دان محبت و زحمت و تلاش تیم محترم زبانشناس هستم.

@hnaseri
@golmirzaei
بینهایت ممنونم از شما بخاطر ایجاد این اپلیکیشن عالی.

تولد زبانشناسمون مبارک باشه :heart_eyes:.

:blue_heart: :seedling:

18 پسندیده

تولد زبانشناس مبارک :pie::cake::cupcake::boom::boom:
واییی انگار همین دیروز بود تاپیک تولد شیش سالگی زبانشناس رو دیدم
چقدر زود گذشت
جای بیوگرافی بعضی از دوستان مثل آقای علیرضا @daydream3r و آقا عارف @Aref_hb خالیه

16 پسندیده

چقدر خوبه ک این تعداد آدم توی یه برنامه جمع میشن و هدفشون یه چیزه و اونم موفقیت این برنامست… یکی برای همه و همه برای یکی:clap::clap::clap::+1::+1::+1:

تولدت مبارک زبانشناس :partying_face::partying_face::partying_face: برقرار باشی :muscle::muscle::muscle:

14 پسندیده

ما ک اشتراک داریم تکلیف چیه؟ بهمون نمیدین؟ :sob::pleading_face::cry:

11 پسندیده

سلام ب همه ی دوستان عزیز زبانشناس امید وارم حال دلتون عالییی باشه

تولدت مبارک بهترین اپلیکیشن یادگیری زبان واقعا با زبانشناس خیلی نسبت ب کلاس ها باحال تر و بهتره

خیلی خیلی خوشحالم که با زبانشناس آشنا شدم شاید یکی از بهترین اتفاق های کل زندگیم بوده باشه

دسته همتون درد نکنه
مرسی بابت کمک ها و راهنمایی ها تون
ایشالا که زبانشناس جزء بهترین اپلیکیشن یادگیری زبان بشه که میشه مطمئنم

شاد و سالم و موفق باشید

:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

:heart::heart::heart: I Love ZABANSHENAS :heart::heart::heart:

13 پسندیده

چه روز خوبیه امروز :star_struck::innocent::smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes::rainbow::rose::blossom::star::purple_heart:

تولد زبانشناس جونم مبارک :birthday::birthday::birthday::birthday::birthday::birthday::birthday::birthday::birthday::birthday::birthday::birthday::birthday::birthday::birthday::birthday::birthday::birthday::birthday::birthday::birthday::birthday::tada::tada::tada::tada::tada::tada::tada::tada::tada::tada::tada::ribbon::ribbon::ribbon::ribbon::ribbon::ribbon::ribbon::ribbon::ribbon::ribbon::ribbon::ribbon::ribbon::ribbon::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon:

چش نخوره :nazar_amulet::nazar_amulet::nazar_amulet::nazar_amulet::nazar_amulet::nazar_amulet::nazar_amulet::nazar_amulet::nazar_amulet::nazar_amulet::nazar_amulet:

خیلی ممنون از تیم زبانشناس و تمامی افرادی که تو فوق العاده بودن این اپلیکیشین زحمت می کشند :pray:t2::smiling_face_with_three_hearts::rose::rose::rose::gem::gem::gem::gem::gem::gem::gem::gem::heart::heart::heart::heart::heart::heart::100::100::100::100::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::heartbeat::heartbeat::heartbeat::heartbeat::heartbeat::heartbeat::star::star::star::star::star::star::star::star::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

با آرزوی تولد صد سالگیش :joy::joy::joy::relieved::relieved::relieved::relieved:

:heart::heart::heart:

14 پسندیده

سلام تولد هفت سالگی زبانشناس خیلییییی مبارک :star_struck::partying_face::partying_face::partying_face::partying_face::partying_face::partying_face:
بهترین اپلیکیشن زبان انگلیسی
خیلی ممنون از همگی :smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes: که تلاش می‌کنند اپلیکیشن را بهتر و بهتر کنند
از وقتی با زبانشناس آشنا شدم زندگی من عوض شد برای آیندم هدف پیدا کردم زبانم هر روز بهتر و بهتر داره میشه خیلی ممنون خلاصه که انشاالله ۱۰۰۰ ساله بشه زبانشناس :sweat_smile::grin::star_struck::star_struck::star_struck:

11 پسندیده

تولدش مبااارک:heart_eyes::heart_eyes:
بی شک یکی از بهترین هایید

ماهایی که حالا اشتراک داریم و میخوایم این تخفیف رو از دست ندیم چه کنیم؟:sob:

12 پسندیده

سلام اشتراک تون و تمدید کنین :rose:

12 پسندیده

سلام سلام😍
تولد زبان‌شناسمون مبارک :tada:
یکی از بهترین برنامه هایی که تا الان دیدم با تیمی قدرتمند
دست همه اعضای خفن هم درد نکنه
مرسی بابت تمام زحماتتون، کمک هاتون و…
:heart::heart::heart:
اخی(احساساتی شدم :cry:) :joy_cat:

11 پسندیده

:heart_eyes:سلااااام
تولد 7 سالگی زبانشناس مباااارک باشه :heart: :heart: :heart:
خیلی خوشحالم امسال در حضور گرمتون هستم
و حیف که 7 سال پیش این شانس نصیبم نشده بوده که باهاش آشنا بشم و کاش زودتر از اینها با زبانشناس شروع میکردم ولی همین الانشم که شروع کردم بهترین فرصت و شانس نصیبم شده
بچه هاااا خیلی دوستتون دارم …ممنون بابت زحماتتون…
ممنون از جناب ناصری عزیز و همه ی مدیران عزیز …
موفق و سربلند باشید :cherry_blossom: :cherry_blossom: :cherry_blossom:

12 پسندیده

** سخنی با مجموعه زبانشناس،کنار کیک تولد **
سلام
تولدت مبارک زبانشناس :tada::heartpulse::birthday: ،دوست خوب من ،انشاالله هزار ساله بشی :palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:
ضمن تبریک این روز البته باتاخیر یک روزه به مجموعه زبانشناس (مدیران،پشتیبانان،کارشناسان ترجمه و متون ،مربیان عزیز و عزیزان نرم افزاری ) برایتان سعادت و سلامت آرزومندم .
بله این ایده خلاقانه دو جوان آکادمیک هفت ساله شد و هنوز هم باقدرت راهش رو داره ادامه میده :ok_hand:
بابام یروز بهم گفت : اگه خواستی از کسی انتقاد کنی اول ۳تاخوبیش رو بگو بعد ۱دونه کوتاهیش رو :+1:
من هم قصد دارم همین کار رو بکنم .
یادم نمیره زمانی که با خانواده تو اصفهان عزیز و کاخ چهل ستون بودم با یک کانادایی و استرالیایی می خواستم انگلیسی صحبت کنم بسیار دست و پا شکسته مفاهیمی را به آنها حالی کردم و آنها تعجب کرده بودند که چرا من نمیتونم انگلیسی صحبت کنم از اون روز سالها گذشته و من در نهایت با آشنایی با زبان شناس برهه ای در زندگیم رقم خورد که باعث شد مسیر زندگیم رو تغییر بده در این اپلیکیشن ضمن خوندن زبان به روش درست با دوستانی مربیانی و مسئولین آشنا شدم که از هرکدام تجربیات و مفاهیم بکر و نویی رو آموختم و هنوز هم در حال یادگیری و تعامل هستم لازمه به چند نمونه از مزایا و خوبی های این اپلیکیشن اشاره کنم.
#وجود فضای تعاملی بین زبان شناسان ، مربیان و عوامل زحمتکش این اپلیکیشن که بسیار سازنده و در مسیر روز آمدی هست.
#به روز بودن و تغییرات همیشگی در جهت پویا بودن این اپلیکیشن قابل تقدیره.
#با هزینه بسیار پایین برای آموزش در طول یک سال نسبت به سایر اپلیکیشن های رقیب در رتبه های بالاتری قرار داره،و بارها خودم اعلام کردم که دیگر اپلیکیشن ها با مبالغ بسیار گزاف و نداشتن فضای تعاملی و تالار دارن کار می کنن. حتی پیشنهاد دادم که پشتیبانی محترم قسمتی را در اپلیکیشن برای زبان شناسان کم بضاعت قرار بده تا توسط زبان‌شناسان متمول ساپورت بشن.
وجود منابع بسیار زیاد در بخش‌های مختلف زبان انگلیسی در این اپلیکیشن قابل تقدیر و چشمگیر هست بنده خودم دو اپلیکیشن دیگه رو اشتراک دارم که اصلا باهاشون کار نمی کنم ،هزینه اونها بمراتب بالاتر از زبانشناس هست و تازه خبری از پشتیبانی،تالار ،مربی ،وفضای تعاملی نیست .
وجودمربیان مجرب،باحوصله و متانت که همیشه آنکال درحال پاسخگویی هستن ،نمونش خانم علوی @ShaghayeghAlavi که بارها مجبوره مباحث مطروحه قبلی رو به تازه واردین توضیح بدن که از زحمات این بزرگوار به نوبه خودم ممنونم(ومجیک اسپل ایشون “وقت بخیر” واقعا جادو می کنه والقاء خیر و خوبی هست مثل خودشون ) :clap:،متین جان روحانی @matinrohany که من کیف می کنم پادکستهاو چالشهاش رو می‌شنوم وقتی با صلابت تلفظ های بی نقصش رو ادا می کنه مانند یک بومی زبان :+1: و خانم برومند بزرگوار @aFsaneh_boroumand که با داشتن مسئولیت مدیریتی بازهم از تخصصش در راه پاسخ به دوستان فعال هست و بنوعی وجود شریفش مشوق زبانشناسان و بعضاً سنگ صبورشون ،خانم کارگر @fateme871 گرامی با اینهمه مشغله در اصلاح منابع بازهم ارتباطش با تالار برقراره و واقعا داره تلاش می کنه وبا صبوری و محبت مثال زدنی کارزبانشناس هارو راه می اندازه :pray:
پشتیبان‌های عزیز ،خانم گل محمدی ،خانم رحیمی ، خانم مهدی زاده واقعا تلاش می کنن و در۲۴ ساعت پاسخ درست و محترمانه میدن خدابه همه این عزیزان شادی،سلامتی و رضای قلبی بده :+1::ok_hand::palms_up_together:
آقا رضای زکی زاده ،عزیز مهربان که مثل آگهی تبلیغاتی میاد و می‌ره ولی بسیار روحیه بخش و مفید ،

آقا فرزاد پودینه @Farzad_Poodineh هم که بمب روحیه هست وقتی میاد یه زلزله ۱۲ ریشتری با خودش میاره :bomb::clap:
دوستان تولید محتوا ،خانم ها ،حاجوی @elhamhajavi ،بیات،هادی حق ،طیبی،و آقا عارف همگی با بهترین برنامه ها حاضر میشن ،درود به این عزیزان :rose::top:
حالا بریم سراغ یکمی انتقاد کوچولو :
جناب ناصری مدیر محترم @hnaseri رو من در طول این مدت ندیدم تو تالار بیان لایک بزنن (چرا ،دروغ نباشه یک بار اومدن مطلب منو لایک زدن :pray:) تو چالش،تاپیک بازبانشناس ها صحبت کنن ،فکر کنم وقتشون پره و اینکه کاریزمای مدیریتی شاید مانع میشه :thinking: ولی میدونم صددرصد نیتشون خیر هست وهدفشون فقط پول نیست :clap::clap::clap::clap::clap::v:t4: ممنونم ناصری عزیز :tulip:
وجناب آقا کامبیز کشاورز @YoKambiz دوست داشتنی که بارها بهشون پیام دادم و حتی یه دکلمه گیلکی استاد شمس لنگرودی هم براشون فرستادم ولی خبری نشد :thinking: برنامه هات عالی هستن کامبیز برار :+1:
:stop_sign: مهمترین اشکال از نظر بنده اینکه روش کاربا زبانشناس که کامبیز جان زحمت کشیدن بعنوان پیش نیاز درابتدای کار قرار بگیره و بعد از مطالعه کامل توسط تازه واردین مجوز حضورشون به منابع داده بشه :ok_hand: بنده خدا مربیان،پشتیبانها و خود خانم برومند بارها باید پاسخگوی مسائل روتین و تکراری باشند :pleading_face:
بنده یه روزصبر کردم ببینم درروز تولد زبانشناس آیا جناب ناصری میان صحبتی،ویسی یا بیانیه ای بدن یانه ولی خوب نبود وبایک روز تاخیر این مطالب رو گفتم، بهتر بود درروز تولد یه کلیپ فیلم از مدیران با کیک و صحبت کوتاهشون داشتیم :pensive: خوب انگیزه میشد :ok_hand:
مثل اینکه کسی رو دعوت کنن جشن تولد و خود فرد که تولدشه نباشه ،آقای ناصری عزیز و آقای گل میرزایی عزیز بنوعی ،این جشن تولد فکر شما هست کاش بودین :pray:
در آخر از صمیم قلب :heartbeat: از این مجموعه فاخر سپاسگزارم و آرزوی سعادت همه زحمت‌کشان این اپ رو دارم،پیروز،شاد و مانا باشید
9032c62eb6ed8f15fa18579f87dcfbd4
پوزش از تمامی دوستان بابت منشن کردن :pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray: اکانت بقیه دوستان رو نداشتم بابت منشن ،از این دوستان هم پوزش می خواهم :pray::pray::pray::pray:
و کلام آخر با پوزش از محضر حافظ شیرازی :
چونشنوی سخن ناصری مگو که خطاست / زبانشناس نه ای جان من, خطا اینجاست
پرحرفی مراببخشید ،خدایم گواه است هدفم تعالی این برنامه پیشرو وفاخر بوده ،هست و خواهد بود :+1:
با اجازه صابخونه :raising_hand_man:

19 پسندیده

سلام
مخلصیم عباس آقا🌹
داشتن کاربران فعال و متعهدی مثل شماست که ما رو بیش از پیش به تلاش بیشتر ترغیب میکنه تا رضایت شما رو جلب کنیم.

پاینده باشید ⁦❤️⁩

همیشه کاربران فعال در تالار برای من جایگاه ویژه ای دارند، چون هم من و هم کامبیز و هم کلی از دوستان دیگه که الان بعضی هاشون همکارمون هستند از فعالیت در تالار شروع کردند و اولویت مون در کنار یادگیری زبان کمک به کاربران تازه کار بوده.

امیدوارم حضورتون مستدام باشه و هم ما و هم کاربران از فعالیت های مثبتتون استفاده کنیم :blush:

17 پسندیده

سپاس مربی عزیز،محبوب و دوست داشتنی
You are always in my mind :+1::pray:

11 پسندیده

مرسی از لطف جنابعالی به بنده. من قبلا خیلی بیشتر تالار میومدم. اما الان متاسفانه به دلیل مشغله زیاد این توفیق از بنده گرفته شده.

14 پسندیده

همیشه دوستون دارم هرچند تعاملمون کمه :rose: ،خداپشت و پناه شما و سپاس بابت نیات خیرتون :palms_up_together: همیشه سربلند باشید :rose::tada::tulip::100:

8 پسندیده

Happy Birthday Zabanshenas :seedling::heart:

:eyes::heart:

11 پسندیده

سلام سلام، خیلی ممنون! واقعا باعث افتخار و خوشحالیه داشتن همراهانی مثل شما در زبانشناس :relieved: :hibiscus:
مرسی از همه ی نقدها و پیشنهادات حتما تاثیر مثبت داره وسعی میکنیم همگی ایرادات رو برطرف کنیم. مرسی که اهمیت میدید :hibiscus: :pray:

14 پسندیده