آپدیت درسهای جدید

من یک سوال داشتم و اون اینکه یکسری مطالب در وب سایت زبان شناس وجود دارد که نوشته شده است این پکیج (مثال:پکیج نوشتن ایمیل انگلیسی) را می توانید در اپلیکیشن زبان شناس خوب بخوانید. یا حتی یکسری داستان های جدید در سایت اضافه می شوند (مثال: انسانی شریف یا دزد دریایی) .

من نزدیک 1 ماه است که از نرم افزار شما استفاده می کنم ولی درس ها و مطالب جدید به نرم افزار اضافه نمی شوند ، نرم افزار را هم به صورت بی نهایت خریداری کرده ام و نگران این هستم که اگر لغو نصب انجام دهم و دوباره نصب کنم هم مجبور به پرداخت هزینه دوباره شوم و هم باز آن مطالب جدید به نرم افزار اضاف نشود. ممنون می شوم مرا راهنمایی کنید که چگونه مطالب جدید به نرم افزار اضافه می شود (چون با آپدیت هم این اتفاق نیفتاد)
با تشکر از زحمات شما

بله درست میفرمایید. همه‌ی این دوره ها و درسها در آپدیت بزرگ بعدی به نرم افزار اضافه میشه. :wink:

1 پسندیده

قراره کی آپدیت بیاد و امکان اضافه کردن درس های دلخواه اضافه میشه یا نه؟

انشالا این هفته میاد. درضمن امکان اضافه کردن دروس دلخواه هست اما از طرف ما. فعلا این امکان برای کاربران محقق نشده چون تا حدی پیچیدست هنوز.
اما شما میتونین مطالب رو گرداوری کنین (بعدا برای این موضوع یه پست میذارم) و به ما بدین تا پس از بررسی اضافه بشه.

1 پسندیده