سلام it's kites درسته؟ مگه منظورش بادبادکا نیست؟ نباید these are یا they are بکار ببریم؟

این تاپیک مربوط به درس« داستان کوتاه » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « دروس پایه‌ی انگلیسی بدون تلاش » فصل: « جشنواره روز مرگ »

2 پسندیده

سلام، وقتتون بخیر :blush:
من جایی که نوشته it’s kites رو نتونستم پیدا کنم.

براتون ممکنه اسکرین‌شات بفرستید؟

3 پسندیده

ممنونم🌹 اینجاست

3 پسندیده

برای سوالم جوابی داده نمیشه؟

3 پسندیده

سلام وقت بخیر.
کمی صبور باشین همیشه در تالار و بالاخره جواب سوالتون داده خواهد شد. گاهی ممکنه یکی دو روز هم بشه به خاطر حجم پیامها و لطفا وقت بدید و ادامه ی درس رو بخونید. اگر مدت زیادی گذشت به ریپلای بزنین تا بیاد بالا سوالتون. همین. ممنونم.
تا وقتی متین عزیز دوباره آنلاین بشن من سعی میکنم جواب بدم.
البته من وویس درس رو که گوش دادم به نظرم that’s kites میاد که براش اصلاحیه میزنم. اما اونم مفرده.
مساله اینه که اینجا نمیخواد بگه «آنها بادبادک ها هستند» و بهشون اشاره کنه که بگه these are و they are.
داره در آخر حرفاش به «کلمه» ی kites دوباره اشاره میکنه. معنیش رو توضیح میده، بعدم میگه اینم از این، این میشه کلمه ی kites, به این میگن kites. چیزی شبیه به این. به خود کلمه ی kites اشاره میکنه نه به چندتا بادبادک

4 پسندیده

متشکرم از توضیحاتتون🌹 بله ببخشید یکم عجله کردم برام جالب بود و مشغله‌ی ذهنیم شده بود😅
و ممنون از راه‌حل‌های شما روش کارکردن با تالار هنوز خوب دستم نیومده

4 پسندیده

اختیار دارین مرسی از توجهتون :rose: منم برای همین بعضی وقتا فقط یادآوری میکنم که سریعتر و بهتر بتونین از تالار استفاده کنین. خوشحالیم که در جمعمون داریمتون :hibiscus: :rose:

5 پسندیده

خانم علوی ازتون خیلی متشکرم شما همیشه عالی راهنمایی میکنید🌸

4 پسندیده

ممنونم از توجه و انرژی مثبتتون :heart_eyes::rose::rose: واقعا خوشحالم اگر مفید بوده باشه

4 پسندیده