پیشنهادات در مورد اپلیکیشن زبانشناس

مثالها هنوز اوکی نشده ولی معنی درست شده در ورژن جدید. ویدیو رو میگم همکاران براتون ارسال کنن

2 پسندیده

3 پسندیده

@sepide-str
متشکرم :pray:t4: :four_leaf_clover: :sunflower:

2 پسندیده

یه ایراد اساسی برنامه، بعضا جدا شدن افعال دوکلمه‌ای هست. مثلاً فعل bed in رو به دو تکه bed و in تقسیم کرده و امکان افزودن آن به صورت یک واحد مجزا به لایتنر وجود ندارد. نمونه‌ی این مثال فراوان وجود داره

4 پسندیده

ممنون که بیشتر پیشنهاد های کار راه انداز رو اجرایی کردید

1 پسندیده

خیلی خوبه ‌.فقط تو امکانات بشدت جای یک ماژیک هایلایتر برای یک گروه کلمات و با قابلیت انتخاب رنگ واقعا خالیه و این یکی از دلایلی است که من معمولا از ربانشناس استفاده نمیکنم و از فایل پی دی اف در لپ تاپ برای مطالعه استفاده میکنم.ولی در کل خیلی خوشم اومده از امکانات و دوره ممنون از شما

3 پسندیده

نظرتون رو به قسمت پیشنهادات انتقال دادم که همکاران بتونن لیست پیشنهادات کاربران رو ببینن و اگر اجرایی بشه که حتما اضافه میکنن

سلام،
خیلی جاها ذکر میشه ک برای ارتقای زبان از یک سطح به سطح دیگه باید مثلا 200ساعت مطالعه فعالانه داشته باشید، اپلیکیشن زبانشناس، فقط میانگین ماهانه گوش دادن رو گزارش میده، اگر بشه مجموع ساعات استفاده از اپ از ابتدا، یا در هر ماه به صورت نموداری نشون داده بشه واقعا مفید خواهد بود و کنترل روند یادگیری و مطالعه بهتر انجام میشه.

با تشکر از تیم خوب زبانشناس

4 پسندیده

موافقم
اگه بشه کلمات، عبارات و … رو هایلایت کرد
یادداشت گذاشت و … خیلی خوب میشه
موافقم :+1:t4:

1 پسندیده

وقت تون به خیر

خیلی خوب میشد اگر این امکان فراهم میشد که تو لایتنر، منبعی که اون جمله ازش گرفته شده، هم نمایش داده میشد…برا مرورای سوم به بعد، واقعا کمک میکنه

متشکرم

3 پسندیده

سلام کاش می‌شد برای کلماتی که خودمون وارد لایتنر میکنیم جمله ی مثال مناسب اون کلمه رو هم بنویسیم

1 پسندیده

یادداشت رو الان هم میتونید وارد کنید.
روی لغت کلیک کنید و صفحه رو بکشید بالا روی تب یادداشت بزنید

سلام دوست خوبم این قابلیت رو داره.
روی لغات کلیک کنید و صفحه رو به سمت بالا بکشید و روی تب یادداشت کلیک کنید

وقت شما هم بخیر منبع جملات مثال منظورتونه؟

1 پسندیده

سلام سپیده خانم
متوجه نشدم کجا رو میگین
وقتی صفحه رو بکشم بالا اینجوری میشه و گزینه هایلایت ندیدم

در جواب یادداشت که گفتید،، گفتم میشه یادداشت گذاشت.

و هایلایت جملات و … اگر اجرایی بشه همکاران اضافه میکنن.

1 پسندیده

بله

چقدر خوب امتحان میکنم ببینم میشه

عالی بود ممنون

جای بخش مستند خیلی خالیه تو آپ
از برنامه‌های مستند فقط «سیاره زمین» رو دارین.

2 پسندیده