معنی what do you know چیست؟

But what do you know, it rained and I got drenched.

اما جا خوردم وقتی که باران آمد و خیس شدم.

ببخشید این اصطلاح توی دیکشنری ترجمه شده به :چه میدونی ولی توی ترجمه نوشته جا خوردم

کدومش درسته؟

این تاپیک مربوط به داستان «داستان 60- آنا باید یک چتر با خود ببرد.» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «نیمچه داستان‌ها»

6 پسندیده

سلام وقت بخیر.
این اصطلاحه و معنیش اصلا کلمه به کلمه ترجمه نمیشه. صد در صد چیزی که تو ترجمه اومده درسته اونو در نظر بگیرین.
وقتی استفاده ش میکنیم که از یه چیزی تعجب کنیم، یا خلاف توقعمون و خیلی‌غیرمنتظره رخ داده باشه. مثل وقتی تو فارسی میگیم، اما کار خدا، یهو بارون اومد! یا همچین چیزی.

9 پسندیده

ممنون خانم علوی عزیز :rose:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

3 پسندیده

خواهش میکنم بانو جان :rose: یه سوال دیگه هم فکر کنم پرسیده بودین من پیداش نمیکنم تعداد سوالا زیاد شده. اگه تونستین لینک تاپیک رو بذارین یا منشن کنین تا پیداش کنم

5 پسندیده

ممنون عزیزم. ببخشید چه طوری باید منشن کنم؟ :rose:

2 پسندیده

سلام دوست عزیز
ببخشید به جای خانم علوی پاسخ می دم

علامت @ رو بزنین بعد بنویسین Shaghayegh ادامه اش رو میاره روش بزنین پیام رو بفرستین منشن می شه فقط حواستون باشه ادامه اش هم مثل اکانت خانم علوی Alavi باشه

مثل این @banoo251
من الان شما رو منشن کردم

3 پسندیده

ممنون عزیزم ببخشید اونوقت عبارتی که گفتینو کجا باید تایپ کنم؟تو قسمت عنوان سوال؟ببخشید میپرسم چون من تا حالا این کارو انجام ندادم

2 پسندیده

در همین پیامی که الان برام نوشتین

1 پسندیده

یک لحظه منشن نکنید تا من براتون یک ویدیو بفرستم

1 پسندیده

@banoo251

این ویدیو طرز منشن کردن هستش می تونید ازش استفاده کنید

2 پسندیده

متوجه شدم عزیزم.خیلی ممنون از لطفتون.ببخشید اونوقت این چه تفاوتی با ارسال سوال به صورت معمولی داره؟

2 پسندیده

4 پسندیده

ببخشید خانم زارعی وویسی که فرستادین باز نمیشه

1 پسندیده

امروز تالار مشکل داره برای منم نه ویس نه ویدیو نه عکس باز می شن :pensive:

راجب ویس هم پرسیده بودین که

وقتی کسی رو در پیامتون منشن می کنین برای اون فرد نوتیفیکیشن می ره یعنی همون اطلاع رسانی که بیاد و اون تاپیک رو ببینه
خانم علوی هم در پیام های قبل گفتن که سوالی که پرسیده بودین رو گم کردم منشنم کنید تا بتونم راحت پیداش کنم

3 پسندیده

آها متوجه شدم .ممنون از توضیحت عزیزم :rose:

1 پسندیده