اگر متن را روح زبان در نظر بگیریم گرامر جسم آن است که با همدیگر کامل هستند

با سلام خداقوت در ابتد از تیم زبانشناس بخاطر برنامه کاربردی و مفید آن تشکر میکنم …در ادامه می خواستم نظرم رو اعلام کنم که واقعا جای آموزش گرامر خالی هست و گرامر بعنوان مکمل باید آموزش داده شود افراط و تفریط نباید باشد که فقط متن یا فقط گرامر …و خانم لوسی هم بسیار آرام و روان توضیح میدهند برعکس آموزش های ایرانی که از بس تند صحبت میکنند اصلا متوجه نمی شویم شاید بخواهند تسلطشان را به رخمان بکشند … متاسفانه فیلم های آموزشی خانم لوسی ترجمه نداره بنظرم اکثر فیلم ها ترجمه ندارد که باید فکر اساسی صورت بگیرد…من خودم مجبور شدم دو تا برنامه آموزش دیگه در کنار زبان شناس نصب کنم تا کامل کننده هم باشند چون هر کدام نقاط قوت و ضعف خودشان را دارند…با تشکر

این تاپیک مربوط به پکیج« انگلیسی با لوسی » در نرم‌افزار «زبانشناس» است.

4 پسندیده

سلام دوست خوبم ممنون که نظرتون رو بهمون اطلاع دادین…ما در تلاش هستیم تا تمامی دوره های بخش زبانشناس رو ترجمه کنیم چون این بخش برای سطوح مبتدی و متوسط تدارک دیده شده

در مورد دوره گرامر هم ما دوره های گرامر زیادی در اپ داریم که اسم چند دوره رو براتون مینویسم

• گرامر شو
  • کلاس تخصصی گرامر انگلیسی
  • گرامر انگلیسی در شش دقیقه
  • و دوره های اقای ای جی هوگ (انگلیسی بدون تلاش) و (انگلیسی قدرت) که به صورت ناخودآگاه گرامر رو یاد میدن
9 پسندیده

با سلام سپاس از پاسخگویی شما …بله درست می فرمایید بخش های گرامری وجود دارد ولی متاسفانه زبان اصلی هستند و ترجمه ندارند …با آرزوی موفقیت روزافزون …یاحق

2 پسندیده

بله درسته حتما تمامی دوره های بخش زبانشناس رو ترجمه میکنیم دوست خوبم تا اون موقع توصیه میکنم با دوره های ای جی که به گرامر هم مرتبط هست و ترجمه هم داره شروع کنین :rose:

2 پسندیده

سلام افسانه جون، امیدوارم حالت عالی باشه

عزیزم من میخام از صفر گرامر شروع کنم
میشه لطفا راهنمایی کنی منو
چون واقعا گیج شدم :roll_eyes: :sleepy:

2 پسندیده