جدیدترین نسخه‌ی نرم‌افزار اندروید آموزش زبان انگلیسی زبانشناس

**ورژن ۶** **حجم تغییرات:** عمده - مستقل شدن سیستم فروش - اضافه شدن تالار گفتمان زبانشناس به درسها - قابلیت قرار دادن عکس در متن درسها - اضافه شدن دروس و پکیج‌های جدید * انگلیسی شکسپیری * نوشتن ایمیل انگلیسی * داستان‌های بلند انگلیسی
این گفتگو همراه این جستار است برای ورود اصلی در https://zabanshenas.com/latest/
1 پسندیده

سلام… اومده؟؟؟ تو بازار که نبود!!!

1 پسندیده

یه مشکلی داشت فعلا برش داشتیم دوباره میذاریم. لطفا صبر بفرمایین :slight_smile:

1 پسندیده

اوکی . ممنون. پس ما منتظریم بیاد تو بازار…

1 پسندیده

لطفا توی بازار بزارید این نسخه ای که دیروز گرفتم پر باگ بود
یه جوری باشه که یه نسخه فقط بازار باشه دیگه
باگ هاشو برطرف کنید مثلا دیکشنری آفلاین نمیاد اصلا راستی یه درخواست هم دارم
پادکست های Englishpod
ESL هم بزارید
مرسی

4 پسندیده

سلام
تو قسمت پادکستAj درس چیزهای زیبا بهتر جواب میدهند درس نصفه ست انگاری .یعنی 3 دقیقه میگذره از صحبتا و متن تموم میشه ولی صوت همچنان ادامه داره
نمیدونم شاید متنش بخشای دیگه باشه نگشتم دنبالش اما این بخش نصفه ست .
من بخش کتاب گویا رو خیلی دوست دارم پرانرژی صحبت میکنه ازاینجور بخشای پرانرژی زیاد بذارین تو نسخه جدیدش.

2 پسندیده

دوستان عزیز اپلیکیشن ورژن ۶ دیباگ شد و در سایت قرار گرفت. از این لینک اطلاعات بیشتر رو مشاهده بفرمایین.

1 پسندیده

دوست گرامي در راهنمايي كه براي فرايند انتقال نوشتيم دقيقا توضيح داديم چه اتفاقاتي ميفته كه يكي از اونها اين هست كه فايلهاي دانلودي در همون اپ قديمي ميمونه و كلا اپ قديمي قابل استفاده هست.
درضمن پكيج هاي مكالمات تجاري و ديپ انگليش به درخواست خود سازنده مجبور شديم براي افرادي كه اشتراك دارن قرار بديم.
در اين آپديت امكانات رايگان خيلي بيشتر و جذابتر از اپليكيشن قديمي هست طوري كه حتي كساني كه هيچ اشتراكي ندارن به راحتي ميتونن استفاده خوبي ببرن. از جمله برقراري اتصال بين فروم و اپليكيشن كه ديگه درون هر درسي كه هستين ميتونين ديسكاشن داشته باشين. اين امكان باعث ميشه تمامي شما عزيزان بتونين بحث راه بندازين، سوال بپرسين و با پاسخ دادن به سوالات ديگران دانش خودتون رو محك بزنين.

در ضمن ما در ادامه سعي ميكنيم كه بسته هاي تشويقي براي افراد فعال در نظر بگيريم.

2 پسندیده

سلام.من توی نسخه جدید دو تا چیز وحشتناک دیدم:اول اینکه اشتراک حرفه ای ۴۵ هزار تومان شده و وحشتناک تر اینکه فقط برای یک ساله!!!لطفا نگید که دوباره باید برای اشتراک پول بدم.سالی ۴۵ هزار تومان خیییییییلیییییههههه آخه من باید از کجا بیارم؟؟؟همینجوریش با قیمت ۳۰ هزار تومان بینهایت خیلی ها میگن زیاده چه برسه به سالی ۴۵ هزار تومن.لطفا حداقل ۴۵ هزار تومن میگیرید فقط یک بار باشه به فکر جیب ماهم باشید لطفا اینطور باشه مشتری های خودتون هم کم میشه.امیدوارم در تصمیمتون تجدید نظر کنید که موجب متضرر شدن هر دو طرف میشه.ممنون.

4 پسندیده

دوست گرامی اگه شما یکسال از اپلیکیشن ما استفاده بکنین دو حالت داره. یا ما باید به شما جایزه بدیم که چقدر با انگیزه بودین، یا شما باید به ما جایزه بدین که اپلیکیشنی ساختیم که یکسال شما رو با انگیزه نگه داشته :wink:

حالا از شوخی گذشته همین که به دید چند ساله به اپلیکیشن زبانشناس نگاه میکنین واقعا بنده رو خوشحال میکنه. اما توجه داشته باشین که ما هم صد در صد هوای کاربرها رو داریم. اگر مقداری صبر بفرمایین بسته های تشویقی مثل اشتراک بیشتر و حتی رایگان برای افراد فعال در تالار در نظر گرفته میشه که کاربرا بیشتر ترغیب بشن در موضوعات مختلف مشارکت کنن که مطمئن باشید این موضوع به نفع همه هست

اگه قیمت پایین باشه ارزش کاری که افراد فعال انجام میدن پایین میاد. مگر اینکه شما پیشنهاد بهتری داشته باشین :slight_smile:

3 پسندیده

اصلا اون ۴۵ هزار تومن نوش جونتون من حرفی ندارم ولی مشکل اینجاست که شما اول گفتید با این پولی که دادید تا همیشه میتونید از برنامه استفاده کامل کنید و من از این ناراحتم که شما زیر حرفتون زدید وگرنه من اصلا مشکلی با قیمت ندارم.

2 پسندیده

نه خوب اپلیکیشن بازار تا ابد قابل استفادست هیچ مشکلی نداره آپدیت هم میشه. این ورژن جدید اصلا قابلیت اضافه شدن به بازار رو نداشت بنابراین به عنوان نسخه جدید خارج از کافه بازار ارائه دادیم.

الان هنوز یه عده نسخه ی بازار رو ترجیح میدن و اون رو میخرن

2 پسندیده

یه پیشنهاد
خوب میشد مثلا وقتی وارد یه درس میشیم یه دوتا گزینه بالا میومد ک مثلا درسا با صوت دانلود شه یا بدون صوت
من بعضی درسهارو بدون صوت میخوام واسه همین دانلود منجرمو غیر فعال میکنم ولی ظاهرا فایل متنی هم نیاز به دانلود منجر داره
در کل نرم افزار کارایی هست و جا داره بهترم بشه

2 پسندیده

انشالا از مسافرت که برگشتیم یه فکری به حال این مورد میکنیم

3 پسندیده

سلام آقای ناصری
سال نو مبارک باشه :slight_smile:
من تازه نرم افزارتون رو خریدم ، تا الان خداروشکر خوب بوده
اما اگه میشد در کنار معنی لغات و اینکه کجا استفاده میکنیم ، بتونید اصطلاحات رو هم یاد بدید خیلی عالی میشه.
مثلا جمله does it ring a bell? ب صورت اصطلاح ب کار میره و معنی کلمه ب کلمه اون بدرد زبان آموز نمیخوره!
متشکر میشم اگه یک بخشی تحت اصطلاحات درست بشه تا زبان آموزایی مثه من بتونن ازش استفاده کنن.
البته میدونم اضافه شدن یه همچین بخشی نیازمند زمان و تلاش زیادیه ولی حتی اگه این بخش رو به صورت جدا برای فروش قرار بدید باز هم مشکلی نیست چون خیلی خیلی نبودش احساس میشه.
اگه یک زمانی برنامه داشتید که این بخش رو اضافه کنید ، به صورت عمومی اطلاع بدید تا ما منتظر بمونیم
با تشکر :slight_smile:

2 پسندیده

سلام سال نو شما هم مبارک
تمامی مجموعه های ای جی هوگ شامل idiom و slang های آمریکایی هستش
شما میتونید از مجموعه new method of learning و flow of English ای جی استفاده کنید یا میتونید واسه اختصاصی تر شدن روی اصطلاحات میتونید ازreal English استفاده کنید که ای جی توش مشارکت داشته

1 پسندیده

من امروز این نسخه رو فعال کردم، ولی بسته real english اجی هوگ اضافه نشده، چون ی بار قبلا گفته بودین این دوره رو روی نسخه جدید اضافه میکنید

1 پسندیده

تا جايي كه يادم مياد يكي پيشنهادشو داد من گفتم هركسي علاقه داره به من بگه كه راهنماييش كنم كه فايلهاشو آماده كنه. چون ما الان هنوز درگير مسائل مرتبط با ارتقاي اين ورژن هستيم. اگه كسي علاقه داشت كمك كنه كه اين دوره آماده بشه درخدمتيم.

2 پسندیده

اوکی فک کنم خودمون دانلودش کنیم بهتر باشه :smiley:، یه پیشنهادم داشتم در باره نسخه جدید مثلا وقتی که میخوایم که درسی رو ترجمه کنیم باید new topic بزنیم ولی وقتی وارد این قسمت میشیم دیگه متنو نمیبینیم که ترجمشو بنویسیم اگه میشد که یه حالتی مث برنامه musixmatch ایجاد کنید که معنی هر جمله یا پاراگراف رو زیرش نوشت و آپلود کرد و هرکسی یه بخش کوچکی ازهر درس رو ترجمه می کرد عالی میشد اینجوری هم بین کاربرا انگیزه ایجاد میشد برا ترجمه کردن و هم سریعتر ترجمه متن ها کامل میشد، البته میدونم ایجاد کردن چنین قابلیتی ی ذره سخته ولی خب نظره دیگه :wink:

6 پسندیده