چرا نمیرسم😪

۴۳۲ روز زنجیره دارم
میانگین می دانم هام ، هم ۱۰ و خورده ای
وقتی وارد زبانشناس شدم هم از ۰ شروع نکردم
قبلش کلاس میرفتم
به نظرتون باید میزان زمان مطالعه ی روزانه ام رو از ۳۰ دقیقه بالاتر ببرم؟ یا ایراد جای دیگست؟

4 پسندیده

سلام دوست گرامی خسته نباشین

والا من مشکلی نمی بینم هرکس مشکلات خودشو داره شاید شما وقت ندارید که بیشتر زبان بخونین واسه همین یکمی دیرتر سطح تون میره بالا

همین که زنجیره تون رو تا اینجا رسوندید خودش یه کاریه دمتون گرم

سطح ۳ واسه منم خیلی طول کشیده تو ۶۰ روز به سطح ۳ رسیدم
الان ۲۰۰ روزه تمومش نکردم درگیرشم

گفتم بهتون انگیزه بدم منم همینجوری ام
:grinning::smile::grin::slightly_smiling_face:
فقط نا امید نشید و ادامه بدید

موفق باشید

4 پسندیده

یه پیشنهاد براتون دارم دوستان گرامی گسترده خوانی اتونو افزایش بدید زیبوک عالیه،کتاب کتاب کتاب بخونید :blush:

5 پسندیده

به نظرتون کتاب بهتره یا فیلم؟
مثلا فیلم هری پاتر رو ببینم داخل زبانشناس یا کتابش رو

4 پسندیده

کتابی که شما بالای ۸۰درصد اشو بلد باشید

5 پسندیده

سطح بندیا اگه اشتباه نکنم جوریه که واسه سطح اول به دو تعداد لغت کمتری نیازه تا از دو به سه و همین جور از دو به سه کمتره نسبت به سه به چهار
از طرفی وقتی جلو تر میرید سرعت پیشرفت کمتر میشه چون لغتای کمتری رو میدونید که هنوز آبی هستن مثلا روز اول که کار با برنامه رو شروع کردید همه لغات درس ابی هستن ولی الان تو هر درس حداقل ۷۰ تا ۸۰ درصد لغاتش رو میدونید و خب طبیعتا سرعت رفتن به مرحله بعد کمتر میشه.
نگران نباشید مث بچگی میمونه که اول کلمات زیادی رو نمیدونستید و به سرعت اونا رو به دانشتون اضافه میکردید ولی الان که بزرگتر شدید ممکنه بعضی روزا کلمه جدید به گوشتون نخوره
اینا رو گفتم که بگم این روند عادیه
همون طور که بقیه گفت گسترده خوانی رو شروع کنید و بعضی از مباحث رو هم عمیق تر بخونید. اگه وقت هم دارید زمانتون رو از نیم ساعت به یه ساعت افزایش بدید.
شاد و پیروز باشید🙂

5 پسندیده

Thanks for million :slight_smile:

2 پسندیده