درخواست فیلم گرگ و میش

لطفاً سری پنج قسمتی Twilight رو در آپ قرار بدید فیلمش رو …

ممنون میشم سریع انجامش بدید .

@aFsaneh_boroumand
@fateme871

4 پسندیده

دوست خوبم در لیست درخواست‌ها قرار گرفت اما یکم زمان بر هست چون درخواستهای دیگه ای هم جلوتر هستن

7 پسندیده

سلام وقت بخیر.
انجام نشد .؟
من خیلی منتظر موندم .
نمیشه سریع انجامش بدید ؟
نمیشه الان تو اولویت باشه؟
@fateme871
@aFsaneh_boroumand

4 پسندیده

خیر دوست خوبم درخواستهای خیلی زیادی از طرف مخاطبان ارسال شده، هر موقع انجام بشه خدمتتون توی همین تاپیک اطلاع رسانی میشه. همه مخاطبان درخواستشون برای ما الویت داره اما نباید این وسط حق کسی ضایع بشه، ممنونم که صبوری میکنین :rose:

4 پسندیده

سلام دوست گرامی
این موردی که فرمودین یک مجموعه فیلم 5 سری هست و از اونجایی که درخواست ها هم زیاده و برای اینکه به همه درخواست ها رسیدگی بشه هر کاربر یک درخواست میتونه داشته باشه، در نظر گرفتیم بارگذاری این مورد رو به گونه ی انجام بدیم که در بین هر سری که از این فیلم تو برنامه میزاریم درخواست های دیگه هم پیگیری بشه و خواستم اطلاع بدم اگر پروسه بارگذاریش طول بکشه دلیلش همینه. در حال حاضر هم سری اولش در برنامه قرار گرفت تا انشالله سری های بعدی هم رفته رفته در داخل برنامه قرار بگیره. این اطلاع رسانی هم صرفا از این جهت انجام شد که بدونید درخواست تون در حال پیگیری هست :slightly_smiling_face: :tulip:

5 پسندیده

سلام بسیار ممنونم از اینکه پیگیری میکنید
:sunflower::sunflower::sunflower:

3 پسندیده

سلام وقت بخیر ادامه قسمت ها قرار نگرفته ؟!!!
خیلی وقته از زنان بارگزاری اولین قسمت میگذره
@aFsaneh_boroumand
@afarkhani

2 پسندیده

سلام وقتتون بخیر بله هنوز قرار نگرفته چون تعداد درخواستها یک مقدار زیاد هستن اما نیروها کم :sweat_smile: انشالا دوستان ادامه این سریال رو هم میذارن حتما

3 پسندیده

اگه میشه پیگیری کنید این روزا قرار بگیره چون از قسمت اول فک کنم یکسال میگذره :sweat_smile:

مرسی
@aFsaneh_boroumand

1 پسندیده

یه فیلم رو همکاران در حال بارگذاریش هستن اون تموم بشه بهشون اطلاع میدم که این مورد رو هم ادامه بدن. البته مطمئنم که به یک سال نمیرسه بارگذاری این فیلم ولی چشم حتما پیگیری میکنم

3 پسندیده

مرسی :heart:
امیدوارم تو این ماه انجام بشه

1 پسندیده