دیکشنری انگلیسی به انگلیسی برای زبان آموزان (بسیار ساده)

این دیکشنری عالیه ، خودم همیشه ازش استفاده میکنم
مثال های جمله ای قابل فهمی هم برای کلمات میاره
http://www.learnersdictionary.com

26 پسندیده

با لانگمن مقایسه کردم، توضیحاتش روان تره. لانگمن تعداد توضیح بیشتری براش گفته گیج کنندست.
نسخه اندرویدیش هست؟

3 پسندیده

این لینکو پیدا کردم، ولی خودم نتونستم دانلود کنم، دنگ و فنگ زیاد داره :grinning:

https://m.downloadatoz.com/learner-s-dictionary-english/com.merriamwebster.learners

8 پسندیده

دیکشنری لینگوس خوبه چند تا دیکشنری را داره حتی فارسی و قابل دانلود هم هست.

4 پسندیده

اگر میشه لینک و توضیحات بیشتری بذارین که بهتر متوجه بشیم.

2 پسندیده

این که وبستره.
اپلیکیشنش هست که فکر کنم نسخه دموشه و باید بخرید.
دیتاش هم هست که کامل و بدون محدودیته و میتونید روی
m dictionary یا bluedict اجراش کنید

4 پسندیده

Lingoes.Merriam-Websters.Collegiate.Dictionary_www.AsanDownload.com.zip - ZIP archive, unpacked size 34,900,085 bytes

2 پسندیده

من دیکشنری تحلیلگران رو پیشنهاد می کنم. چون دیکشنری های لانگمن و وبستر و آکسفوررو باهم داره. هم تلفظ آفلاین هم آنلاین داره به هردو لهجه بریتیش و امریکن.هم معنی فارسی داره هم انگلیسی.هم انگلیسی به فارسیه هم انگلیسی انگلیسیه هم افارسی انگلیسیه.
واقعا بهترین دیکشنریه که دیدم. من اندرویدشو دارم.فکرنکنم نسخه های دیگه رو داشته باشه. از بازار میشه دانلود کرد.

4 پسندیده

دیکشنری که من خودم استفاده میکنم رو به توصیه سایت متمم(محمد رضا شعبانعلی) خیلی وقت پیش دانلود کردم و واقعا برای من مفید بوده، در ادامه توضیحات سایت متمم و تجربیات خودمو راجع بهش نوشتم شاید به درد شما هم بخوره
تعداد نرم افزارهای دیکشنری انگلیسی به انگلیسی برای موبایل ها و تبلت ها، کم نیست. اما از میان آنها شاید برنامه‌ی زیر، یکی از گزینه‌های خیلی خوب باشد. این برنامه که رایگان بوده و ۲۸۰ هزار کلمه را در خود دارد، از پایگاه داده آفلاین برخوردار است. به عبارت دیگر برای استفاده از آن لازم نیست به اینترنت دسترسی داشته باشید. اکثر قابلیت‌های استاندارد یک دیکشنری مانند ثبت کلمات قبلی، امکان جستجوی معنی کلماتی که در شرح کلمه‌ی دیگر به کار گرفته شده‌اند و امکان تغییر تم، از ویژگیهای این برنامه است. در حال حاضر بین ۵ تا ۱۰ میلیون نفر در سراسر جهان از این برنامه استفاده می‌کنند.
از دیگر ویژگی های خوب این دیکشنری
۱_ مثال برای هر یک از معنی (مثلا اگر یک کلمه هم بعنوان فعل و هم بعنوان اسم استفاده می شه برای هر کاربرد کلمه مثال آورده شده که خیلی جالبه )

۲- علاوه بر مثالهای آیتم فوق الذکر- از متن های ادبی برای تفهیم بهتر کاربرد کلمه استفاده شده
اینم لینک دانلود حجم14مگابایت👇
http://radio.shabanali.com/offline_english_android_dictionary.apk

9 پسندیده

من دیکشنری Merriam Websterرا پیشنهاد میکنم.کامل و مثال های خوبی هم داره.

3 پسندیده

سلام
حالا که بحث دیکشنری شد یه سری هم به این تاپیک بزنید شاید مفید واقع شد

4 پسندیده

(نوشته های ارسال شده توسط نویسنده،بصورت خودکار در 1 ساعت حذف می شود مگر اینکه پرچم شود)

1 پسندیده

:blush: کدوم تاپیک دقیقا؟ :grin:

3 پسندیده

بعد از 2 سال، پاک شده گویا :sweat_smile:

4 پسندیده

خواهمندم اگر بنظر صاحب نظران عزیز، این دیکشنری خوبه، به نرم افزار زبانشناس بعنوان افزونه اضافه اش کنید. چون این سخته که حین استفاده از اپ، ازش خارج بشیم و لغت مون رو خارج از فضای اپلیکیشن بررسی کنیم

2 پسندیده

در نسخه جدید سه دیکشنری قدرتمند به صورت آنلاین و آفلاین به نرم افزار اضافه شده. collins، longman و cambridge. فکر کنم با این سه دیکشنری، نیازتون از دیکشنری خارج برنامه مرتفع میشه. تا اواخر این هفته منتظر نسخه ی جدید باشید.

پیشنمایش نسخه آنلاین:

لغات:
abandon - longman
abandon - collins
abandon - cambridge

عبارات:
once upon a time - longman
once upon a time - collins
once upon a time - cambridge

10 پسندیده

هورا.اخ جون.
حالا همه با هم.ناصریمون @hnaseri جنتلمنه جنتلمنه.زبان شناس عشق منه عشق منه

6 پسندیده

متاسفانه لینکی ک قرار داده لود نمیشه اصلا
میشه اسم دقیق دیکشنری رو بگید؟

2 پسندیده

واقعا ممنون از زحمات تون. از وقتی با این اپ و زحمات شما برای پیشرفتش آشنا شدم، تقریبا هفته ای نیست که زبانشناس رو به زبان جویان معرفی نکنم… منتظر دیدن و لذت بردن از حاصل زحمات تون در نسخه جدید هستیم:pray::pray::pray:

2 پسندیده