آپدیت جدید اپلیکیشن زبانشناس

درود بر شما ممنونم بخاطر معرفی خوبی که ارائه دادین واقعا به این اطلاعات نیاز داشتیم.
لطفا درمورد سیستم SRS هم توضیح بدین عالی میشه و اگه امکانش هست اون عددهای لغتهای سبز و زرد و آبی و درصدها که کنار نممودار میله ای بود هم اضافه بشه.

13 پسندیده

سلام :dizzy:خیلی عالی شده زبانشناس همونطور که عالی بود الان عالی تر شده :grin::100:خیلی ممنون :star_struck::rainbow:

8 پسندیده

SRS قطعا بهتر هست اما این نیست
ما در اس ار اس میتونیم هر کلمه ای رو هر چند بار در روز که خواستیم تمرین کنیم اما اینجا تنها یک بار در روز این امکان هست

5 پسندیده

سلام بسیار تغییرات عالی هستند. از تمام گروه و اکیپ زبانشناس برای تلاش زیادشان ,در جهت ارتقاء هر چه بیشتر اپلیکیشن ،سپاسگزارم:pray::pray:

5 پسندیده

مرسی اززحماتتون …من با ۲ تا گوشی استفاده میکنمو توی هردو الان داره عددهای مختلفی نشون میده … به اندازه ۳۰لغت اختلاف. دارن

2 پسندیده

برعکس متد لایتنر مرسوم که کلمات توی 5تا خونه دسته بندی می‌شن و هروقت خونه‌ی پنجم رو رد کنن، آموخته شده محسوب میشن، توی متد srs به صورت هوشمند و با توجه به کیفیت یادآوری کلمه توسط شما، سیستم متوجه میشه که چه زمانی کلمه رو یاد گرفتید.
توی این متد، دسته بندی کلمات مثل لایتنر ثابت و پله پله نیست و هر کلمه، منحنی یادگیری خودشو باید طِی کنه تا یاد گرفته بشه.

12 پسندیده

به پشتیبانی اپلیکیشن اطلاع بدین همکاران بررسی میکنن

3 پسندیده

بینهایت ممنونم از پاسخگوییتون کاملا متوجه شدم

5 پسندیده

بله دقیقا اپ همه جوره بهتر شده . و تنها مشکل من نمودارمیله‌ایه خیلی برام کاربردی بود . اون نمودار میله‌ای باعث میشد من نرم کتابو پی‌دی‌اف نخونم و تو اپ بخونم . چون همه‌چیز کتاب دستم میومد و با خیال راحت میخوندمش . بزرگترین تمایز این اپ با بقیه اپ ها همین بود به نظرم .
لطفا این موردو رسیدگی کنید آقای ناصری :pray:
@hnaseri

7 پسندیده

سلام اگه ميشه يه آپشنى هم بذاريد كه بتونيم تن صداى گوينده رو هم انتخاب كنيم ، مخصوصا تو اين آپديت جديد صداهايى كه لغات لاينر و ميخونن واقعا انرژى آدم و تخليه ميكنه
مثلا ٥٠٤، انگليسى بدون تلاش، ٤٠٠٠ اينا صداهاشون عاليه

1 پسندیده

هزینه اشتراک /سرمایه گذاری هم افزایش پیدا کرد، چیزی که زودتر از اینها انتظارش داشتم و حدس میزدم و البته کار بجایی بود و اپ ارزش حتی بیشتر از اینها و داره

4 پسندیده

سلام
ممنون، نسخه جدید خوبی های زیادی داره
اما چند تا چیز تا الان متوجه شدم که اگه تغییر کنه بهتره
یک قابلیت شروع مجدد حذف شده، برای برخی از ما این گزینه مهم بود
دو در مورد جعبه لایتنر
باکس مثال خیلی کوچیکه و جا بقدر کافی هست که بزرگش کتید، من که هر لغتی رو تو جمله خودش مرور می کنم و این مهمه که مرور جملات راحت باش
نشانگر بالای لایتنر فاقد عدد یا نسبت دقیق هست، بهتره تعداد لغت مرور شده و لغت باقی مانده رو دقیق بگه
هنوز شروع و پایان برخی جملات ایراد داره، البته میدونم اصلاح این مشکل وقت و انرژی زیادی میخواد و شاید در آینده کوتاه مدت ممکن نباشه
جمللت مثال برخی لغات هم که کلا دیده نمیشه
اما در کل بهتر شده، اگه اوت گزینه شروع مجدد رو دوباره برگردونید این نسخه جدید رو ترجیح میدم

5 پسندیده

دوست خوبم ممنون میشم تمام نظرات رو توی این لینک بذارین تا همکاران مربوطه ببینن و در صورت تایید در دستور کار قرار بگیره

2 پسندیده

لطفا راهنمایی بفرمایید جدیدترین نسخه که کمترین باگ رو داره به جز نسخه گوگل پلی کدومه برای نصب . در فیلم اموزش آپدیت جدید خط ابی زیر کلمات هست اما من در بعضی کلمات یه خط مشکی و در بعضی دیگه دو تا خط مشکی دارم که فرقشان نمیدونم چیه .
و یه مورد دیگه من الان یه کلمه متن درس رو داخل دیکشنری میبینم .در توضیحات داخل دیکشنری به کلمه جدید دیگه ای برخورد میکنم چطور میتونم انتخابش کنم و معنی اونو پیدا کنم ؟

لطفا منو راهنمایی کنید

متاسفانه هنوز هم قادر به باز کردن اپلیکیشن نیستم نمی‌دونم چرا ؟ لطفاً کمک کنید.

لطفا فعلا به نسخه جدید آپدیت کنید:

https://storage.zabanshenas.com/build/android/zapp_en.apk

و به خوندنتون ادامه بدین تا زمانی که مشکل توسط تیم فنی کامل حل میشه

2 پسندیده

سلام

@pidra

آخرین نسخه در لینک زیر گذاشته شده

الان در آخرین آپدیت لغاتی که نمی‌دانم (دانسته جدید) انتخاب میشه اگر تک کلمه ای باشه یک خط و اگر دو یا چند کلمه ای باشه و هر کلمه هم خودش به تنهایی هم جزو نمی‌دانم انتخاب شده باشه دو خط زیر کلمات قرار میگیره

برای مورد آخر هم اگر اون کلمه داخل منابع برنامه باشه، کافیه وقتی میخواین لغت رو وارد لایتنر کنید روی کلمه انتخاب شده کلیک کنید نشانگر قرار بگیره و کلمه قبلی رو پاک کنید و کلمه جدید رو تایپ و سرچ کنید

3 پسندیده

وای تو اپدیت جدید بخش لایتنر خیلی خوب شده
با تشکر زحمات گروه بسیار خوب زبانشناس

2 پسندیده

سلام
بی نهایت تشکر اونم از نوع ویژه واسه لایتنر
ایول داری آقای ناصری
بوس از راه دور :kissing_heart:

2 پسندیده