تافل و ایلتس

سلام دوستان
آیا کسی تافل یا ایلتس داره؟؟؟

سلام بانو
من فقط اقای ناصری رو خبر دارم تافل دارن اگه اشتباه نکنم.:see_no_evil::::
خودمم ایشالاه سال بعد یه تافل دانشگاهی میدم

1 پسندیده

سلام.
من تافل دارم. چه کمکی از دستم برمیاد؟

1 پسندیده

بسیار عالی :clap:
راستش من تازه شروع کردم به زبان خوندن،اما کلاس نمیرم ،در واقع به روش زبانشناس میخونم،فقط لذت میبرم از خوندن.

اما خب دو سال دیگه برای دکتری به تافل نیاز دارم،و نمیدونم که باید چجوری مطالعه کنم!!!

چه خوب نسیم جان،موفق باشی :blush:

ممنون میشم راهنمایی کنید :rose:

عه شما هم واسه دکتری اماده میشی؟:relaxed:
منم واسه دکتری نیاز دارم و تقریبا اگه حساب کنم که امسال قبول شم (اخه هنوز استارت نزدم دروس تخصصی رو) تقریبا قبل ازمون جامع همون دوسال بعدم میشه.
منتها موقع مصاحبه اگه داشته باشیمم امتیازه ویژه ای داره
و من شنیدم تو ایران همون ام اس ار تی یا تافل دانشگاهی قبوله و راحت تره

1 پسندیده

چه خوب عزیزم،ان شاالله که قبول بشی :pray:
من دوست دارم که ان شاالله اگر خدا کمک کنه واسه دکتری بورس بشم یه کشور دیگه که میدونم صد البته به تافل یا ایلتس نیاز دارم.

1 پسندیده

نگا کنید شما وقتی که سطح زبان تون پیشرفت کنه حتما نمره تافل تون هم پیشرفت میکنه. مثل اینکه یه انگلیسی زبان بیاد آزمون تافل بده اما چون برای خود آزمون تافل خودشو آماده نکرده نتونه نمره مناسب بگیره. من خودم کمتر از 1 ماه طول کشید تا نمره قابل قبول بگیرم بعضیا اصلا نیاز به آماده سازی ندارن و بعضیا باید 1 سال مشغول باشن. نقطه اشتراکشون اینکه باید با ساختار آزمون آشنا باشن که کار سختی نیست. 2-3 تا تست آزمایشی بدید دستتون میاد و بقیش میمونه سطح زبانتون.
به نظر من شما با روش زبانشناس برید جلو سطح زبانتون رو بالا میبرید و قطعا خوبه. اما زبانشناس بیشتر درساش داستان هست درحالیکه تافل آکادمیکه بیشتر. پس شما تو این دو سال هم انگلیسی محاوره تون رو هم آکادمیک تقویت کنید. یعنی برید مطالب علمی بخونید و پادکست های علمی گوش بدید تا با لغات و متون آکادمیک آشنایی داشته باشید.

5 پسندیده

پس یسر بیا المان در آبی کنار همون برج خوشگله، یه چایی در خدمت باشیم :joy:
خارج از شوخی ان شا الله روندی که به صلاحته برات رقم بخوره.
من دکتری رو در همین ایران اقدام میکنم و ان شا الله اگه عمری باقی موند برای فرصت مطالعاتی خارج از کشور خواهم رفت.
بازم هر چی صلاحه همون بشه
موفق باشی عزیزم :clap:

1 پسندیده

خیلی ممنون از اینکه وقت گذاشتید و توضیح دادید :tulip:
ممنون میشم هر وقت تونستید نکاتی که لازم هست واسه تافل رو به اشتراک بذارید :rose:

13 نوشته با یک موضوع موجود ترکیب شدند: چت