چالش کتاب کاغذی 📜

سلام دوستان، من چندوقت پیش کتاب beach read امیلی هنری رو تموم کردم.
داستان این کتاب در مورد January، یه دختر نویسنده‌ی داستان های مثبت با پایان خوشه که تازه پدرش رو از دست داده و اصلا حال روحی خوبی نداره. جنوری که این اواخر نمیتونه اصلا تمرکز کنه و مشکلات مالی بهش اجازه نمیدن خونه‌ای اجاره کنه به خونه‌ای که پدرش براش ارث گذاشته میره و اونجا با اگوستوس مواجه میشه که نویسنده‌ی داستانهای فیکشن ادبیه. این نویسنده‌ها که هردوتاشون نمیتونن رو کار خودشون تمرکز کنن تصمیم میگیرن ژانرهاشون رو عوض کنن.
در یک کلام کتاب درمورد “رایترز بلاکه”. اینکه باید یه کارو بنویسین و لازم دارین تمرکز کنین و بنویسین و بنویسین ولی انگار نمیشه و مغزتون قفله.
من لذت بردم از این کتاب🚶🏻‍♂️
تو ایران ترجمه هم شده فکر میکنم‌و با نام “ساحلی” موجوده.
صوتیشم که با صدای جولیا ویلن معرکه تو آدیبل وجود داره.

کلا سبک نوشتن امیلی هنری خیلی بالغه، نه خیلی سادست و نه خیلی ادبی، کتاباش خیلی مهربون و مثبتن و جزو نویسنده‌های محبوب منه.

10 پسندیده

اینم کتابیه که تازه شروعش کردم و خیلییی باحاله😁
نویسنده‌ی کتاب یه مورتیشنه(تو یه شرکت کفن و دفن کار میکنه)
تو این کتاب میاد و به سوالایی که بچه‌ها ازش درمورد مرگ پرسیدن جواب میده:دی

مثلا چرا رنگمون بعد از مرگ عوض میشه؟
اگه قبل از سوزوندن جنازه یه بسته پاپ کرن خام خورده باشه چی میشه؟
و از این مدل سوالا:)))

نویسنده‌ی کتاب یه کانال یوتوب خیلی جالبم داره که توش به سوالات راجع‌به مرگ پاسخ میده😅
https://youtube.com/c/AskAMortician

11 پسندیده

سلام به همه :roll_eyes:

آدینه تون بخیر و شادی و عشق‌ق‌ق :relaxed::heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts::hibiscus:

4 پسندیده

سلام قشنگم :heart::sparkles:
موضوعش رو میگی چیه؟

اگه درست متوجه شده باشم رمانه درسته؟

4 پسندیده

سلام عزیزم اره رمانه درباره ی دختره که تو بچه گیش خانواده اشو از دست میده و با زن دایی اش زندگی میکنه (دایی اشم فوت شده ) بعد زنداییش خیلی باهاش بد رفتار میکنه تا ی روز میزارتش مدرسه شبانه روزی اونجا تمام تلاششو میکنه و زبانای جدید و نقاشی و … یادمیگیره یکم ک بزرگتر ک میشه حدود ۱۸ سالگیش تصمیم میگیره ک از اون مدرسه بره و درخواست شغل میده و بعنوان معلم سرخونه ی خانواده ی پولدار انتخاب میشه و…(عاشقانه اشو اسپویل نمیکنم ) خودتون بخونید خیلی قشنگه خیلی خیلی قشنگه

8 پسندیده

سلام وقت همگی بخیر
کتاب دختری که رهایش کردی اثر جوجو مویز رو چن دقیقه پیش تموم کردم
کتاب ۴۴۰ صفحه اس ولی لازمه ک چن تا نکته بگم من این کتاب رو از کتاب خونه قرض گرفتم بخاطر همین چاره ای نداشتم ولی اگه شما خواستید بخریدش حتما ب صورت رندوم چن صفحه اشو بخونید تا ببینید ترجمه اش چطوره و ایراد نگارشی زیاد نداشته باشه
این کتاب ی سری ایراد تو ترجمه و املا و نگارش داشت و همینطور خیلی جاهاش به وضوح سانسور شده بود ولی با این حال میتونم بگم با وجود تمام این ایراد ها و سانسور ها فوق العاده بود و من خیلی وقت بود برای کتابی گریه نکرده بودم البته این گریه ام بخاطر ناراحتی نبود
نسخه ی لاتین کتاب تو اپ هست بنظرم اگه دوس داشتید بخونید من دانلودش کردم و صد در صد دوباره میخونمش

7 پسندیده

پایان کتاب های شیر سیاه و محرم

4 پسندیده

سلام دوستان روزتون بخیر
شروع کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

6 پسندیده

سلام؛ اوقات تون شیرین :hibiscus::sparkles:
فوق العادست باید چندین بار خوندش :green_heart:

3 پسندیده

خب این دو کتابیه که شروع کردم بخونم.تا دو هفته دیگه هم باید تموم کنم.
کتاب در جستجوی معنا فکر می کنم فلسفی طور باشه و برای فهم بهتر زندگی کردن.
نمی دونم بخونم نظرم رو راجع بهش می گم .

5 پسندیده

نمی‌توانستم راهی پیدا کنم که موجود ویژه‌‌ای در جهان باشم، ولی می‌توانستم راهی متعالی برای پنهان شدن پیدا کنم و برای همین نقاب‌های مختلف را امتحان کردم: خجالتی، دوست‌داشتنی، متفکر، خوش‌بین، شاداب، شکننده –این‌ ها نقاب‌های ساده‌ای بودند که تنها بر یک ویژگی دلالت داشتند. باقی اوقات نقاب‌های پیچیده‌تری به صورت می‌زدم، محزون و شاداب، آسیب‌پذیر ولی شاد، مغرور اما افسرده. این‌ها را به این خاطر که توان زیادی ازم می‌بردند در نهایت رها کردم. از من بشنو: نقاب‌های پیچیده، زنده‌‌زنده تو را می‌ خورند.:open_book:

5 پسندیده

درود و عشق عزیزم؛ خوشدل باشین :green_heart: با آرزوی موفقیت.

1 پسندیده