« فقط 5 ثانیه تا حرکت به سمت آرزویتان فرصت دارید »

خوش اومدید نازی خانوم :rose::rose:

2 پسندیده

خیلی خیلی خوش اومدید …
امیدوارم روزهای خوبی رو تو این جمع دوست داشتنی بگذرونید .
:rose:

2 پسندیده

خیلی ممنون:blush::bouquet:
من که خیلی جمعتونو دوست دارم😍

2 پسندیده

مرسی آقا کامبیز:grin::tulip:
امیدوارم بتونم ازتون خیلی چیزا یاد بگیرم (:

2 پسندیده

عالی بود خیلی ممنون. من واقعا الان همین لحظه به این احتیاج داشتم که یکی این حرفو بهم بزنه. خیلی ممنونم ازتون که هستید. مرسی

4 پسندیده

عاااالیییی:ok_hand::ok_hand::ok_hand:مخصوصا دلیل شمردن به شکل معکوس!!

4 پسندیده

5…
4…
3…
2…
1…
خیلی بهم انگیزه داد ،ممنونم :pray::maple_leaf:

4 پسندیده

از شما بابت مقاله های فوق العاده بسیار سپاسگزارم بی نهایت انگیزشی وکاربردی :hugs::hugs::hugs:

2 پسندیده

مرسی مرسی آقا کامبیز.
مقاله خوبی بود:clap::clap::clap::clap::clap:
من همیشه ساعتم رو یک ساعت زودتر از اون ساعتی که باید بیدار بشم کوک میکنم.
حالا دیگه اون یه ساعت میشه کلنجار رفتن من با ساعتم. و پنج دقیقه پنج دقیقه خاموش کردنش.:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
آخرش هم چند دقیقه ای زودتر از ساعتی که باس بیدار میشدم بیدار میشم.:sunglasses::sunglasses:

3 پسندیده

سلام نازی خانم.
به جمع زبانشناسی ها خوش اومدین.:rose::rose::rose::rose:

1 پسندیده

ممنون دوستان عزیز :rose::rose::rose:

احسنت بهتون. سحرخیزی خیلی عالیه :+1::+1::+1::+1:

2 پسندیده

عالی بود ممنون منم از الان باید شروع کنم رفیق خوبی باشم 1
2
3
4
5

1 پسندیده

وااااااای مریم خانوم.
به سقف میچسبوندین؟چجوری میچسبوندین به سقف؟عجب کاری :thinking::joy::joy::joy::joy:

2 پسندیده

این روش خیلی به من کمک کرده
نه فقط در مورد خواب یا زبان خوندن
ظرف شستن :laughing::laughing::laughing:
حتی یه پیامک کوتاه دادن به دوستام و پرسیدن حالشون
خاموش کردن تلویزیون(واسه این یکی خیلی موثر بود)
کیک پختن(:wink:)
در مواردی هم دعوت کردن کسی که ازش خوشم نمیومد :laughing:

سریع تصمیم‌ گرفتم عمل کردم و شدیدا هم راضیم

:blush::blush::blush:

و خارج از بحث خوندن کتاب " اثر مرکب" رو به همه پیشنهاد میکنم

3 پسندیده

خیلی عالی بود و برام واقعا جدید بود
هرچند من اصلا تنبل نیستم و صبح های زود با کلی انگیزه برای انجام یه عالمه کار مثل موشک از جا بلند میشم و معمولا هم کارهام رو به سرانجام می رسونم ولی کند هستم و در عین حال سعی می کنم با دقت باشم برای همین مطالعه ی زبان وقت زیادی ازم میگیره هرچند ناراحت نیستم چون واقعا لذت می برم ولی خوب مشکلی هست درباره ی مطالعه ی زبان که واقعا نیاز به مشاوره دارم

2 پسندیده

سلام دوست گرامی خوش اومدید. همه ما از یه جایی شروع کردیم و دقیقاً مثل شما به مشکلاتی در زبان برخوردیم.

خود من به شخصه همیشه تو سایتهای مختلف دنبال راه حل بودم. اون موقع ما تالار زبانشناسی نداشتیم که اعضاش کمکمون کنن. ولی شما خوشبختانه دارید.

اگه مشاوره ای نیاز دارید رو ما میتونید حساب کنید.

3 پسندیده

سلام
متشکرم بابت توجه و لطفتون

1 پسندیده

سلام استاد
مشکل من در یادگیری زبان اینه که می خوام بتونم همه ی منابع یادگیری زبان رو مطالعه کنم و با این وقت کمی که دارم به هیچ عنوان نمی تونم انتخاب کنم مثلا من داستان های طبقه بندی شده رو مطالعه می کنم فایل های aj رو به همون صورت که گفته گوش می دم حداقل روزی ۳ بار و تا ۱۰ روز و English today و داستان های آنلاین زبانشناس که خیلی هم دلنشینند رو مطالعه می کنم و مطالب و منابع دیگه رو مطالعه و فایل های صوتیش رو هنگام انجام کارهای روزانه گوش میدم ولی به نظر خودم پیشرفتم خیلی کنده از نظر من پیشرفت درست در زبان یعنی مسلط صحبت کردن و کتاب زبان اصلی رو بدون مشکل خوندن و فهمیدن و یا اخبار رو بدون مشکل فهمیدن که هنوز خیلی ازش دورم و مثل رویاست
واقعا گاهی فکر می کنم چون نمی تونم مواردی رو که گفتم انجام بدم به جاش رو به منابع آموزشی میارم نمی دونم واقعا فقط می دونم راضی نیستم همین هرچند لذت می برم

1 پسندیده

سلام وقت بخیر :cherry_blossom::blossom::sunflower:تشکر از مقاله ی عالیت :hibiscus::rose::tulip: