به سطح چهار رسیدم :)

بعد از ۲۵۶ روز زبان خوندن بالاخره به سطح چهار رسیدم. برای منی که مبتدی شروع کردم، خیلی اتفاق بزرگیه. :heart_eyes:

48 پسندیده

سلام :rose:

تبریک میگم بهتون دوست عزیز :clap:
امیدورام خیلی زود به سطح ۵ و بالاتر هم برسید

20 پسندیده

خیلی خیلی ممنونم از آرزوی خوبتون :pray::herb::blush:

19 پسندیده

درود بر شما. مبارک باشه. امیدوارم خیلی زود در سطح های بالاتر هم شما رو ببینیم.
موفق باشین :rose:

15 پسندیده

موفق باشید و با دوام🌺

12 پسندیده

خیلی ممنونم از تشویق ها و دلگرمی‌هاتون. همچنین موفقیت های بیشتر برای شما :heart_eyes:

10 پسندیده

خیلی ممنونم. دلگرم میشم با این پیام ها :blush::herb:

11 پسندیده

به سلامتی گلم،انشالله فارغ التحصیلی جوجه آواتارت :heart_eyes::blush:

11 پسندیده

خیلی خوب می شدش مسیر درسهای که خوندید هم بنویسید…از چه درسهای شروع کردید ؟ روزی چقدر زمان گذاشتید؟ توضیحاتی که بدرد افراد سطح پایین بخوره

14 پسندیده

تبریک دوست عزیز :rose::rose:
در ادامه مسیر موفق باشید :blossom::blossom:

9 پسندیده

سلام ضمن تبریک لطفاً بفرمایید که الان در این سطح به چه توانایی هایی رسیده اید؟

14 پسندیده

عالیه عزیزم انشالا شاهد موفقیت های بیشترو بیشترت باشیم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::muscle:

14 پسندیده

سلام خیلی تبریک میگم :star_struck::partying_face::partying_face::partying_face::partying_face::partying_face:امیدوارم سطح ۶ شدنتون را اینجا بگزارید

12 پسندیده

خیلی خیلی مبارک باشه
ان شاءالله همینطوری پیشرفت کنید و ب سطوح بالاتر برسید ⚘⚘

16 پسندیده

ای جانم. خیلی خیلی ممنونم. یکی از انگیزه هام اینه برم سطح بعدی ببینم جوجم چه شکلی میشه :joy:

12 پسندیده

بله. حتما.
من اول با روزی ۴۰ دقیقه تا یه ساعت و مینی استوری ها شروع کردم. خوبیش این بود که اولا از سطح خیلی ساده شروع می کنه و ثانیا با نحوه سوال ساختن هم آشنا میشید.
بعد رفتم سراغ داستان های بچه گانه. این درسا هم تنوع داشتن و هم به دایره لغتام افزوده شد. من از تکنیک سایه استفاده می کردم واسه این درسا.
بعد هم رفتم سراغ درسهای ای جی هوگ. که عالین. اول با چند تا درس انگلیسی بدون تلاش پیش رفتم بعد هم قدرت. اونجاهایی که مجبور میکنه بعد از خودش تکرار کنیم به نظر من نقطه قوت دوره ها محسوب میشه. دیگه ساعت مطالعم اینجا شد روزی سه ساعت. در طول روز هندزفری گوشمه و موقع کارام گوش میدم.
در کنار همه اینا از خود اپ، هم فیلم می بینم هم کتاب می خونم هم پادکست گوش میدم هم با لایتنر کار می کنم.
اینم بگم مسلما منم الان مسلط نیستم ولی خیلی بهتر شدم و لغتای زیادی یاد گرفتم که امیدوارم در آینده هم حرف زدنم بهتر بشه هم جمله سازیم.

20 پسندیده

خیلی خیلی ممنونم زینب جان :pray::herb::green_heart:

11 پسندیده

ممنونم. :pray: توی کامنت بالاتر برای آقای آذری توضیح دادم. فکر می کنم لیسینینگم بهتر شده و تعداد لغتایی که یاد گرفتم. چون همونا کمک می کنه فایل های صوتی رو بهتر بفهمم. وقتی فیلم می بینم و همون لغتا رو می شنوم خیلی ذوق می کنم که من بلدمشون :smile:

11 پسندیده

واقعا ممنونم. :pray: به لطف شما، تیم خوب زبانشناس و پشتیبانی. فکر کنم به کل کهکشان راه شیری زبانشناس رو معرفی کرده باشم :smile:

14 پسندیده

ای جانم. به امید خدا. خیلی مشتاق اون روزم. :blush:

12 پسندیده