تالار زبانشناس

همراهی کردن پایه به پایه در درس ها

سلام لطفا اگه میشه توی درس ها همینطور که درباره ی چیزای دیگه هرروز برای زبان اموزان پیام میدین به جاش اون ها رو از قدم اول راهنمایی کنین اینجوری زبان اموزان خیلی خیلی بهتر یاد مگیرن به نظرم اینجوری زبان اموزان توجه بیشتری دارن.حداقا من که اینطوری هستم.
با تشکر

1 Likes

سلام علیرضا جان
اتفاقا داریم یه سیستمی قرار میدیم که کاربر بتونه با اساتیدی که برای راهنمایی داریم قرار میدیم به طور مستقیم از داخل اپلیکیشن ارتباط برقرار کنه و برنامه بگیره. اینطوری فکر کنم نظر شما جلب میشه درسته؟
در ضمن اگه با جزئیات بیشتری توضیح بدین که چه توقعاتی از راهنمایی قدم به قدم دارین ممنون میشم که در این سیستمی که قرار میدیم مد نظرمون باشه :blush:

2 Likes

سلام
من نمی دونستم شما هر روز برای کاربر هاتون پیام می فرستین با اینکه اشتراک دائمی خریدم اما الان که جهار ماه عضو هستم فقط 4
در ظمن تو قسمت صفحه آمار مشکل زیر را پیدا کردم
ودر قسمت پشتیبان گیری هم فقط تا 59 در صد پیش میره و قفل میکنه

در خصوص مشکلات بالا باید بگم اول فکر کردم برنامه رو پاک کنم و مجددا نصب کنم اما ترسیدم اشتراکم و هزینه ای که کردم از بین بره
لطفا راهنماییم کنید
و یه پیشنهاد اگه بتونید الگو معرفی کنید فکر کنم انگیزه افراد رو خیلی بالا ببرید
با تشکر

1 Likes

سلام رضا جان.
لطفا از داخل برنامه زبانشناس، قسمت ارتباط با ما یک پیغام کوتاه برای ما بفرستین که مشکلات شما رو بررسی کنیم.
ممنونم

1 Likes

سلام استاد
فرستادم مشکل از کجاس؟

1 Likes

بررسی میشه از طریق ایمیل پاسخ داده میشه.

1 Likes

(مثلا امروز.روز اول پرسین شما از چه سطحی از نرم افزار شروع کردین سطح شما درچه حد هست بعد از اینکه جواب داد.بعد مثلا روز دوم بگین.دوست گلم امروز شما باید.مثلا به مدت سه بار به فایل صوتی گوش بدین ووو.برای امروز کافیه…مثلا بگین workshot (اگه درست نوشته باشم)ضبط کنین و برای ما بفرستین .و بگین خوب هست کجا غلطه.یه چیزی تو مایه های رفع اشکال.دیگه از زبان اموزان بخواین درمورد داستان ها توضیح بدن و صدای خودشون رو ضبط کنن و بفرستن و شما رفع اشکال کنین)یه اینجورچیزی.

2 Likes

و دیگه حالا بلا خره شما بهتر میدونین.و چیزی که فکر میکنین بهتره خودتون اضاف کنین بهش

1 Likes

به نظر من یه سیستم هلپ دسک برای اپلیکیشن قرار بدین بتونیم با اساتید ارتباط برقرار کنیم.

1 Likes

سلام جناب ناصری
متاسفانه من مشکلم هنوز حل نشده تو مورد تقویم که عرض کردم فقط علت بوجود اومدن ارسال شد تو مورد پشتیبان گیری هم با اینکه راه حل رو قبلاهم امتحان کرده بودم متاسفانه مجددا با مشکل مواجه میشم

1 Likes

لطفا این موارد رو در همون قسمت ایمیلی بخش پشتیبانی مطرح بفرمایین که بررسی بشه.
در رابطه با مشکل تقویم به خاطر این بوده که زمان گوشی شما تغییر کرده. لطفا به بخش پشتیبانی اعلام بفرمایین که به صورت دستی براتون اگه بشه درست بکنن.
ممنون

1 Likes