در مورد برنامه کمک احتیاج دارم

دوستان من برنامه رو نصب و اشتراک طلایی گرفتم…هدفم افزایش سطح مکالمه ام بود…
الان که وارد برنامه میشم دنیایی از مطالب و موضوعات و کتاب ها هست برای گوش دادن و مطالعه…
این برنامه برای شما برنامه ریزی نمی کنه و اموزش پله کانی زبان نداره؟
همینطور باید تو کتاب ها و داستان ها و مطالب خودمون بگردیم و در هم هرچیزیو گوش کنیم و کلماتشون رو یاد بگیریم؟
هیچ برنامه ریزی در کار نیست؟

2 پسندیده

برنامه ریزی هایی وجود داره
اما با توجه به اینکه اهداف هر کدوم از اعضا با هم متفاوته ارائه یک طرح پلکانی برای همه ممکن نبود
بلکه هر فرد با توجه به هدفی که داره به روش متفاوتی از منابع اپلیکیشن استفاده می کنه، همچنین میزان و روش مطالعه و تعداد تکرار ها و … هم متفاوته
برخی از منابع هم متد خاصی دنبال می کنن مثلا
منابع انگلیسی بدون تلاش یا انگلیسی واقعی رو یاد بگیر از روش تکرار برای آموزش یادگیری زبان استفاده می کنن. اگر کنار این روش تکرار از تکنیک سایه هم استفاده کنید تاثیرش خیلی بیشتر میشه
کتاب ها و داستان ها هم بر پایه روش یادگیری عمیق گذاشته شده اند و به مرور و از طریق ناخودآگاه یاد خواهید گرفت.
کتاب های پلکانی مثل اینترچنج و … هم که هست و میتونید استفاده کنید.
کلمات هم از طریق جعبه لایتنر از حافظه کوتاه مدت به دراز مدت منتقل میشه
پست زیر که توسط بچه های تیم زبان شناس تهیه شده فکر کنم راهنمای خوبی باشه

6 پسندیده

سلام و شب بخیر. براتون آدرس چند تا تایپیک رو میفرستم. میتونین متناسب با سطحتون دوره دلخواهتون رو انتخاب کنین و همچنین روش مطالعه شما هر چیزی که لازم داشته باشین رو در تالار جستجو کنین میتونین پیدا کنین.

موفق باشین :rose:

5 پسندیده

دوستان لینکهای خوبی براتون فرستادن که مهمترین اونها پنج استراتژی مکالمه هست که برای تقویت مهارت مکالمه به کار میره. در کل برای انتخاب دوره و نحوه مطالعه میتونین همیشه از پشتیبانی اپلیکیشن کمک بگیرین دوست خوبم

4 پسندیده