ارزیابی شما از دوره «Oxford Project»

ارزیابی شما از دوره «Oxford Project»
none 4.818181818181818 11

این تاپیک برای دریافت ارزیابی شما از دوره «Oxford Project» در اپلیکیشن زبانشناس است.

توضیح مختصری از این دوره: لهجه - بریتیش - ویرایش چهارم سری کتاب های Project مجموعه ای پنج سطحی برای آموزش زبان انگلیسی به نوجوانان سنین 10 تا 15 سال است که در برخی آموزشگاه ها برای تدریس مورد استفاده قرار می گیرند. این مجموعه با استقاده از تصاویر جذاب، سعی در ترغیب زبان آموز و آموزش به شیوه سرگرم کننده دارد.

سطح: متوسط

1 پسندیده

برای کودکان ۵ تا ۸ سال عالیست

لطفا صفحه ی ۴۳ هم بگذارید:pray::pray:

امیدوار بودم اموزش به صورت پله پله از اول اشنایی با کلمات و دستور زبان باشه ولی خیلی برای مبتدی خوب نیست

من بیشتر از دو ساله که دارم کلاس زبان به آموزشگاه «سفیر» میرم ، الان هم دارم جلد دوم Project رو میخونم و اینکه هر دفعه برای Listening لب تاپ روشن کنم سخته ولی الان دیگه از زبانشناس Listening ها رو گوش میدم .
ممنون از برنامه خوبتون ⁦(◔‿◔)⁩

عالی

great,:ok_hand::ok_hand:

سلام ببخشید من الان family هستم میشه از فمیلی هم بزارید فمیلی ۳

سلام دوست خوبم اگر این درخواست زیاد و پرطرفدار باشه در اپ قرار میگیره

1 پسندیده

چرا کتاب ها ترجمه نیستند؟

ترجمه برای کتاب‌های آموزشی انجام نمیشه چون مخاطب رو به ترجمه و نوشتار فارسی بیش از پیش عادت میده و برای دوره‌های دیگه فقط به منظور درک بهتر از مفهوم دوره‌ها ترجمه در حال انجام هست

1 پسندیده

سلام در معرفی کتاب‌های دوره تصاویر جذاب نوشتید
امکان دارد پی دی اف کتاب‌های آموزشی هم قرار دهید

سلام در گوگل هم سرچ کنید نسخه پی دی اف این مجموعه پیدا میشه.

از لینک زیر میتونید دانلود کنید

1 پسندیده

سلام ممنون از زحمات شما دوستان
ببخشید توی سایت زبانشناس کتاب های هد وی هم مطرح شده اما تو اپلیکیشن نیست
امکانش هست این مجموعه را هم اضافه کنید ‌

سلام وقت بخیر این مجموعه در سایت زبانشناس معرفی و لینک دانلود قرار گرفته و در اپ بارگذاری نمیشه

1 پسندیده

با سلام ، میخواستم بپرسم با تمام کردن هر پنج کتاب آکسفورد پراجکت سطحمون در زبان به A2 خواهد رسید یا سطح B1 ؟ سپاسگزارم

سلام، بله بعد از اتمام هر پنج کتاب آکسفورد پراجکت به B1 خواهید رسید.