تجربه همزمان پیاده روی و گوش دادن به زبان انگلیسی

من تقریبا دو ماهه که دارم با روش زبانشناس میخونم ولی هیچوقت این روش ای جی که میگه موقع پیاده روی گوش بدید رو تجربه نکرده بودم.البته موقع انجام کارای خونه هندزفری تو گوشم بود و گوش میدادم ولی موقع پیاده روی نه.
الان تقریبا یک هفته است که صبح زود قبل از کار میرم پارک و حین پیاده روی همزمان گوش میدم . واقعا یادگیری حین پیاده روی قابل مقایسه با تو خونه خوندن و یه جا نشستن نیست.بازدهی رو چند برابر میکنه.حتما پیشنهاد میکنم این روش رو هم امتحان کنید و اگه امتحان کردید تجربیاتتون رو بگید

12 پسندیده

بله من یادمه از اردیبهشت تا اواخر خرداد هر روز 2 ساعت مسیر رفت و برگشت محل کارم رو پیاده روی میکردم و به زبان گوش میدادم.
اون موقع فک کنم درس 22 یا 23 انگلیسی قدرت بودم
با جرات میگم از این درس تا پایان انگلیسی قدرت رو با بازده بیشتر و لذت بیشتری خوندم و بهتر متوجه شدم.

همونطور که تو تاپیک پایین درباره یادگیری زبانم گفتم. بازده یادگیری من تو درسهایی که تو حرکت بودم بیشتر بوده.

دلیل علمی هم وجود داره. شما وقتی تو مسیر باشید قلبتون بیشتر میتپه و خون رو جاری می کنه در بدنتون.
این باعث میشه انرژیتون بالا بره و لذت ببرید از کارتون.

من به همه پیشنهاد میکنم این روش رو

11 پسندیده

من تو خونه پیاده روی میکنم, هندزفری تو گوشم, ورزش میکنم, خلاصه که حس خوبی دارم از این روند, از یه جا نشستن خیلی بهتره

4 پسندیده

منم عاشق پیاده رویم ولی تنهایی بدم میاد اخه
دوستامم خونه هاشون دوررررررررر
روزایی هم که باید برم بیرون معمولا باید مترو برم وای حال بهم زن
خلاصه که نشد تجربش کنم
واسه همین میدونم بازدم پایینه

6 پسندیده

آفرین به شما، خیلی زود و خوب خودتون رو تو مسیر درست قرار دادید، موفقیتتون تضمینیه

میتونید برید باشگاه، اونجا هم میشه بازدهی بالا داشت

2 پسندیده

برای گوش دادن موقع پیاده روی بهترین حالت تنها بودنه.سعی کن واسه یک بار هم شده امتحانش کنی .مطمئن باش دیگه ولش نمیکنی :wink::wink::wink:

2 پسندیده

من هم باشما هم نظرم تاثیر عجیبی داره پیاده روی و آموزش حالا از هرنوعیش که میخواد باشه انگلیسی ادبیات موسیقی و … :rose::rose::rose::rose:

برا بار اول دوم ک گوش میکنم حتما باید دراز بکشم‌ حتی نشسته ام‌برام‌ بازدهی نداره:joy::joy:
ولی برای بعدش مخصوصا مرور خیلی خوبه
چون ادم عجولیم هی نگاه میکنم ببینم چقد گوش دادم ولی توحرکت راحت گوش میدم و تکرار میکنم
ایده ی نابیه پیاده روی و گوش دادن🌷