فردا امتحان زبان دارم چیکار کنم؟

سلام من فردا امتحان زبان دارم چه کنم؟ چطور میتونم تو امتحان زبان 20 بگیرم یا حداقل پاس شم؟

1 پسندیده

این زمان سراغ راه حل افتادی؟ احتمالا فقط به دعا نیاز داری :grin:

7 پسندیده

سلام خواندم ولی میخواهم بدانم چطور بخوانم بهتر است از لغات شروع کنم سال دهم هستم رشته انسانی😊

1 پسندیده

داداش الان لغات بدردت نمیخوره اگر فردا امتحان داری چیزی رو بخون ک بهتون درس داده انگلیسی رو نمیشه توی یه شب ختم کرد الان اون کتاب ک بهتون درس داده رو بخون تا کمکت کنه

3 پسندیده

سلام دبیرستان بیشتر روی گرامر تمرکز دارد و گرامر درسو خوب یادبگیرید .خیلی روی لغات وقت نزارید و لغاتی که بولد شدن املاشو بلد باشید لیسنینگ هم باید از ابتدای سال تقویت می کردید …موفق باشید🤞

3 پسندیده

واقعا سپاسگزارم ممنونم خدا را شکر من هم بیشتر روی گرامر تمرکز دارم

1 پسندیده

بله دقیقا دارم همین کار را میکنم

1 پسندیده

سلام؛ شب تون بخیر :relaxed:
من همیشه برای امتحان زبان میومدم لغات رو یه دور می کردم، بعد کاملاً متن مثلاً اگه توی امتحان میومد راحت باهاش کنار میومدم.
بعد می رفتم سراغ تمرینای درس…
با این حال سؤالی داشتین این جا بپرسین، بتونم حتماً کمک تون می کنم :cherry_blossom:

4 پسندیده

سلام خیلی به فکر نمره نباش
نمره فقط یه عدده که اصلا هیچ جای زندگی کاربرد نداره مثلا من امروز آخرین امتحانمو دادم و حساب کردم معدلم حدود ۱۸ یا حتی ۱۷ و خورده میشه :laughing:
اگه خوب خوندی مرور کن و استراحت کن تا صب؛ صب دوباره ساعت ۵ اینا بیدار شو صبحونه اتو بخور یه مرور بکن و برو سر جلسه با خیال راحت امتحان بده
اگه سوالا چهار گزینه ای بود اونایی ک بلد بودی رو جواب بده اونایی که بلد نبودی همه رو یه گزینه بزن

6 پسندیده

سلام
بسپارش به خدا درست میشه

3 پسندیده

سلام
بنظرم چندتا نمونه سوال حل کن تا بدونی سبک سوالا چه شکلیه و ببینی تو کجا ها مشکل داری
بعضی معلم ها کپی همین نمونه سوالا رو میدن😉

4 پسندیده

اها خوب سخت نیست. فقط واژگانو مرور کن و قواعد بخون. برای مرور واژگانم از دبیرستان یادم مونده که یه جا نمیاوردن تو کتاب توی کتاب کمک درسی میتونستی یه جا بخونی. الان فلش کارتا اینترنتیشونم هست برای سریع مرور کردن. همینا کفایت میکنه

3 پسندیده

همه حرفاتون قبول دارم زهرا خانم بجز همین قسمتش، باید میگفتین اونایی که بلد نبودین از دوستان عزیز کمک بگیرین تا خیالتون بابت قبولی راحت بشه :grin:

2 پسندیده

به بچه های مردم راه تقلب کردن یاد ندین :face_with_raised_eyebrow:
من بر اساس قانون احتمالات این حرفو زدم :smiling_face_with_three_hearts::sweat_smile:

6 پسندیده

دقیقا
من باهاتون موافقم اکثر تستای گرامر رو هم میشه با ترجمه و لغت دانی خوب حل کرد پس لغات باید در اولویت باشن

3 پسندیده

کتاب های vision راحتن جای نگرانی نداره
فقط کافیه یکم وقت بزارید براش مگر نه گرامر پیچیده و یا لغات سختی نداره

2 پسندیده

بچه ها خودشون راههای جدید تقلب بلدن که نسل ما خبر نداشتن :sweat_smile:

3 پسندیده

سلام آره دقیقا همینطوره :rofl::rofl::rofl:

2 پسندیده

دوست عزیز مقاله چگونه امتحان زبان 20 بگیریم رو بخونین داخلش نکات خیلی مهمی برای کسایی گفته شده که تازه میخوان شب امتحان انگلیسی بخونن.