صرف چه مقدار زمان

سلام
با عرض خسته نباشید
من در روز نهایت بتونم نیم ساعت با برنامتون کار کنم اما تو راهنمای این درس گفته حداقل روزی باید ۲ساعت بخونیم ؟
نظر پیشنهادی تون چیه؟

این تاپیک مربوط به درس «زندگی یا مرگ» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «داستان های واقعی»، فصل «زندگی یا مرگ»

1 پسندیده

سلام دوست عزیز خیر اجباری نیست که حتما دو ساعت در روز کار کنید در واقع در تنظیمات برنامه میتونید از ده دقیقه روزانه تا ۵ ساعت ساعات مطالعه مشخص کنید بسته به تایم آزاد خودتون. و اون ۲ ساعت که گفته شد فقط یه پیشنهاد هست.

1 پسندیده

خوب نمیشه ی آیتم رو کمتر از ۴۵ دقیقه تا یک ساعت تموم کرد

1 پسندیده

چرا میتونید یه داستان کوتاه گوش بدید که کمتر از دو دقیقه بیشتر نیست، منابع مختلفی با تایم های متفاوت وجود دارن

1 پسندیده

سلام
روزی ۱۰دقیقه ام اگه مطالعه کنید نتیجه میگیرید ولی خب مسلما خیلی دیرتر از کسی روزی۳ساعت میخونه
فقط منابعی که انتخاب میکنید متناسب با سطحتون و همچنین کوتاه باشه مثل بی بی سی لرنینگ انگلیش یا … سعی کنید پادکست های کوتاه انتخاب کنید تا ناامید نشید

4 پسندیده

دوست عزیز اگر بخواهیم از برنامه بیشتر استفاده کنیم چرا نمیشه مثلا بعضی ها بیشتر اوقات شونو به گیم یا بازی های گوشی اختصاص میدن یا انستا یا واتس اپ اگر بخواهیم قشنگ انگلیسی رپ بهتر بلد بشیم و موفق بشیم هر قدر وقت مون توی برنامت زبانشانس سپری کنیم بهتره برنامه زبانشناسو جایگزین انستا واتس اپ و مجموع شبکه اجتماعی کنیم بهتره من اونارو استفاده میکنم اما اولویت م زبانشناسه

2 پسندیده

خب بعضی ها هستند سر کار میرن یا یه سری مشکلات شخصی دارن و… واقعا نمی تونن مطالعه کنن ولی بعضی افراد همونطور که شما گفتی معتاد شبکه های اجتماعی هستن و مشکل از خودشونه

1 پسندیده

هیچ ک نیست کار نکنه همه کار میکنن خود برنامه هم کاره اگر یه تقسیم اوقات منظم درست کنیم واسه کار های روزانه به همه چیز وقت میمونه هم به بازی های گوشی هم به خانواده هم به کار :blush:

2 پسندیده

من دانشجوی رشته پزشکی هستم و نمی تونم مقدار زیادی زمان صرف ی برنامه بکنم …
زبان مقداری ضعیفه و تصمیم گرفتم ی برنامه رو نصب کنم و فعالیت هاشو انجام بدم تا زبانم رو قوی تر کنم …
شما خودتون پیشنهادی ندارید که توی ی تایم شش ماهه بتونم زبانم رو خیلی بهتر کنم؟

سلام
دوست گرامی اگر دقت کرده باشید هر درس خودش شامل چند قسمت میشه و خب هر درس رو باید ده روز زمان بزارید و همه قسمت های هر درس رو باید هر روز مطالعه داشته باشید و زمان پیشنهادی هم دو ساعت هست اما اگر مثلا شما روزی نیم ساعت وقت داشته باشید طبیعتا زمان که باید دوره رو تموم کنید 4 برابر میشه مثلا با روزی دو ساعت 120 روز این دوره مان لازمه (4 ماه) با روزی نیم ساعت 16 ماه لازمه

علت اینکه این بازه زمانی هم در نظر گرفته شده برای این هست که یادگیری عمیق اتفاق بیوفته

1 پسندیده

وقتی دانشجو هستین باید دنبال معلومات پزشکی باشین ک به زبان انکلیسی باشه چون اونجوری خوبه بهتر میدونین ولی این ک مثلا میگی برنامه شش ماه اینجوری امکان نداره زبان انگلیسی مث بقیه علوم نمیشه به شش ماه تمام شد یا بیشتر اما تا شش ماه میشه ک خودتونو بهتر کنین توی رشته انگلیسی