زنجیره خودتون رو به رخ بکشید🤓

:pray:t2::joy:
این رو بزنید:

8 پسندیده

من نتونستم عکس زنجیرمو بذارم . راستش بلد نیستم و نتونستم راهشو پیدا کنم، ولی صرفا جهت انگیزه که پایین تر از شما هم مثل من هستند، میگم: من سطح ۰ هستم و ۱۸ مین روز نصب زبانشناس و شروع یادگیریمه. یعنی اگه امروز موفق بشم بخونم زنجیره‌م میشه ۱۸ روزه، (یه نجات دهنده هم دارم :sweat_smile:) پ نگاهتون فقط به هدف و همت خودتون باشه گرچه برا رقابت سالم لازمه خودمونو با بالاتر از خودمون مقایسه کنیم.
الهی با توکل بر خدا شما و تمام دوستان زبانشناس موفق و پاینده در علمتون باشید:palms_up_together::rose::bouquet:

9 پسندیده

ماشاالله دوست من

1 پسندیده

سلام

آفرین

یادش بخیر افتادم یاد دوران تازگی خودم :relieved:

آفرین

خوشحالیم که اومدی

2 پسندیده

آفرین

چشم حسودت کور

یک فصل میشه چند روز ؟

2 پسندیده

چقدر قطعی داشتید :sweat_smile:

2 پسندیده

من میمونم تا بشه ۳۰۰ روزه

۲۰۰ رو زود رد کردم :sweat_smile:

2 پسندیده

خودم به لطف خدا یاد گرفتم :star_struck:
Very good​:sweat_smile: thanks my God :smiling_face_with_three_hearts::pray:

10 پسندیده

خوبه یاد گرفتید :clap:t3:، من که بعد از کلی پرس و جو از پشتیبانها فهمیدم بخاطر مدل گوشیم نمیتونم عکس بذارم، خلاصه که در خفا زنجیره ام داره رشد میکنه

9 پسندیده

رشد در خفا برکتش خیلی بیشتر از به رخ کشیدنه ، هزار هزار موفقیت براتون ارزو دارم:bouquet::butterfly: @donyaz

8 پسندیده

خیلی ممنونم، منم براتون آرزوی موفقیتهای روز افزون دارم :tulip: :tulip:

3 پسندیده

داشتم لغات امروزو مرور میکردم ، خواستم برم سر درس دیدم تخم جغد ترک ورداشت :sweat_smile::sweat_smile: نفهمیدم چطوری رفتم سطح ۱ :thinking::innocent::innocent: بهرحال خداروشکر که امروز یه پله از دیروز جلوترم :hugs:
:palms_up_together::pray:Thanks alot allah

8 پسندیده

:sweat_smile::+1:
ولی متاسفانه واسه من به جایی لینک نشده‌ن اون دوتا آیکون:/ شاید باگ ورژن iOS ش باشه…

4 پسندیده

شما لغات آبی رو که بلدین از حالت هایلایت خارج می‌کنین؟ با توجه به زنجیره‌تون گمون می‌کنم این کارو انجام نمی‌دین.
یا روی هر لغت آبی که بلدین ضربه بزنین و با انتخاب گزینه‌ی “می‌دانم” سفیدش کنین، یا اینکه لغاتی که بلد نیستین رو ضربه بزنین و به لایتر انتخاب کنین تا زرد شن، اون وقت گزینه‌ی “بقیه‌ی لغات آبی را می‌دانم” رو انتخاب کنین که باقی مونده‌ی لغات آبی سفید بشن.

گوشی رو بچرخونید هم آپشن آپلود اون پایین نمایش داده نمیشه؟ یه فلشه رو به بالا
اگه نمیشه و دوست دارین مشارکت کنین فقط عددش رو اعلام کنین

همین کارو انجام میدم بزرگوار و طبق اموزشی که از ویدیوهای ارسالی تیم پشتیبانی برا یادگیری اپلیکیشن در بدو ورودم به زبانشناس گرفتم ، پیش میرم

1 پسندیده

ن متاسفانه،با زدن روی فلش هیچ گزینه ای نمیاد و دوربین گوشی فعال میشه.
از این روند فیلم گرفتم و فرستادم برای پشتیبانها، ک گفتن مشکل از گوشیمه ن اپ، اگه میشد ک امروز 150روزه شدن زنجیره ام رو ب اشتراک میذاشتم :slightly_smiling_face:

5 پسندیده

سلام ،من برگشتم با زنجیره ۱۵ روزه،به سوال اینجا برای پیغام گذاشتن فقط با ریپلای میشه پیغام گذاشت؟

8 پسندیده

خیلی هم عالی، ممنون بابت انگیزه درسته که همت -آنچنانی ندارم :sweat_smile: ولی همه تلاشم رو میکنم ، ایشالا زنجیره منم ۱۸ روزه بشه :grin: چون چند وقته نرسیدم ، :joy::rose:

4 پسندیده

خیلی ها در خفا به عرش رسیدن :sweat_smile:

2 پسندیده