چالش let's talk «ازدواج»

چقدر خوبه که اقایون نهادینه کنن این سیستم برنامه ریزیو. در خودشون. :blush: تبریک میگم که این کار رو انجام میدین. :ok_hand:
فقط امیدوارم صرفا رو یه برگه ننویسید و بعد از تیک خوردن بره یه گوشه یه دفتری رو بذارید کنار واسه اینکار
من ایشالاه وقتی برگشتم یه سیستم جدیدی که امسال باهاش اشنا شدم و پیاده کردم و معرفی میکنم واسه برنامه ریزی دقیقتر و کیف بیشتر .
این عکسه دفتر منه . تو مقالات بعدی اگه عمری بود معرفیش میکنم :joy:

10 پسندیده

@fdoosti وارد تاپیک مورد نظرتون بشید و پستی که میخواین رو پیدا کنید
روی علامت زنجیر کلیک کنید. یه لینکی براتون نمایش داده میشه
اون لینک رو هر جا خواستید کپی پیس کنید
هر کس روش کلیک بکنه به پست مورد نظر ارجاع داده میشه

3 پسندیده

ممنون
من تو اپلیکیشن کارامو مینویسم
چون هم قابل حمل(ه) و هم می تونم راحت تر ادیتش بزنم
منتظر سیستم جدیدتون می مونم، باید جالب باشه

4 پسندیده

دیدی چه لذتی داره دونستن برنامه دیگران :joy::ok_hand::ok_hand:
بازم ممنون ازت بابت مطالب خوبی که تو مقالت گفتی عزیزم :rose:

3 پسندیده

ایشالا من برای شما بهترین ها رو آرزو دارم و میخوام که هر چه زودتر همگی بهتر از این سطح بشید
چون همه پتانسیلش رو دارید

3 پسندیده

چه دفتر عالی دارید؟ احسنت، ایده جالبی برای کارهای آینده ام داد. من هم برنامه ریزی هام بر اساس تایم دکتر حسابی هست، حتی اسمش هم به من انرژی میده. اگه دوستان علاقه مند باشند میتونم بیشتر توضیح بدهم. ولی مهمترین نکته وجود برنامه و عمل کردن به اون هست

3 پسندیده

البته خوب اگه با ازدواج یه چیز خوب بدست بیارید شاید بد هم نباشه از بعضی از آرزوهاتون بگذرید. آرزوهایی که شاید بهشون نرسید و یا شاید یکی لذت بخش‌تر از اون رو پیدا کنید. :wink:

یعنی همه پولا رو هم ورداشت برد؟ :thinking::thinking:

4 پسندیده

اینو لایک داری.
توصیه میکنم اصلا ازدواج نکنین (پسر های گرامی) :grin:

2 پسندیده

شاید که تضمین نداره, به نظرم میومد من نقش یک پل رو بازی میکردم تا ازم رد بشه و به آرزوهاش بزسه

شاید هم حرف شما اتفاق بیفته، کسی چه میدونه

نه پولا موند، برای چی بدم به اون؟ :)))

4 پسندیده

من خودم به شخصه با این قضیه که میگن اگه خیلی بخوای یا خیلی براش تلاش کنی بهش میرسی مشکل دارم. برای همین کلا یکم از اصرار روی هدف و برنامه دقیق داشتن خودداری میکنم (امیدوارم از اونور نیوفتم :grin:). یعنی اگه اونطوری بود الان احتمالا زبانشناس وجود نداشت :crazy_face::crazy_face::crazy_face:

خوب پس به نیمه پر لیوان نگاه کن :joy::joy::joy:

3 پسندیده

عهههه چ دفتر خوششلی
:heart_eyes:
چه خوش سلیقه :heart_eyes:
وسوسه میکنی عادمو یکی بسازه هااااا :joy::stuck_out_tongue_closed_eyes:

3 پسندیده

البته یه چیزایی نتیجه ش معلومه و مطمئنی که با اصرار میشه بدستش آورد رو میشه برنامه ریزی دقیق کرد
مثل همین یادگرفتن زبان یا پول جمع کردن واسه خرید یه چیز خاص و معمولا نه خیلی گرون

اما منم مثل شما ازون جریان به بعد کارایی که نتیجه ش مبهمه رو راه های خروج زیادی براش میذارم تا هر وقت متوجه شدم دارم از مسیر هدفم دور میشم ازون خروجی ها استفاده کنم،

مثل همین ماجراهای قبل از ازدواج یا درس خوندن تو مقاطع خیلی بالا

آره همینکارم کردم، هیچ چیز منفی ای تو زندگیم یا تو ذهنم باقی نذاشتم

2 پسندیده

ایشالاه وقتی برگشتم یه ویدیو حتما اماده میکنم ازش میذارم براتوون.
والا من با دفتر و کاغذ و این جینگلی الات نمیدونم چرا بیشتر ارتباط برقرار میکنم . اصلا حس و حال بهتری بهم میده
خلاصه ممنون خوش سلیقگی از خودته :star_struck::kissing_heart:

5 پسندیده

احسن کامبیز جان واقعا عالی صحبت میکنید.
آرزوی موفقیت بیشتر از این برتان تمنا دارم

2 پسندیده

به به .بحث شیرین ازدواج.

اقا کامبیز واقعا عالی بود.داشتم درس ۶ قدرت رو میخوندم و به role model فک میکردم.شما role modelمن هستید.امیدوارم منم مثل شما یه روزی بتونم روی یه موضوعی اینقد خوب مانور انگلیسی بدم.امیدوارم که شما هم به هر چی که میخوایید برسید مخصوصا شریک ایده ال زندگی

در کل بنظر من نفس ازدواج بد نیست اگه تو موقع مناسب انجام بشه.منظورم از لحاظ بلوغ فکریه.متاسفانه یک مقدار معیارهای جوونها عوض شده و به نوعی تفکر تجمل گرایی تو جامعه داره حکمفرما میشه واین خیلی بده.‌واقعا هدف از ازدواج اینه که دو نفر که همدیگه رو دوست دارن بقیه عمرشون رو در کنار هم تلاش کنن و به اهدافشون برسن ولی لا اقل من الان اینو کمتر تو جوونها میبینم.البته مطمئنا ایده آلهای جوونهای این گروه متفاوت از اونهاست و بنظر من این ارزش داره.اینکه کسی هدف داشته و برای رسیدن به هدفش تلاش کنه قابل تقدیره.
به امید موفقیت همه دوستان پرانگیزه زبانشناس :rose:

5 پسندیده

مرسی دوست عزیز
منم بهترین ها رو برای شما آرزو دارم.

خیلی ممنونم از شما که این افتخارو به بنده دادید.
ایشالا بتونم لایق این محبت شما باشم. تا جایی که بشه و در توانم باشه بهتون کمک میکنم از من بهتر شید، من کفه موفقیتم و آرزوی بنده اینه شما به سقفه موفقیت برسید :+1:

2 پسندیده

عه من یادم رفت وویسو گوش بدم :joy::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::sweat_smile:
عالی دیگه تکراری شده :laughing:
چی بگم :rose:
راستی role model شما کیه ؟ @YoKambiz
من هر چی میگردم شخص مناسبی پیدا نمیکنم :smiley:

3 پسندیده

مرسی
من از luca lampariello خیلی خوشم میاد.
البته بخوام معیارمو لوکا بزارم یکم زیادیه ولی خب دوستش دارم.

3 پسندیده

من role model م
English with ronnie یه
لامصب دیوونه ست :joy:

3 پسندیده

رول مادل من لوسیه
قبلا عکسشو گذاشتم :smiley:

3 پسندیده