سطح چندید؟😍

با زنجیره ۲۲ روزه سطح سوم هستم با حداقل روزی بین ۴۰ تا یک ساعت گوش دادن و خوندن دوره های انگلیسی بدون تلاش و چندتا دوره های فرعی دیگه.

4 پسندیده

اسپیکینگتون در چه حده میتونین؟؟

1 پسندیده

در خصوص speaking تا زمانی که در موقعیت ش نیستم سختمه اما وقتی میرم با برنامه های مثل speak peak و hello talk با پارتنرهای زبان اصلی صحبت کنم میتونم متوجه بشم و منظورم چه به درست چه به غلط برسونم و شده چندتا از مکالمه هام تا ۳۰ دقیقه هم رسیده ولی خودم اصلا راضی نیستم و بخاطر همین مدتیه تمرکز گذاشتم ورودیم برای شنیداری و بعد از اون تمرکز همزمان بر روی شنیداری و خواندنی و بعد همزمان تمرکز روی شنیداری و خواندن و صحبت کردن و در اخر تمرکز هر چهار مهارت و کلا عجله ای هم ندارم یکسال و بیشتر هم طول بکشه مهم نیست فقط مهم الان حفظ زنجیره و متوالی درگیر شدن با زبانه.

3 پسندیده

پس عالیه.خیلی خوبه زمان مکالمتونم ۳۰ دقیقه خوبه به مرور بیشترم میشه.بنظرم شما تلاشتونو بکنین به یکسال نرسیده سطوح پیشرفته هم تمام میکنین.

3 پسندیده

سلام من سطح ۳ هستم
نمی‌دونم چند تا کلمه بلدم

6 پسندیده

سلام از طریق سایت testvocab اونجا یه تستی داره یه بار انجام بدین که مشخص میشه حدودی دایره لغاتتون چقدره.

2 پسندیده

سلام منم سطح سه هستم

7 پسندیده

سلام
@niloofar103
اگه برین تو صفحه‌ی لایتنر بالای صفحه نوشته که چندتا کلمه رو بلدین و سطح زبان شناس براساس تعداد این کلمات تعیین میشه.

3 پسندیده

ممنون

2 پسندیده

شما میدونید درس هایی ک صدامونو ضبط میکنیم کجا میتونیم ارسال کنیم؟
چون یادمه گفتن برنامه این قابلیت رو داره

2 پسندیده

نه من اطلاعی ندارم. ینی تا جایی که من یادمه هنوز اضافه نشده بود این امکان. شاید جدیدتر اومده. کارشناسهای برنامه حتما بهتر میتونن راهنمایی کنن.
@aFsaneh_boroumand :pray::rose:

3 پسندیده

ممنون💐

3 پسندیده

پادکست های بریتیش کانسیل هم خوبه من پیشنهاد میکنم برا اونایی ک هنوز حرفه ای نشدن ،هم متنوع هست هم اینکه دیالوگ هاش عامیانه هست ،لهجه هم بریتیشه

1 پسندیده

دقیقا دقیقا
اولین تمرکز باید روی لسنینگ و جذب کلمات و آوا به مغز باشه ، اسپیکینگ بعد مدتی رخ میده

1 پسندیده

بله واقعا عالیه، از شیر مرغ تا جون آدمیزاد موضوع دارند و در موردش بحث میکنن که باعث میشه دایره لغات تون بالا بره و در هر موضوعی بتونید حرفی برای گفتن داشته باشید، سطحشم B2 هست ولی من به همه پیشنهاد میکنم چه A1 چه C1 چون به شدت کاریردیه

1 پسندیده

سلام
سطحم A0 هست

6 پسندیده

Bravo :ok_hand:t4::ok_hand:t4::clap:t3::clap:t3::clap:t3:
سطح A0 یا A1

3 پسندیده

الان A1

2 پسندیده

انشالله تا اخر تابستون A2 :star_struck:

3 پسندیده

6 پسندیده