لایتنر قاتل 🙄

پس درک میکنی چون روزی هفت صد تا هشت صد تا دارم مرور میکنم.
دیگه قصد دارم آدرس یه دیونه خونه رو پیدا کنم

3 پسندیده

آقا من با فکر کردن به لایتنر شما مشکلم حل شد :relieved:
خدافظ

3 پسندیده

:joy::joy::joy::joy:ولی بعد از هر سختی اسانی هست. نزدیک 5000 واژه یادگرفتم

3 پسندیده

اره واقعا کاملا درک میکنم

2 پسندیده

آخه چشمات سالمه الان :roll_eyes:
تصورشم برام سخته

3 پسندیده

سخت نیست دیوانه کننده اس
ولی چون تعداد رفته بالا و هر روز زیاد و زیاد تر میشه مجبورم.تازه اگه الان صفر بود میرفتم سطح پنج.واسه همین هر مقداری طول بکشه این دفعه قصد دارم انجامش بدم چون مث معتادا تا حالا چند بار شروع کردم ولی وسط راه بی خیال شدم

2 پسندیده

من که ورزش حوصله و صبری و یادگیری میکنم با لایتنر

2 پسندیده

من دیگه از خیر لایتنر گذشتم
یعنی حقیقتا از ابتدا زیاد نتونستم باهاش ارتباط بگیرم

3 پسندیده

اگه خیلی سخته می‌تونین بجای اینکه همة ی کلمات تولاینتررو مرور کنيد فقط لایتنر اون بخشی که تازه‌ خوندین یا آخرين بارمطالعه کردین مرور کنین اینطوری کمتر بهتون فشار میاد روی هر درس یه گزینه داره نوشته لایتنر این بخش از اون استفاده کنید من جديدا همین روش رو استفاده میکنم خيلي خوبه

3 پسندیده

داداش ناموسا 4000 تا :neutral_face:
الان پشمام ریخته ها !!!

1 پسندیده

روش خوبیه ولی واسه کم کردن لغات لاینتر جواب نمیده

2 پسندیده

نمیشه از خیرش گذشت حقیقتا نمیشه چون بخشی از یادگیریه و به گمانم مهمترین بخش چون اینجا لغاتی جمع میشه که اکثرش نه همه اش واسه مکالمه هم لازمه هم واسه درک کامل متن ها و فیلم ها ضروری.
من خودم به شخصه شنبه های زیادی رو تصمیم داشتم شروع کنم به کم کردنش هی گفتم از این شنبه دیگه شروع میکنم چند باری هم انجام دادم ولی ول کردم ولی الان دو ماهه هر روز کارم شده لاینتر فک کنم یواش یواش دارم عاشقش میشم :joy:
از چند روز دیگه هم قراره لغات رو همراه خوندن یاداشت کنم تا بیشتر و زودتر یاد بگیرم بنظرم شما هم یکمی توقعاتت رو پایین بیار این بخش میتونه قابل اتکا باشه شاید عاشقش شدی :upside_down_face: :smiley:

4 پسندیده

یا خدا!

1 پسندیده

لایتنر رو تقسیم کنید در روز

1 پسندیده

لایتنر برای من دقیقا حکم همون سیو پست های اینستارو دارم . میگم لازمم میشه سیو میکنم. بعد هم ک میره بایگانی:grin::grin::grin:

3 پسندیده

سلام منم وقیقا اولش اینجوری بودم که 500 تا کلمه داشتم و نمیخوندم و مستونم بگم که نصف اونها واقعا زیاد در انگلیسی استفاده نمیشد و ضروری نبود

1. همه ی کلمات را اضافه نکنید
    2.هر روز لایتنر را بخوانید و دوره کنید واقعا خیلی بهتون کمک میکنه من خودم با دوره کردن لایتنر هر روز دیگه نیازی به معنی فارسی نداشتم و انگلیسی به انگلیسی الان میخوانم
    موفق باشید :milky_way:
6 پسندیده

دست خوش

3 پسندیده

شما الان سطح چندین؟

4 پسندیده

سطح چهارم

1 پسندیده

نمی‌دونم فقط من اینطوریم یا بقیه هم اینطورین ولی من که اومدم ببینم لایتنر کیو کشته و چطور؟

لایک کنید همو پیدا کنیم :joy:

3 پسندیده