منبع نورد سال 😤

درود به عشقای خودم :smiling_face_with_three_hearts:

امیدوارم حال دلتون خوب باشه حالا بریم سراغ این تاپیک :grin:

اول اینکه بگم ، من آدمیم که از سختی متنفرم نه اینکه تنبل باشم ها نه ولی عاشق راحتی ام یعنی مثلا دوست دارم همچی کامل در اختیارم باشه حالا این چه ربطی داره الان میگم.

مثلا تو همین مقوله یادگیری انگلیسی دوست دارم یه منبع کامل و اصولی داشته باشم و در دسترسم باشه مثل همون انگلیسی قدرت ، حالا بریم سراغ بقیش .

:red_circle:آقا من 2 سال پیش تقریبا یه ویدیو آشپزی از عشقم یعنی سلنا گومز دیدم به اسم سلنا شف (selena chef) و تقریبا نیم ساعت بود و اینکه بگم متوجه می‌شدم چی میگذره ولی به خودم گفتم فک کن یه روز بخوای با سلنا قرار بزاری چیزی بلدی که بش بگی یا بلدی باش ارتباط برقرار کنی ، دیدم نه چیزی ندارم برای گفتن خلاصه از اون روز افتادم دنبال منبع برای یادگیری انگلیسی.

:red_circle:رفتم تو گوگل سرچ کردم بهترین منابع برای یادگیری زبان انگلیسی و خلاصه بعد از دانلود هزاران کتاب به خودم گفتم ،
خوب حاج حسین الان وقتشه شروع کنی .

:red_circle:آقا ساعت 10 صبح بود گوشیو ور داشتم اومدم شروع کنم یهو دیدم هزارتا کتاب دارم اصن نمیدونم کدومو باید بخونم ، بخودم گفتم حالا یکیو همینجور رندوم بر میدارم و میخونم بعد 1 هفته به انگلیسی مسلط میشم و میتونم با سلنا ارتباط بگیرم .

:red_circle:عاقا جونم براتون بگه که اون روز بدترین روز زندگیم بود بعد از اون کتاب احساس اون تاکسی رو داشتم که تو انیمیشن ماشین ها بود (آخه اونا خودشون ماشینن ، تاکسی برا چیه ؟ )

:red_circle:خلاصه بعد از یه هفته این ور و اون ور رفتن به خودم لقب منبع نورد رو دادم چون هی از این منبع به اون منبع می‌پریدم و هیچ چی هم یاد نمی گرفتم .

:red_circle:البته تو این برهه شروع کردم به خوندن جیبی دهم و یازدهم خیلی سبز :green_heart: که بگم اون کتابت هم خیلی کمکم کردن .

:red_circle:خلاصه ، از همه سایت ها نا امید شدم به خودم میگفتم یادگیری انگلیسی غیر ممکنه تا اینکه به سایت زبانشناس رسیدم ، گفتم اینم حتما پوچ و بدرد نخوره تا یه روز بالاخره رفتم تو سایت زبانشناس و یه سری مقاله خوندم و دیدم مث بقیه سایتا نیس انگار یه چیزی فرق داشت .

:red_circle:خبری از یه سری کتاب گرامری نبود ، و مقاله های سایت هم منطقی و مفید بود تا بعد از دنبال کردن یه سری مقاله به انگلیسی قدرت برخوردم و دیدم خیلی ها نتیجه گرفتن ازش منم تصمیم گرفتم شروع کنم به خوندن انگلیسی قدرت .

:red_circle:البته ۳ درس از انگلیسی قدرت رو از روی سایت خوندم یعنی تقریبا 1 ماه .

:red_circle:بعد با اپلیکیشن زبانشناس آشنا شدم ( هیچ برنامه‌ای مثل زبانشناس نتونسته بود منو مجاب کنه که اشتراک بخرم ) مثلا اپلیکیشنی مثل لرنیت یکی از اونا بود .
برنامه ای مثل لرنیت نتونست منو مجاب کنه که اشتراک بخرم ولی زبانشناس یه چیز دیگس .

:red_circle:خلاصه زبانشناس عالیه و ادمو قشنگ از بلاتکلیفی در میاره راستی منتظر قسمت بعدی این تاپیک هم باشید .

تجربیاتتون رو باهامون به اشتراک بذارید ، دمتون گرم :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

I love you from bottom of my heart :two_hearts::two_hearts:

5 پسندیده

:four_leaf_clover:GL

2 پسندیده

:green_heart::green_heart::green_heart:

1 پسندیده

عالی بود. آفرین :ok_hand:

1 پسندیده

ممنون از بازخوردتون :green_heart::green_heart:
Good luck :smiley:

1 پسندیده