چطور با زبانشناس گرامر رو به بهترین شکل یاد بگیرم؟؟

سلام من سطح ام تقریبا بین A2 و A1 هست بنظر تون از کدوم دوره برای یادگیری گرامر استفاده کنم و یه روش پیشنهاد کنید که گرامر رو بتونم فرا بگیرم ممنون

1 پسندیده

گرامر رو واسه چه منظوری میخواین؟؟

2 پسندیده

من متوسطه اول هستم و میخوام با گرامر های ابتدایی اشنا شم مثلا منفی کردن جمله برای سوم شخص و… سوالی کردن جمله و…

2 پسندیده

اگه فقط برای درس میخواید میتونید از دوره های گرامری استفاده کنید مثل گرامرشو و کلاس تخصصی گرامر
ولی اگه میخواید زبان یاد بگیرید و حرف بزنید به صورت ناخودآگاه یاد بگیرید بهتره

3 پسندیده

اگه فقط بحث آشنایی هست بهتر به ذهنتون اجازه بدین به روش ناخودآگاه که روش اصلی این نرم افزاره یادبگیره که قطعا هم این اتفاق می افته.
به اضافه منابعی که داداشمون آقا امیر گفتن تو همین تالار هم با پرسیدن هم با جستجو میتونید جواب خیلی از سوالاتتون رو بگیرید

3 پسندیده

سلام دوست خوبم
دوره نیمچه داستان ها رو پیشنهاد میکنم که از روش tprs تهیه شده و گرامر رو به صورت طبیعی یاد خواهید گرفت.

دوست من برای این که بتونین از این داستان‌ها نتیجه خوبی رو بگیرین، توصیه می‌کنیم‌که مراحل زیر رو طی کنید:

:one: داستان رو گوش بدین و لغاتی که بلد نیستین رو هایلایت کنین

:two: دو بار دیگه همراه با متن گوش بدین به داستان تا تسلط‌تون بیشتر بشه

:three: از دفعه سوم به بعد بدون متن به داستان گوش بدین نا پهارت شنیداری‌تون تقویت بشه

:four: به سوالات درس پاسخ بدین

:five: داستان رو بدون نگاه کردن به متن بازگو کنید

این مراحل رو برای همه‌ی درس‌های این دوره تکرار کنید.

زمان دروس نیمچه‌ داستان‌ها نهایتا ۴ دقیقه هست و به همین خاطر می‌تونین تو یک ساعت بیش‌ از ۲۰ بار بهشون گوش بدین.

امیدوارم که تونسته باشم بهتون کمک کنم. بازم اگه سوالی داشتین در خدمتتون هستم :relaxed::rose:

3 پسندیده