سطحم A2 ولی درس اول «انگلیسی قدرت» رو اوکی بودم

هفته پیش کامل درس اول «دوره انگلیسی پایه» رو کار کردم این هفته رفتم درس اول «انگلیسی قدرت» رو تمرین کردم بعد دیدم لولش B2 هست خودم خیلی مایلم که با «انگلیسی قدرت» ادامه بدم
حالا اگه اینجوری پیش برم در درس های بعد برام مشکل پیش نمیاد؟

2 پسندیده

سلام دوست عزیز.تاپیک شما رو که خوندم خیلی تعحب کردم انگار که شرایط منو اینجا نوشتین.یعنی دقیقا شرایط من و شما یکیه.منم درس اول انگلیسی پایه بدون تلاش رو خوندم بعدش به فکر افتادم ببینم آیا قدرت چطوره.همونطوز که میدونید دروسش از ساده به سخت یعنی درس آخرش از همه سختره من رفتم برای محک زدن خودم درس آخرشو خوندم که خوشبختانه در کمال ناباوری مشکلی باهاش نداشتم.درسای اولشم مشکلی نداشتم یعنی برام خوب بود تونستم باهاش ارتباط برقرار کنم.دیگه تصمیمم بر اینه‌که از قدرت شروع کنم که بهترین دوره‌اس.

بنظر من شمام برو دوباره دروسش رو یه نگاهی بنداز اگه واقعا باهاش میتونی ارتباط برقرار کنی هیچ مشکلی پیش نمیاد و پیشرفتم میکنی.بنظر من فرقی نمیکنه چه دوره‌ای باشه اگه حدود ۸۰درصد متوجه میشی پس عالیه باید ادامه‌اش بدی.

4 پسندیده

سلام دوست خوبم
همینطور که دوستمون گفتن
اگر بالای 80 درصد رو متوجه محتوای متن میشید پس ادامه بدید.

شیوه مطالعه و توضیحات کامل در رابطه با این دوره رو میتونید در مقاله زیر بخونید:

3 پسندیده

عه چقدر جالب😊
یعنی الان درس اول رو تمرین میکنید؟

اتفاقا درس بعدی و بعدیشم رفتم دیدم مشکلی ندارم ولی دیدن درس آخرم ایده خوبیه (با توجه به اینکه درس به درس سخت تر میشه) مرسی از راهنماییت👌

ممنونم از کمکتون
حتما:ok_hand::ok_hand:

1 پسندیده

بله دیگه از امروز من درس اول قدرت رو تمرین میکنم انشالله.

پس دیگه منتظر هیچی نمونین پر قدرت شروع کنین.

خواهش میکنم⚘⚘

2 پسندیده

عالیه موفق باشید👍

پیش به سوی قدرت😊

1 پسندیده

سلام.
اتفاقا من خودمم همین روال رو با دوره های هوگ داشتم اما تصمیم گرفتم که انگلیسی بدون تلاش رو کامل تموم کنم و در کنار اون منابع های فرعی رو مطالعه کنم و بعد اتمام این ها تمرکز فقط بزارم دوره قدرت تا الان که نتیجه گرفتم.

1 پسندیده

ممنونم شمام موفق باشین⚘

:muscle::muscle:

1 پسندیده

منم خیلی دوست داشتم که زمان بذارم و با بیس قوی برم سراغ قدرت ولی دیدم بچه ها از قدرت خیلی تعریف میکنن و حتی بعضیاشون میگفتن که پشیمونن که چرا زودتر دوره رو شروع نکردن و وقت زیادی برای «انگلیسی پایه» یا «انگلیسی روان» صرف کردن.
در کل به نظرم مسیر پیشنهادی شما هم در صورتی که کمی حوصله (که من اصلا ندارم) به خرج بدیم عالیه👌