چالش ششم «My POV» با عنوان «Happy Anniversary»

ممنون خانم، شما لطف دارید:rose:

2 پسندیده

سلام عزیزم
نظر لطفته والا من هنور در سطوح اولیه ی زبان اموزیم و 3ماه از دوره زبان اموزیم میگذره .
راستش منم سعی میکنم اگه وقتم اجازه بده روزی 2 ساعت گوش بدم زبان ولی خب به صورت متمرکز معمولا در 30دقیقه میشه و بقیش به همراه کارای دیگم گوش میدم
ولی اگه منظورتون تمرین خاصی واسه تلفظه باید بگم که حقیقتا من واسه تلفظم تمرین خاصی انجام ندادم حتی تکنیک سایه رو و در حقیقت این روند برای من به صورت ناخودااگاه اتفاق افتاده .
و فقط از شروع این دو چالش اخیر هست که تمرین سایه میکنیم با هم
بنابراین عنصر زیاد شنیدن برای من موثر بوده . و از طرفی همیشه حواسم هست تو متنی که بخام بخونم حواسم به نحوه تلفظم باشه

نه والا :joy: همش هموناییه که بالاتر گفتم.
من بیشتر می گوشم همین حتی با اینکه تمرکزم کمه ولی روم تاثیر داشته

2 پسندیده

حالا دختر من علاقه زیادی به کارتون داره و بخصوص کارتون مورد علاقه اش"" پپاپیگ “”
بنظر من کارتون خیلی تو یادگیری موثره ولی جدیدا هر چی رو میبینه میگه این به انگلیسی چی میشه و من واقعا نمیدونم چکار کنم چون میگن تو این موارد نباید جواب بدید چون ذهنشون ترجمه ای میشه .

2 پسندیده

تا به الان 76 تا وویس برای این چالش فرستادید
شگفت انگیزه :clap:

6 پسندیده

فکر کنم بخاطر اینه که همه مشتاق هستن و یه جور حس تعهد و رقابت مفید باعثش شده. ممنون از چالش خوبتون

3 پسندیده

سلام
ببخشید چالش هنوز ادامه داره؟

1 پسندیده

میتونید شرکت کنید :blush:

1 پسندیده

سلام من نتونستم ویسها را برای شما بفرستم ولی اونها را برای خودم سیو کردم و نامید نشدم تا در چند ماه اینده برای تجربه های اولیه و مقایسه مقدار پیشرفتم داشته باشم.

1 پسندیده

عالیه هرچند دیر اما عالیه :rose::rose: