بعد از دانلود چرا باز نمیشه!؟

این تاپیک مربوط به بخش «1بخش» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. مجموعه «حماسه گرگ و میش»، فیلم «گرگ‌ومیش: ماه جدید»

دوست خوبم الان این بخش رو دانلود کردم و مشکلی نداره.
از تنظیمات برنامه وارد پخش کننده دروس بشید و محل پیشفرض دانلود رو عوض کنید اگر خارجی بود بزارید داخلی و بالعکس.

2 پسندیده

سلام
چرا نسخه IOS باز نمی شه؟
یه بار کامل پاک کردم دوباره نصب کردم ، کلا باز نمی شه.

1 پسندیده

سلام دوست خوبم برای حل این مشکل ٣ راه حل وجود داره که مخاطبان با استفاده از یکی از این موارد مشکلشون برطرف شده، توصیه میکنیم این موارد رو انجام بدین و بهمون اطلاع بدین که مشکل حل شد یا خیر (البته این باگ در حال بررسی و رفع هست و این راه حلها موقتی هستن)

راه حل اول: اول نت رو خاموش کنین وارد اپلیکیشن بشین بعد نت رو روشن کنین مشکل برطرف میشه.
کلا برای بازکردن اپلیکیشن باید نت خاموش باشه🌹

اگر با این مورد مشکل بر طرف نشد لطفا طبق این توضیحات عمل کنین

راه حل دوم: موقعی که اپ رو باز میکنیم اپ دیگری که نیاز به اینترنت دارد مثل اینستا یا هر چیز دیگری باز میکنم و دوباره به برنامه زبان شناس برمیگردم در این حالت سرور سینک میشود و وارد میشود

و اگر همچنان مشکلتون برطرف نشد طبق این مسیر تنظیمات رو ست کنین

راه حل سوم: یک دور در گوشی آیفونتون طبق تنظیماتی که براتون میذارم پیش برین. در قسمت آخر جایی که ایرانسل رو تایپ کردم شما هر اپراتوری که سیم کارتتون هست اسمش رو بذارین، فقط هر دو مورد یک اسم باشن

بعد از این تنظیمات، اپ زبانشناس رو کامل حذف کنین و دوباره نصب کنین ببینین مشکل برطرف میشه یا خیر

1 پسندیده

سپاس فراوان از راهنمایی تون
با روش اول مشکل حل شد

2 پسندیده

عالی :heart_eyes:
ممنون که گفتین :blue_heart::relaxed:

1 پسندیده