ویسه قصه گویه داستان ها

اون ویسی ک برای داستانها گذاشتین خیلی تند تند حرف میزنه آدم باید خیلی دقت کنه ک اون مرد چی میگه لطف یه ذره سرعته قصه گورو پاین بیارین

======================
این تاپیک مربوط به درس «جوجه اردک زشت» در اپلیکیشن زبانشناس است (دوره «داستان های بچه گانه»، فصل «بسته ی اول»)

کلا برای تقویت لیسنینگ (شنیدن) باید تکرار و تمرین رو مد نظر قرار بدی
اگه حس میکنی سرعتش بالاست، چندین بار یه مطلب با صدای آهسته تر گوش بده تا وقتی که برات ساده به نظر بیاد
با همین روش به مرور پیشرفت میکنی، بعد برو سراغ یک داستان با صدای سریع تر

3 پسندیده

پکیج داستان واقعی احتمالا براتون مناسبه. درسنامه های سرعت آهسته هم داره که مطمعنا خوشتون میاد. حتما امتحان کنین.

3 پسندیده

یه خبر خوب براتون دارم.اولین بار که این ویس رو گوش کردم انقدر برام غریب و نامفهوم بود که باورم نمیشد به زبان انگلیسی حرف میزنه.اما بعد از ۱۶۰بار گوش کردنش نتنها حفظم شده بلکه بسادگی تماااااام متوجش میشم و حتی میتونم مثل خودش تلفظ کنم و بگم.منم مبتدی هستم.اما یادگیری زبان نیاز به تمرین و پشتکار زیاد داره.هیچ موفقیت و پیشرفتی نیست که براحتی به دست بیاد.باید رنج و شکست رو تحمل کرد تا به موفقیت رسید

5 پسندیده

خیلی ممنونم از شما که باعث انگیزه ی هر چه بیشتر دیگر افراد میشین. خدا قوت. امیدوارم همیشه همینطور پر قدرت و با انگیزه ادامه بدین :slight_smile:

3 پسندیده

استاد مورد تمجید قرار گرفتن از طرف شما برام افتخار بزرگیه.من مبتدی هستم اما میخوام انگلیسی رو همانطور که هست یاد بگیرم.میخوام فیلم ببینم ترانه گوش بدم ک کتاب بخونم…من خوب میفهمم که برای یادگیری انگلیسی خیلی باید تلاش کنم .هر کسی که در حرفه ای تخصص داره اینو بخوبی میدونه.هیچکسی بدون صرف وقت و زمان و تلاش و کوشش و پشتکار در زمینه ای متخصص نمیشه.اگه میخوایم انگلیسی رو یاد بگیریم اگه برامون مهمه باید هزینه و بهاش رو هم بپردازیم.مثل هر حرفه و فن و علم و تخصص دیگه ای باید تلاش کرد و زحمت کشید.هیچ چیز خوب و با ارزشی مفت و مجانی بدست نمیاد.

5 پسندیده

سرعت voice رو چطور میشه تنظیم کرد؟

در این دوره نمیشه فعلا. ولی دوره ی داستان واقعی در سه سرعت ارائه شده.

1 پسندیده