نحوه بهتر مطالعه دروس انگلیسی بدون تلاش چطوره؟

من اول درس رو میخونم و کلمات ناآشنا رو به جعبه لایتنر اضافه میکنم و بعدش دوباره با ترجمه مرور میکنم
شما راهکار بهتر برا پیشرفت بهتر دارید؟

این تاپیک مربوط به درس «داستان انگلیسی دخترک زیرک» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «دروس پایه‌ی انگلیسی بدون تلاش»، فصل «دخترک زیرک»

3 پسندیده

منم این دوره مطالعه میکنم …فقطط تکرار کن … من در هفته باید سی بار هر قسمتو مطالعه کنم میشه روزی ۵ بار
لغات هر درسم میتونی اخر هفته تو لایتنر مطالعه کنی …
تا جایی که امکان داره از ترجمه استفاده نکن. بزا انگلیسیش تو ذهنت جا بی افته …

امیدوارم موفق باشی :blush:

4 پسندیده

درود.
یه بار به درس اصلی و واژه‌نامه گوش بده(فقط گوش بده تا گوشت عادت بگیره) ولی میتونی همون بار اول با متن، داستان رو گوش بدی مشکلی نداره.
تو دفعات بعدی به متن هم نگاه کن و کلمات رو به لاینتر اضافه کن و در انتهای 7 روز(میتونه 14 باشه برای مثال گفتم) چند بار حتی اگه یه بار بوده بدون متن گوش بده قطعا تفاوتو حس میکنی و اون حس خوب بهت دست میده!

5 پسندیده

سلام دوست خوبم

شیوه مطالعه و توضیحات کامل در رابطه با این دوره رو میتونید در مقاله زیر بخونید:

4 پسندیده

پس فقط هر هفته یک درس تا حفظ کامل بشیم؟
من فقط روخوانی بدون صوت وقتی دخترم خوابه :upside_down_face:

3 پسندیده

ممنونم

1 پسندیده

اوکی حتما

1 پسندیده

حفظ نکن اصلا سعی کن متوجه بشی بیشتر تا حفظ کردن … و تا میتونی بیشتر گوش بده … روخوانی تنها برای ما تازه کارا فایده نداره … اول این که خدا حفظ کنه کوچولوتو :heart_eyes::kissing_heart: و امیدوارم مووفق باشی خیلی دوست دارم شما خانومای عزیزو که با وجود بچه بازم تلاش میکنیین …به نظرم شماها چند هیچ از بقیه جلو ترین :tulip::heart_eyes::kissing_closed_eyes: ی نمونش خانوم احمدی عزیز مثل شما ی مادر نمونس :heart_eyes:

@ahmadi49

4 پسندیده

:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

2 پسندیده

ممنونم عزیزم از راهنماییتون، لطف دارید :pray::family_woman_girl::pray:
بله عزیزم منم اصلا حفظ کردن چیزی رو دوست ندارم و خوب متوجه میشم و سعی میکنم همونیکه میخونم رو خوب درک کنم نه اینکه فقط خونده باشمش
برا همین پرسیدم که باید چطور بخونم وقتی یه هفته باید وقت گذاشت باید برا هر درس خیلی بای بخونیمش منم تنبل تو تکرار کردن چیزی که متوجه شدم :woman_facepalming:

4 پسندیده

هیچکدوم تنبل نیستیم فقط یکم سخته عادت کردن به چیزی که متوجه نمیشیم و داریم تلاش میکنیم برای فهمیدنش … اصلا انگار تمام اعضا و جوارح میگن ولش کن سخته :sob::weary: ولی تو تالار مهم ترین چیزو یاد گرفتم فقط استمرار داشته باشین حتمااااا …هر روز شده ده دقیقه بخونین … این قانون اصلی زبانشناسه استمرار داشتن و تکرار کردن

7 پسندیده