در انگلیسی روی یه کتاب چجوری میشه نوشت تقدیم به فلانی؟

روی یک کتاب که میخاییم به کسی تقدیم کنیم ، چجوری بنویسیم؟
to you dear Ali
??

1 پسندیده

معمولا از عبارت Dedicated to استفاده میشه
بعد از to شخص موردنظر رو میارین :sunflower:

2 پسندیده

پس بنویسیم
It is dedicated to dear Parsa
?

2 پسندیده

نه it is لازم نیست تا جایی ک شخصا میدونم
عبارت‌ dedicated to رو گوگل کنین، تو قسمت تصاویر که برین نمونه های زیادی ازش میبینید میتونه کمک کننده باشه

2 پسندیده

creative-book-dedications-314-59ba467ead19b__605

3 پسندیده

لطف کردید یک دنیا متشکرم

2 پسندیده

خواهش میکنم
Anytime :sunflower:

2 پسندیده

نه آقا ، نه برادر اینجوری نیست، نویسنده کتاب می تونه کتاب رو ددیکیت کنه به هر دلش بخواد اما شما که اون کتاب رو می خری اگر ددیکیت کنی به مثلا پسر خاله یا دوست عزیزتون خنده دار از کار در میاد. جملات بسیاری وجود داره که می تونید از اونها استفاده کنید. بسته به سلیقه و شخصی که بهش کتاب را می دهید.

از این دست اشتباهات ما فارسی زبان ها بسیار داریم.

what to write in a book as a gift for a friend?

لطف کنید این جمله رو تو گوگل سرچ بفرمایید نتایج خوبی به دست میاد

7 پسندیده

سلام.وقتتون بخیر
چه نکته‌ی جالب وباارزشی رو گوشزد کردین.من سرچ کردم وواقعا نتايج عالی بودن.
میدونین چیه؟شما ازاون دسته آدم‌هایی هستین که ، بجای ماهی دادن به ديگران،ماهی گیری یادشون میدین،و این خیلی عاليه.
بسیار ممنونم

4 پسندیده

ممنون از شما
مام یاد میگیریم ازتون :ok_hand::+1:

3 پسندیده

سلام، بله من هم با راهنمایی شما سرچ کردم نتایج خیلی خوبی اومد. جدا سرچ کردن درست و اصولی هم خودش هنریه. راهنمایی شما مهارت منو برای سرچ بالا برد.

3 پسندیده

این عبارت درسته اما برای نویسنده ی خود کتاب که معمولا کتابش رو به همسر یا فرزند یا دوستی و کسی تقدیم میکنه استفاده میشه. یعنی اول کتابش اینو بصورت چاپی میذاره.
تقدیم به: …
منم یه داستانکی به انگلیسی نوشته بودم میخواستم به دوست خارجیم تقدیم کنم همین عبارت رو اولش نوشتم. البته داستانم اصلا چاپ نشد. :joy::joy::joy:

2 پسندیده

چقدر قشنگ! و چه دوست خوبی بودین شما که قصد همچین کاری رو داشتین، همچین هدیه‌ای نهایتِ دِلی و صمیمانه بودنِ یه کار رو میرسونه
تا باشن دوستانی مثل شما :smile::rose::sunflower:

2 پسندیده

حالا شاید ما خانوم باشیم یا خواهر.

1 پسندیده