عزیزانی که دوره انگلیسی واقعی ای جی هوگ رو گذروندن یا در حال گذروندنش هستن بیاین لطفا

سلام زری بانوی عزیز شما بعد قدرت درس دیگه ای هم رفتین؟ اونموقعیکه من مکالمه واقعی شروع کردم یادمه شما درسای قدرت بودین

2 پسندیده

حدود ۱۶۰ روز میشه ولی خب من بیشتر از یکساله که زبانو شروع کردم ولی آقای ای جی هوگ هم در روتینم از اردیبهشت گذاشتم… به صورت بدون معنی فارسی میگذرونم و روزی ۲۰ تا ۳۰ دقیقه از روزانه ۸-۱۰ ساعتی که تمرین میکنم

1 پسندیده

سلام به شما. بعد از اینکه قدرت و تمام کردم خیلی پراکنده از دوره ها مشغول مطالعه شدم و بیشتر روی تقویت شنیداری تمرکز کردم.
اما لازم میدونم یه دوره خاص رو شروع کنم و با تکنیک های فشرده خوانی تمرین کنم.

2 پسندیده

سلام من هم با اینکه تمام پادکست ها و دوره انگلیسی قدرت ای جی هوگ رو گوش دادم بازم در فهم صحبت های بقیه گوینده ها مشکل دارم، پس توصیه شما اینکه بریم سراغ انگلیسی واقعی، درست متوجه شدم؟ دوره وی ای پی چطوره؟

3 پسندیده

سلام و درود
من وی ای پی رو شروع نکردم هنوز. اما اگه هنوز مشکل شنیداری داری بهترین گزینه اینکه بیشتر گوش بدی به پادکست های متفاوت یا ویدیو های یوتیوب و… این نکته رو باید در نظر بگیری که هدف تو واسه یادگیری چیه و میخوای تا چه حد یاد بگیری. مثلا هدف من تسلط کامله نه فقط یادگرفتن معمولی چون قصد مهاجرت دارم پس مکالمات واقعی رو گوش میدم نه فقط اموزش های ای جی رو. توی انگلیسی واقعی علاوه بر اینکه سرعت مکالمه و لهجشون و مخفف کردن کلماتشون خیلی طبیعیه در نتیجه خیلی چیزارو میشه یاد گرفت و سطح زبان اموز رو‌ خیلی میبره بالا. واسه من اینطوری بود که وقتی این دوره رو شروع کردم دیدم خیلی تفاوته بین این دوره و دوره انگلیسی قدرت چون انگلیسی قدرت یه جورایی اموزشی و تمرینیه ولی وقتی انگلیسی واقعی رو شروع میکنی انگار میری واسه مسابقه اصلی و دیگه از تمرین و اموزش خبری نیس البته اموزش های خودشو داره ولی مکالمه اصلی خیلی طبیعیه و سریعه و این خیلی تورو به چالش میکشونه و کلی چیز جدید یاد میگیری. من وقتی یه چیزیو گوش میدم که متوجهش نمیشم یه جورایی ذوق میکنم که بلدش نیستم چون یعنی قراره چیز جدیدی یاد بگیرم و دانش زبانیم وسیع تر میشه. چون اگه هی محتوایی رو گوش بدی که بلدشی و متوجهش میشی و اسونه واست که پیشرفت نمیکنی در نتیجه همیشه باید چالش های پیش رو رو پذیرفت و به عنوان پله بهشون نگاه کرد و ازشون استفاده کرد.

5 پسندیده

سلام خیلی عالی بود توضیحاتتون بازم مثل همیشه کامل و جامع پاسخ دادین سوال دوستمون رو⚘⚘

پس قصدتون مهاجرته از یادگیری انگلیسی.منم همینطور میخوام مهاجرت کنم.
میتونم بپرسم مقصدتون کدوم کشوره؟واینکه مهاجرت کاریه یا تحصیلی؟

البته همینجوری پرسیدم اگه دوس ندارین میتونین پاسخ ندین.

3 پسندیده

سلام و درود
البته. هنوز مشخص نشده که کدوم کشور و به چه روشی این اتفاق میوفته ولی به هر روشی که باشه و به هرکجا که باشه من بلاخره این زبان رو میخوام و دوس ندارم فقط سطحی یادش بگیرم و دگ بزنم. چون تجربه بلد نبودن زبان رو دارم وقتی که توی ترکیه بودم و نمیفهمیدم‌ چی میگفتن بهم و همش گیج میشدم و وقتی هم که یکم یاد گرفتم حرف بزنم لهجم نشون میداد که ترک نیستم و سریع ازم میپرسیدن اهل کدوم کشوری. به عبارتی این تجربه باعث شد که تصمیم بگیرم که عمیق ترین لول تسلط رو هدفم بذارم و البته به راحت ترین روش ممکن که همون روش های شنیداری و مکالمه کردنه.

4 پسندیده

ممنون از پاسخ جامع تون:pray::rose:

4 پسندیده

خیلیم عالی امیدارم به هدفتون برسید.موفق باشید⚘

4 پسندیده

مچکرم و همینطور شما.

4 پسندیده