پاره شدن زنجیره ام

سلام میبخشین زنجیره ی ۱۱۶روزه ام پاره شدچیکارکنم

3 پسندیده

مشخصا پیش میاد، آدم یه روز مریضه، مهمون داره، اصن میخواد استراحت کنه. حقشه… پس تو این حالت زنجیره شما نجات پیدا میکنه و تا سه روز هم میتونی استراحت داشته باشی.

:large_blue_diamond: نگران نباش ما بهت جایزه میدیم:

هر ده روزی که مستمر مطالعه کنی، ما یه نجات دهنده بهت هدیه میدیم. حداکثر میزان نجات دهنده شما سه تاست. فرض کن سه تا داشتی، یکیش پرید. حالا یه جای خالی داری. ده روز بخونی دوباره میشه سه تا…

تمام این کار ها واسه اینه که شما عزیزان هر روز زبان بخونید و یادگیری زبان رو مثل یه بازی ببینید. زندگی یه بازیه و اگه ازش لذت نبری سرخورده و اذیت میشی. تیم زبانشناس هم میخواد یادگیری زبان رو برای شما عزیزان به ساده ترین شکل ممکن در بیاره. پس با ما همراه باش.

راستی یادت باشه برای ترمیم زنجیره حتما باید از قبل نجات دهنده داشته باشی

تو لینک زیر بهتون نشون دادیم که نجات دهنده زنجیره چه طور عمل میکنه. ویدیو رو ببینین و اگر هنوز سوالی در این مورد داشتین من هستم که کمکتون کنم

5 پسندیده

خیلی ممنونم از لطف و زحماتتون :rose::rose:

4 پسندیده

سلام باید هزینه پرداخت کنیم

2 پسندیده

سلام وقتتون بخیر

همونجور که افسانه جون توضیح دادن و آقای کشاورز هم تو ویدئو فرمودند، ۳ تا نجات دهنده داریم ، اگه این ۳ تا نجات دهنده تموم بشه, باید نجات دهنده بخریم ولی اگه ۱۰ روز مطالعه مستمر داشته باشیم، ۱ نجات دهنده جایزه میگیرم. یعنی شما با حفظ زنجیره تون میتونید نجات دهنده رایگان دریافت کنید.

موفق باشید

3 پسندیده

یه جورايی ادم خودشو گول میزنه

2 پسندیده

بله شما درست میفرمایید ولی حفظ زنجیره یه حس اقتدار به آدم میده و اینکه خودت رو ملزم میدونی هر روز اگه شده ۱۰ دقیقه زبان بخونی و این خیلی ارزشمنده

1 پسندیده

چه جالب، نمیدونستم
اگه نجات دهنده داشته باشیم من کف مطالعه ام رو می برم بالا
فقط این نجات دهنده سخت تر بود بهتر بود
کاش قابل تنظیم بود :thinking:

3 پسندیده

تاریخ گوشیتون رو برگردونین عقب و تیکشو بزنین

2 پسندیده

خانم برومند
@aFsaneh_boroumand
سلام
وقت بخیر